Rüya yorumu

Nazardan kırmızı iplik - nasıl bağlanır, nereden alınır, kendin yapabilir misin?

Pin
Send
Share
Send
Send


Muhtemelen çok sayıda modern insan nazardan korkuyor. Ve çok daha büyük bir sayı basitçe, diğer mistik olaylarda olduğu gibi ona inanmıyor. Fakat inananlar, sadece tuhaf kişilikleri mümkün olduğunca uzak tutmaya değil, aynı zamanda kendilerini negatif enerjiden de korumaya çalışıyorlar.

Hasara ve nazardan korunmanın en kaliteli ve kanıtlanmış yolu - bu kırmızı bir ipliktir. Bir kişinin doğal kan dolaşımını geri getirmesini kolay ve hızlı yapan kırmızı ipliğin olduğuna inanılmaktadır. İnsanlar uzun süre nazar ile ilgili konuşurlar. Büyük Platon ve Aristoteles bile bu kavramdan bahsettiler, İncil'de onun hakkında yazdılar.

Zararın ve gözlerin dikkatli olabileceği unutulmamalıdır. bütün insanlar: her yaş ve cinsiyette, farklı maddi durum. Hiçbir şey için değil, krallar ve kraliçeler bile lanetlenmekten korkuyorlardı. Ne de olsa, mavi kan bile negatif enerjiden uzak durmuyor.

En eski zamanlardan beri, insanlar kendilerini kötü etkilerden korumak için elbette çalışıyorlar. Gemiadamları, gemilerin burunlarına, hasarı önleyebilecek özel gözler verdi. Pek çok ülke hala bu negatif enerji pıhtısının insan yaşamını büyük ölçüde etkileyebileceğine inanmıyor, aynı zamanda neredeyse her zaman çok olumsuz ve üzücü olan kendi özelliklerini ortaya koyan önemli ölçüde değiştiriyor. Gerçek şu ki, bu tür kötü enerji, bir insanı kader tarafından kendisine gösterilenlerden engelleyebilir.

Neden tam olarak kırmızı?

Ne sebeple insanlar korunmayı tercih ediyor kırmızı iplik kullanmak? Bunun için tek bir versiyon yok. Her milletin kendi efsanesi vardır ve bu rengin ipin neden zarardan ve nazardan korunmak için bağlanması gerektiğini ayrıntılı olarak açıklar.

 1. Slavlar sıradan insanlara çit üzerine kırmızı bir yün iplik bağlamayı öğreten tanrıça Kuğu hakkında bir efsane vardı, böylece hastalık onların evine düşmedi. Modern zamanlarda bile, bugüne kadar, bu şekilde, güçlü salgınlar durmaya çalışıyor. Bu tür inançlara bu kadar açık olmayan modern şehir sakinleri, soğuk veya olumsuz bir etkiden kurtulmak için ellerinin etrafına bir iplik bağlayabilirler.
 2. En çok antik kronikler yün yün ipliğinin, işte bir ateş gölgesinde boyanan Güneş'in en iyi gücünü ve enerjisini emdiği belirtilmektedir. Güneş sağlık ve yaşam getiriyor, dolayısıyla ipliği.
 3. Çingenece ayrıca bu konuda kendi efsaneleri vardı. Efsaneye göre, Saint Sarah, havarilerin kendilerini düşmanlarından korumayı başarabilen bir Çingene kadını. Böyle bir hareket için, öngörü hediyesi ile ödüllendirildi ve sonra Çingene Baronunu seçti. Kadın, kendi şalından kırmızı renkte bir iplik çıkardı, kesti ve bu unvanı talep edenleri bileklerine bağladı. Bir adam Joseph birdenbire güneş ışınlarının içinden geçiyormuşçasına böyle bir ipliği parlatmaya başladı. Böylece seçim yapıldı. O zamandan bu yana bu millet, önemli bir başlık için tüm başvuru sahiplerinin bu tür iplerle ellerini örmesi gerektiği inancını koruyordu.

Satın almak ya da kendin yapmak?

 • En güçlü ve çalışan Kudüs'ten bilek üzerinde kırmızı iplik. Kutsal Toprakların gücüne sahipler. Kırmızı iplik bu sitedeki sembolik bir fiyat için nazardan satın alabilirsiniz.
 • Şu anda, kırmızı iplik en sık bulunur sol taraftan yetişkinlerde ve çocuklarda. Herkes koruma biçiminde kullanıldığını bilmiyor. Bu iş parçacığı, diğer insanların kıskançlıklarından ve kötülüklerinden kurtulmanın yanı sıra, bu tür hisleri kendisinden kovmak için de yardımcı olur.
 • Cazibe yapılmalı yünlü. Kırmızı gölge bir tehlikedir. Böyle bir ipliği elime bağladım, bir kişi böyle bir tehlikeye karşı her türlü korumayı koruyor.
 • Sol el - Bu beden ve ruhun alınmasından sorumlu olan tarafıdır. Bu yandan bir iplik giyerek, insanlar uzayda var olan koruma enerjisiyle önemli bir bağlantı kurarlar.
 • Ayrıca kırmızı bir ip bağlayabilmelisiniz. Bu tam olarak 7 knot gerektirecek, iplik tutucu ise bunu tek başına yapmak zorunda kalmayacak. Bağlama ritüelleri en değerli kişi tarafından yapılmalıdır. Bağlanma sürecinde, Ana BeKoah'ın özel duasını okumak gerekir. Bu sayesinde 7 deniz mili Kötü isteklilerin olumsuzuna müdahale eden en güçlü enerjiyi kendi kendine sabitlemeyi başarır.

Muska takmanın kuralları

 1. Kırmızı iplik, erkeğin bileğine nazardan bağlanır bağlanmaz, şimdi sadece iplik tarafından korunacağına değil, hayatındaki tüm kötülüklerden de sakınacağına dair kendisine söz vermelidir.
 2. Efsaneye göre, iş parçacığı İncil promateri mezarı etrafına sarıldıktan sonra, özel bir kuvvetle taşar. Bu büyük iplik parçalara bölündükten sonraydı. Sonra insanlar onu bileklerine takarlar.
 3. İplik tutucunun olumsuz davranışı çalışma özellikleri üzerinde kötü bir etkiye sahip olacaktır. böyle bir tılsım. İplik, iyi işler, kalpteki saflık ve düşüncelerden enerji alır.
 4. Negatif bu taraftan geçtiği için ipliğin tam olarak sol tarafa örüldüğünü bir kez daha vurgulamak isterim. Sol el uzun zamandır bir insanın alma arzusundan sorumluydu ve sağ el verme arzusundan. Bu şemaya göre, iyi insan sağdan gelir ve kötülük soldan gelir.
 5. Her yeni düğüm düğümü belirli bir manevi seviyeyi sembolize eder.Hangi gerçeklik taşan. Her zamanki danteli elden örmek anlamsız. Böyle bir tılsımı edinmenin en iyi yolu özel bir kişinin - bir Kabalistin yardımını aramaktır. En güçlü iplikler Kudüs'te yapılanlardır.
 6. Bu musluğu bileğine takan bir kişi, kendine ve Tanrı'ya iyi ve temiz bir yaşam tarzı süreceğine dair söz verir. olumlu düşünceler ve iyi işler.

Videoyu izle: Kendin Yap: Makrome Bileklik Yapımı. Giyen Bayan (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send