Rüya yorumu

Hangi ölü yılan rüyaları?

Pin
Send
Share
Send
Send


Bir rüyadaki sürüngenler - ikiyüzlülüğün, tehlikenin, yaşam güçlüğünün ve detektörlerin sembolü. Mevcut tüm rüya değerleri bu gerçek tarafından bastırılır. Gece görüşünü olabildiğince sadık yorumlamak için uykunun detaylarını hatırlamaya çalışın. Ne tür bir yılan gördün? Nasıl davrandı? Siz ve diğerleri şu anda ne yapıyordunuz? Ayrıntıları bilmek, en doğru yorumu yapmanıza yardımcı olacaktır. Neden ölü yılan rüyası?

Ünlü rüya kitaplarının popüler yorumları

Yılan uykusunda şu anlamlar vardır:

 • Rüyada yılan gördün mü? Miller'in Rüyası Kitabı derler ki - problemleri bekleyin. Yakın gelecekte bazı zorluklar olacaktır. Onları çözmek için çok çalışmalıyız.
 • Ölü bir yılan gördüm ki kendi elleriyle boğulmuş? Uykunun yorumlanması işle ilişkili - sizden yana olacak olan meslektaşlarınızla bir buluşma bekliyorsunuz. Ancak kendi görüşlerini savunmak için sağlam ve ödün vermemelisiniz.
 • Eğer bir rüyada bir yılan derisini çıkarmaksatmak için sonra dikkat! Çevrenizde, kâr uğruna her şeyi yapacak açgözlü ve acımasız bir insan var. Ticari çıkarları size de dokunabilir - dikkatli olun
 • Ölü bir yılan rüyada ise kızartma ve yemek olacak, gerçek hayatta, yakın bir arkadaşın ihaneti seni bekliyor. Seni büyük ölçüde hayal kırıklığına uğratıp sonsuza dek hayatından kaybolacak.

Yılan ayrıca bilgeliğin sembolü de olabilir. Bu nedenle, mortize edilmiş hayvan neredeyse hiçbir zaman iyi bir şekilde birleşmez.

Neden bir yılan öldürmeyi hayal ediyorsun?

Bir rüyada kendi başına bir sürüngene saldırır ve bir hayvanı öldürürseniz, rüya yorumları şöyle olabilir:

 • öldürdü büyük ve çok agresif yılan? Harika - yakın gelecekte gerçek hayatta büyük bir zafer kazanacaksınız! Tam olarak ne olacağı, size bağlı. Ya da sahtekâr rakipleri ortadan kaldırın ya da hayallerinizdeki kızı fethetmek. Belki de kariyer basamaklarını tırman ve meslektaşlarını dolaş. Her biri kendi
 • Yakalandı ve öldürüldü zararsız küçük yılan? Mesela, Terri? Bir düşünün - gerçek hayatta çoğu zaman haksızsınız, saldırganlık gösteriyor, başkalarını sebepsiz yere eleştiriyor ve kınıyorsunuz. Bu durumda, şanssız bir insansınız ve sadece diğerlerine karşı iç memnuniyetsizliğini giderirsiniz. Dur - acilen yeni duygularla çeşitlendirmek için ilginç şeylerle kendini meşgul etmen gerekiyor.
 • Adlı kişiyi kurtardı tehlikeli zehirli yılan? Böyle bir rüyanın değeri nötrdür. Rüya sizlere oldukça eğitimli ve başkalarına sadık olduğunuzu gösteriyor. Çatışma - bu seninle ilgili değil. Kendi fikrinizi savunmak bazen daha zor ve daha sık olabilir.
 • Rüyamda uzun süre takip edildi ve yakalandı tehlikeli engerekve hatta tüm yılan topu? Gerçek hayatta, bazı dışsal durumlar için endişeleniyorsunuz. Ya karının ihanetinden şüpheleniyorsun ya da arkadaşlarından şüpheleniyorsun. Gergin ve bir "kurulum" bekliyorsun. Duygular hile yapmaz - birisi gerçekten sana ihanet etmek istiyor, dikkatli ol!

Sürüngen sizin tarafınızdan değil, başka bir kişi tarafından öldürülürse, bir rüyanın yorumu biraz farklıdır:

 • sen yılan saldırılarıama kocası veya erkek arkadaşı onu rüyasında öldürüyor mu? Mükemmel! Güvenilir koruma altında bir ilişki içinde hissediyorsunuz, seçilen kişi sizinle birlikte olmayı hak ediyor. Seni tüm yaşam zorluklarından ve olumsuz duygulardan seviyor ve koruyor.
 • seyretme yılan katliamı yandan mı? Çok uygun bir uyku değil. İşle ilgili hızlı problemler ve parasızlık vaat ediyor. İşten çıkarılma ile tehdit edilmiş olabilirsiniz. Daha iyi çalışmaya çalışın - patron sizden memnun değil
 • Etrafında dönen yılanlar ancak dokunamazve onları birer birer öldürür müsün? Bu, hayatınızın bu noktasında tamamen silahlı olduğunuz ve her türlü zorluğa hazır olduğunuz anlamına gelir. Hem küçük hem de büyük sorunlar, hedeflerinize ulaşmanız için bir engel değildir. Devam et!
 • Son anda zehirli engerek ısırığı önce Arkadaşın seni kurtarıyor mu? Kişinin size sadık olduğunu söylüyor. Bu, daima omuz verecek gerçek bir müttefiktir. Güvenilir olabilir. Ancak karşılıklılığı unutmayınız - iyi bir tutum er ya da geç geri dönüş olmadan kaybolacaktır.

Sürüngenlerin sizi çevreleyen bir tehlike, zorluklar, kötü dillerin bir sembolü olduğunu biliyorsanız, bir yılanla bir rüyayı yorumlamak kolaydır. Analoji ile herhangi bir hayali yorumlayabilirsiniz. Yılan büyüdükçe, çevredeki zorluklar da artar. Bir rüyada hayvanı ne kadar hızlı kazanırsanız, gerçek hayattaki tehlikeyi o kadar erken yenersiniz.

Pin
Send
Share
Send
Send