Rüya yorumu

Kur'an'ın nazardan okunması ve zarar görmesi

Pin
Send
Share
Send
Send


Küfürleri kendilerinden uzaklaştırmanın iyi bilinen yöntemlerine ek olarak, Kuran'ı nazar ve zarara karşı okuma yöntemi daha az ünlü değildir. Elbette, Müslüman kültürünün herhangi bir temsilcisi, bedeni ve ruhu acı çekmekten kurtaran iyi şanslar veya zararsız komplolar ile ilgili olsa bile, İslam'ın herhangi bir sihir belirtisinden hoşlanmadığının farkındadır. Aslında, özünde her türlü büyücülük, kötü ruhlarla iletişim kurma girişimidir: Şeytan ve hatta İblis. Ancak, Kuran genel olarak sihrin varlığını inkar etmiyor - Muhammed'in kendisi bile bir zamanlar düşmanların kendisine yönlendirdiği lanetlerin talihsiz kurbanı oldu. Ancak birçok insan ona yardım edecekti. Peygamber sadece allah'ın gücüne inanıyorduişkenceden kurtulma günaha bırakarak.

Allah, Hz. Peygamber'e meleklerin arasından birkaç ayeti söyleyerek, bütün yıkıcı gücünün gözümüzün önünde buharlaştığını okuma sürecinde söyleyen bir şans verdi. İnançlara dayanarak, Muhammed'in üzerindeki nazar, tarakta uygulanan saçlarının yardımı ile tetiklendi. Duaları nazardan okuduğu zaman, kıllardan biri sırttan düştü ve kişi için çok daha kolaydı.

İslam'da kötülük

Şeytan ve İblis Antik çağlardan beri taşınan gerçek kötülük. Ancak tüm temsilcileri çok kızgın değildi - aralarında iyi vatandaşlar da vardı. Bu nedenle, Kur'an'ın kutsal yazılarına saygı duyan hayırsever cinlerin imajı pratikte çeşitli şifacılar tarafından kullanılır. Bununla birlikte, saygın cinlerin bir insana yardım edebilmelerine rağmen, herhangi bir büyücünün insanlar tarafından kullanılmasının yasaklandığını biliyorlar. Bu nedenle, dünyadaki Allah'ın kutsal sözleşmelerini ihlal eden hiç kimseye yardım etmeyeceklerdir, en dürüst insanlar ise kendi güçlerinin bir unsurunu paylaşabileceklerdir, ancak sadece insanlar ise En Yüksek'in yardımına inan.

Bu nedenle büyücülere güvenmeİyi cinlerle işbirliği yapmayı iddia eden, çünkü tüm iyi cinler, Allah'ın iradesini izler ve kötü niyetli büyücülere asla iyi bir Müslüman getirmezler.

Eğer örnek bir Müslüman sürekli Kuran okursa ve en önemlisi, Kutsal Yazıda belirtilen tüm yeminleri büyük Tanrı'nın İradesini ihlal etmeden yerine getirirse, endişelenmemelidir. Kitabın düzenli olarak okunması kişinin etrafında inanılmaz bir savunma oluşturur ve onu tahrip edilemez kılar. Birdenbire böyle bir kişiyle karşılaşırsanız ve sorun çıkarsa, bu yalnızca iman testi için Tanrı tarafından gönderilen engeller olabilir.

Ancak, modern zamanlarda herkes Kuran'ın talimatlarını sürekli izleyemez, aynı zamanda sürekli olarak okuyamaz. Tabii ki bu, bir kişinin böyle bir davranış nedeniyle hemen İblis'e düşeceği anlamına gelmez, ancak korumasını kaybedebilir.

