Rüya yorumu

Çiçek Zamioculcas - Dolar ağacı: Evde fotoğraflar ve işaretler

Pin
Send
Share
Send
Send


Alışılmadık adı Zamiolkas olan çiçek (aynı zamanda bir dolar ağacıdır) tropik Afrika'dan gelmektedir. Ancak buna rağmen, uzun zamandan beri vatandaşlarımız arasında popüler bir ev sahibi olarak kök salmıştır. Salonlarda, ofislerde, çeşitli kurumlarda ve tabii ki dairelerde aktif olarak kullanılmaktadır. Bu yaygınlık, büyük ölçüde bitkinin egzotik görünümünün yanı sıra büyülü özelliklerinden kaynaklanmaktadır. Çiçek Zamiolkas fotoğrafta çok güzel, hem de çok sayıda işaret ile ilişkili. Materyalimizde onlarla tanışacağız.

İşaretlere göre, kesinlikle her bitkinin bir veya başka bir enerjisi var. Uzun zamandır çiçek yetiştiriciliği yapan insanlar, bitkileri hediye olarak almamanız gerektiğini biliyorlar - kesinlikle sembolik ama para toplamı için vermelisiniz. Bu tür ifadeler hiçbir yerde ortaya çıkmamıştır - dış dünyadaki uzun vadeli insan gözlemleriyle ilişkilendirilirler. Ne de olsa, "omen" kelimesinin "dikkat, marka" kelimesinden gelmesi tesadüf değildir.

Kutsal antik çağlardan beri insanlar belirli bir yaşam alanında çeşitli olayları gözlemlemekte ve gözlemlerini sonraki nesillere aktarmaktadırlar. Çiçeklerle ilgili olanlar da dahil olmak üzere yaratılış böyle gerçekleşti.

Bildiğiniz gibi, mutluluk ve keder her zaman oradadır, dönüşümlü olarak insan kaderinde iç içedir. Zamiolkas gibi sıra dışı bir çiçeğe dair işaretler biraz farklıdır, fakat yine de bir sonuca varır: Eğer ruh eşlerini karşılamak istiyorlarsa bekar kızlara çiçek yapmamalısınız.

İnsanlarda mutlu bir ilişki kurmak isteyen bir kadının evinden menekşe, tradesantika, monstera, ayrıca dieffenbachia ve don gibi çiçekleri çıkarması gerektiğine inanılıyordu. Ama şimdi önceki çiçek "canavarlar" hakkında konuşmayacağız, ama bulmaya çalışacağız zamilokas hangi sebepten bekarlık çiçeğinin unvanını aldı?.

Halk belirtilerine göre, bu bitki sadece karşı cinsle ilişkilerin iyileştirilmesini mümkün kılmakla kalmıyor, aynı zamanda dairenizin eşiğini geçmemesi için erkeğin ayağına da aktif olarak katkıda bulunuyor. En az bir defadan fazla. Aslında, Zamolkas gerçek bir "muzhegon" dur. Ve eğer adil cinsiyet temsilcisi hızlı bir şekilde kadın mutluluğunu kazanmayı istiyorsa, bu bitkiyi unutmaya değer.

Bu durumda, bu çiçeğin, güçlü aşk ilişkileri olan evli çiftler için başlatılmasına izin verilir. Bu durumda, bitki sevgili herhangi bir zarar neden olamaz, sadece evlilik yatak odasına yerleştirmeyin. Aksi takdirde eşler arasında kavga mümkündür.

Şaşırırsınız, ancak zamolka'nın kadın mutluluğu getiren bir çiçek olarak kabul edildiğine göre bitki hakkında zıt görüşler de var. Bu inanç şu gerçeğe dayanıyor: Bitki, nadiren ve özel olarak çiçek açar, eğer uygun bakım sağlanırsa, zaman içinde ekilir ve sulanır.

Açıklanan tüm manipülasyonların, bitki çiçekleninceye kadar daraltılmış buluşmaya çalışan bir kız tarafından gerçekleştirilmesi gerekir. Ve o zaman bir insan hayatında mutlu bir ilişki için ortaya çıkmalıydı.

Ek olarak, hala bir çiçek ile ilişkili çok sayıda eşit derecede önemli işaret vardır.

Zamiolkas'ın yanı sıra destekçisi (Crassula) konutlara para çekme kabiliyetine sahip. İşaretlere göre, bu bitkilerin her ikisi de para birimine göre kendi aralarında bölünüyor: “dolar ağacı” olarak da bilinen zamolkas, konutlara dolar çekecek ve kazak iç para birimini çekecek.

Feng Shui'nin eski öğretileri aynı zamanda, uygun bakım sağlandığı takdirde bir dolar ağacının sahibinin mali durumu üzerinde önemli bir etkisi olduğunu iddia eder. Elbette, bitkinin kendisi ne yazık ki, parayla kaplı değildir, ancak kendinizi maddi dünyada doğru şekilde yönlendirmenize yardımcı olacaktır. Zamiolkas’ın birçok ofise işletmelerin ve çeşitli organizasyonların başkanlıklarını koymak için çok uğraştığı bir hiçlik için değil.

Ayrıca, belirtilere inanıyorsanız, dolarlık bir ağaçta maddi refahı teşhis edebilirsiniz. Bitki sağlıklı bir görünüme sahipse, parlak yeşil renkli yapraklara sahipse - yakın gelecekte para konusunda endişelenemezsiniz.

Ancak çiçek sararmış yapraklarını birer birer kaybetmeye başlarsa, kesinlikle dikkatli olmanız gerekir. Bu, Yüksek Güçlerden size maddi zorlukların geldiğine dair bir tür uyarıdır. Parasal refahın kaynağını restore etmek için tüm olası önlemleri almak önemlidir.

Ölmekte olan çiçeğin kurtarılması mümkün değilse, aynı türden yeni bir bitkinin yanına koymak daha iyidir. Öyleyse, tünen tesisinin biriken finansal enerjiyi aktarmak için zamanı olacak.

Ne seçeceksin

Şu soruya cevap vermek o kadar zor değil: "İşaretler sizi evdeki eve ne getiriyor?", İlk bakışta göründüğü gibi. Kesinlikle herhangi bir bitki, hoşunuza giderse ve olumlu duygulara neden olursa, kesinlikle herhangi bir zarara neden olmaz.

Sağlıklı, düzgün gelişen bir bitki, muhteşem manzarasıyla sizi kesinlikle memnun edecektir. Batıl inançlara rağmen, "evcil hayvan" sizi yalnızca olumlu yönde doldurur.

Neyse ki, bugün enerji meseleleri hakkında tartışmaya gerek yok çünkü tüm canlıların birbirleriyle aktif olarak enerji seviyesinde etkileşime girmesi bilimsel olarak kanıtlanmış bir gerçektir.

Bu nedenle, Zamolkas'ı mesleğinizde başlatıp başlatmayacağınızı bilmiyorsanız - yalnızca kendi hislerinize rehberlik edin, sezgilerinizi dikkatlice dinleyin. Size en doğru cevabı söyleyen oydu.

Bu çiçekten şüphe duymaya ve kendinizi rahatsız hissetmeye başlarsanız, herhangi bir kamu kuruluşuna vermeniz daha iyi olur. Ancak hiçbir durumda onu alamaz!

Ve eğer çiçek size neşe verirse, tabii ki, onu kör bir biçimde sadece omens'e odaklanarak evinizden çıkarmanın bir anlamı yoktur.

Pin
Send
Share
Send
Send