Rüya yorumu

Nazar karşı bir iğne nasıl giyilir

Pin
Send
Share
Send
Send


Bazen ilk bakışta en basit olan nesneler, negatif sihir ve negatif enerjiden mükemmel koruma olabilir. Bu tür nesnelerden biri uzun bir sıradan olmuştur çengelli iğne. Bir çok insan kıyafetlerinin iç tarafına tutturulduğunu bilir, bu iğne onları herhangi bir kişinin kötü düşüncelerinden ve gözlerinden koruyabilir. Ancak, herkes nazardan nasıl düzgünce bir pim geçirileceğini bilmiyor, çünkü bunun için sadece bir iğne yeterli değil.

Pimdeki boncukların nazar karşısındaki rengi

Kendinizi kötü niyetli isteklilerin sözlerinden ve düşüncelerinden korumak için, sadece bir İngiliz saç tokası edinmek yeterlidir. Uzmanlar en güçlü iddia - bu bir gümüş iğne. Ama ürünler altın veya metalden ayrıca güçlerinde aşağı değildir. Bu ana rolle iğneye bağlanabilen boncuklar oynarım:

 • boncuklar yeşil bebekleri ve hamile kadınları korumak için idealdir;
 • sarı boncuklar mükemmel arkadaşları korur;
 • kırmızı hisleri ve ilişkileri koruyacak;
 • mavi kavgada yardımcı olur.

Siyah boncukların kullanılması kesinlikle yasaktır, çünkü tam tersi bir etkisi olacaktır.

Bir vasi nasıl giyilir

Derhal "nazar deliğinden yukarı veya aşağı nasıl pim takılır?" Sorusuna cevap verin. Sağ göz aşağı, kalbe mümkün olduğunca yakın..

Kaliteli bir pim her zaman erkeğinize yakın olmalı, giysilere tutturulmalıdır. Sadece geceleri yastığın altına yerleştirilmeli ve kapatılmalıdır. Bunun için temel kurallar var:

 1. Nazar iğnesi başkalarının gözünde olmalı, aydınlık ve çekiciliğe sahip olmalıdır. Sürekli içinde giymek, başkalarından gizlemek yanlıştır.
 2. Genç anneler böyle bir muska takarlar bebekle birlikte bir askıda.

Ama sadece bu öğeyi almak için yeterli değil. Altın olsa bile - böyle bir savunucunun harekete geçmesi teşvik edilmelidir.

Pimleri nazarlığa karşı şarj etmek için komplo

Cuma öğleden sonra gerekli muska satın alın. Ancak aktivasyon için ritüel haftanın ikinci günü büyüyen bir ay olmalıdır. Bir komplo yürütmek hiç de zor değil. Bir çift var en güvenilir yöntemler - sadece bir kişi için en uygun olanı yaşa.

 • Yangın. 12 geceden sonra, Mum Tapınağı ve pimleri gelen onun deliği ile parlıyor. Bir pimin kulağına balmumu damlarken arsa üç kez okunur. Damlaları hiç yıkamamanız daha iyi olur - yok olurlar. Bu sözleri söylemek gerekir: "Kader tarafından verilen savunucum, beni kötülüğün nazarından koruyor."
 • Su. Züccaciye içine dökmek temiz su ve daha sonra bir saç tokası koymak. Bir gün sonra, suya şu sözleri söylemek zorunda kaldım: “Beni siyah insanlara, kötü yavrulara ve diğer bulaşıcılara karşı koruyun.”
 • Nodüler. Yün bu yararlı kırmızı iplik için. Muskanın bir kenarı olmayan kısımlarına, 12 knot bağlanmalı. Her yeni düğümde şöyle söylenmeli: “12 kuvvet, 12 siyah adamın kalkanları ellerinden alınacak, öfke ve talihsizlikten kurtulacaklar.
 • Kül. Pimi ve dönüşümlü olarak iğne ipini açmanız gerekir üvez meyveleri. Sadece üç adet. Her birinden şunu söylemeliyim: "Rowan güzel, Rowan güçlü, sebep olduğum zararlardan korunuyorum."
 • Soğan. Büyü dünyasında bu bitki uzun bir çok denilen oldu güçlü araçsıkıntıya karşı korur. Bir saç tokasını büyük ve sağlam bir yay içine sokmanız ve şu sözleri okumalısınız: "Bir yay güreşçisi, tacımı koru, kötü sözleri al, lanet numaralarını benden al.

Törenden sonra, böyle bir komplo iğnesi kıyafetlerinize takılı olmalı ve giyilmelidir.

Tılsımlar nasıl konuşulur?

Basit bir yöntem kullanarak kendinizi nazardan koruyabilirsiniz. Pin - Bu çok güçlü bir savunma, ancak ezici sayıda insan onu yanlış şekilde kullanıyor. Basitçe pimin kendisi etkisizdir. Uygun şekilde hazırlanmalıdır.

Bu özellik, daha önce de belirtildiği gibi, yalnızca Cuma öğleden sonra alınmalıdır. Eve getirilmeli, altına bir mum yakılmalı ve konuşmak: “Kendinle ilgili kötülükleri sustur, benim için hazırlanan her şeyin sana gitmesine izin ver.”

Bir pimi bu şekilde takmanız gerekiyorsa kimse fark etmedi.

Her gün eve döndükten sonra, kişi ayrıntıyı çözmeli ve ne olduğunu düşünmelidir. Zarar görmediyse, negatif sihir gerçekleşmedi.

O zaman dekorasyon yere yatmalı laubali sabaha kadar ve ertesi gün tekrar kapatmak için. Her gün değerinde koğuş kontrol edin. İğne aniden bükülmüş, paslanmış veya siyah hale gelirse, bu sihir yapma girişimini gösterir. Böyle bir muska yardım edemez. Hiç kimsenin bulamayacağı bir yere, açık halde gömülmelidir. Ve sonra yeni bir muska al.

Büyüyen ay için ritüel

 1. Geçiş töreni salı günleri büyüyen aya kadar. Bir insanın veya evdeki korumanın pimi konuşmaya başlar. Ayin, sabahın çok erken saatlerinde veya akşam geç saatlerde, henüz güneş henüz doğmadığında veya çoktan batmadığında yapılmalıdır.
 2. Arsa için kesinlikle satın almanız gerekir yeni ürün. Önünüze bir mum yerleştirin, üzerine yeni pimi tutun. Yeterince ısıtıldığı ortaya çıktığında, kutsal suya serpilmeli ve sihirli sözler söylemeli: “Ben, Tanrı'nın Kölesi, sizin tarafınızdan tutulsun. Tanrı beni kirli olan her şeyden, kötü sözlerden, yolsuzluktan ve her gözden korur. Amin.
 3. Metin ihtiyacı üç kere telaffuz et. Tılsım üzerinde seslendirilen arsa biraz taze balmumu damlamalıdır. Tören sona erdiğinde, balmumu sertleşsin ve sonra herhangi bir yere ekleyebilirsiniz.
 4. Bir kişiye sihirli saldırılar yapılmasa bile, savunmaların sonunda zayıflayacağı unutulmamalıdır. Durmaları için bir mevsimde bir tılsım almanız ve onu kutsal suya batırmanız gerekir.

Videoyu izle: Rukye Cinleri ve Şeytanları Yakve Yok etEzanlı ve Dualı Rukye Nazara ve Her Türlü Büyüye Karşı (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send