Böyle bir durumda, dengesiz bir durum belirli düşman; Bir kişiye bir lanet veya kötü bir göz empoze etmeyi kolayca başarabilir. Neredeyse tüm nazarlara hastalık ve davranış bozuklukları eşlik eder, ancak Allah aynı zamanda şikayetçidir, herkes için iyileşmek için gerçek bir yol sağlar. Ve bu yöntem Kur'an'dır. Bu kitabın uzun ve sürekli bir şekilde okunması, yalnızca çeşitli olumsuz etkileri ortadan kaldırmakla kalmayacak, aynı zamanda kendine güvenini artıracak, umut verecek ve hatta bir an için cenneti anlamaya bir kişiyi daha da yaklaştıracak.

Bu kitabı sadece orijinalinde okumak geçerlidir. - Arapça olarak. Bir insan böyle bir dil bilmiyorsa, bu yazının çevirisinin de üzerinde bir etkisi olacaktır, ancak bu kitabın orijinal versiyonunun gücüyle karşılaştırılamaz.

Dua Online oyna

Bu tür sureler, çeşitli büyücülüklerden kurtulmak için hızlı bir şekilde yardımcı olacaktır:

Kur'an'ın ilk suresi denir. Fatiha:

Kuran'ın 112 surah - denilen İhlas suresi:

113 Kur'an-ı Kerim - denilen El Falyak:

Kuran'ın Son Suresi - Denilen An-Nas:

Kur'an'ı kötü güçlerden okuma özellikleri

  1. Kuran'ın kutsal kitabına dayanarak, nazar ilk en çekici kişilikleri vurur başkaları tarafından sürekli imrenilen ya da sadece hayranlık duyulan ve çok övülen olan. Müslüman inancının en asil ve en dürüst insanı bile, bir başkasına zarar vermek istemeyen bir anda, kendi yaşamındaki çekiciliğine, finansal durumuna, başarısına veya mutluluğuna hayran kalarak aniden onu incitebilir. Kimsenin ruhlarına böyle bir günah işlemekten hoşlanmadığını söylemek istemez, çünkü her Müslüman'ın daha sık yıkanması gerekir. Eğer bir insan aniden birisini sindirmiş gibi hissetmeye başlarsa, acilen ellerini yıkaması gerekir., ayak parmakları, dirsekler ve dizler ve ayrıca uyluk içindeki yüz ve yanlar temiz suyla vücudunuzdan uzaklaşarak herhangi bir olumsuz sihrin tezahürüdür. Bir kişi bilerek zarar görmüşse veya lanetlenmişse, yıkamak için bu kadar çok çekimser ve etkilenen kişide işkencelerden kurtulacaksınız.
  2. Kadın güzelliği ve kadın için güçlü bir tehlike, dolayısıyla tüm aile için nazardan dolayı, bir din olarak İslam'ın en kapalı kıyafetleri giydiğini öne sürüyor. Bununla birlikte, erkekle ilgili daha az sıkı düzenlemelere rağmen, özellikle Tanrı onlara gerçekten şaşırtıcı güzellik, güçlü kaslar veya güvenilir bir aile verdiğinde, diğer insanların önünde kendi bedenleriyle övünmemelidir. Harika bir aile ortamı ve aynı zamanda ciddi hasarlara sebep olan mutlu bir kişisel yaşam. Bu nedenle, tüm insanların sevinçlerini yurtdışına yurtdışına getirmeleri tavsiye edilmez ve başkaları bir kişinin ailesiyle iyi geçinmek için her şeye sahip olduğunu bilirse, nadiren halka açık kalmalı ve farklı yollarda yürümelisiniz.
  3. Ancak, sadece insan onu sindiremez. Hasar yollayabilir ve cinler. İnsanlar onları fark edemezler, ancak cinlerin kendileri dünyaları üzerinde muazzam bir etkiye sahiptir. Sıradan ölümlüler gibi, bu canlıların nazarları istemeden olabilir, ama ondan zararı çok daha fazladır. Bu tür lanetlerden kurtulmak için Kuran'ı okumanın yanı sıra, bir kişi de kullanabilir aksi halde Fatima'nın eli olan özel İslam muska Hamsa.

Pin
Send
Share
Send
Send