Rüya yorumu

Nazardan ve hasardan korunmuş - ne oldukları ve kendi başınıza nasıl yapacakları

Pin
Send
Share
Send
Send


Çeşitli olumsuz enerjilerden muska, nazar ve hasar en eski zamanlardan beri dünyada. Benzer nesneler çeşitli etnik gruplar tarafından kullanılmış ve tek bir amacı vardı - bir kişiyi negatif enerjiden korumak için. Çok uzak mesafelerle ayrılmış farklı kabileler ve halklar, aynı anlamı taşıyan benzer muskalara sahipti. Uzun süredir muskaların görünümü ve anlamı değişmedi ve günümüzde insanlar nazar ve zarara karşı aynı tılsımları kullanıyor.

Nazarlığa karşı olan çekicilik nedir?

Negatif enerjiye karşı korumanın en basit ve kullanışlı yolu olağan kabul edildi çengelli iğne.

 • Bir pimi tutturmak gereklidir çirkin taraftan Kıyafetler, güneş pleksus bölgesinde veya kalbe yakın bir yerde bulunur.
 • Bir kişi böyle bir tılsım uygularsa, her gece kontrol etmeniz gerekir gölgesini değiştirmedi mi. Bu nesne karardığında, pimin kendi başına negatif enerji payını aldığı ve mümkün olan en kısa zamanda kurtulması gerektiği anlamına gelir.
 • Pim renk değiştirmezse, geceleyin açıkken açık bırakve sabahları yerine oturtun.
 • Sadece bir iğne almalı Cuma akşamıBunun yanı sıra, satıcıdan değişiklik yapılması gerekmez.

En erken zamanlardan gelen iğneler kendilerini olumsuzluktan korumak için kullanılır. Pim uzun süredir sadece insanı değil evini de savunuyor.

Slav devletlerinde nazardan "Tanrı'nın gözü" adı verilen bir muska aldı. Bu tür takılar Tibet'te bulunabilir. Her yere aynı denir. Her biri bir haça dayanıyor.

Slavlar bu şekilde muska yaptı: iki küçük sopa aldı, onlardan bir haç yaptı ve renkli yün ipliklerle sarılmışlardır. Böyle bir muskanın yanları dünyanın 4 yönüne de işaret edebilir ve tüm enerjilerin kombinasyonunu gösterir. Bu tür nesneler çocukları korumak için kullanılmış, sıklıkla çocuklar yatağına asılmıştır.

Kemiklerin ve bitkilerin çekiciliği

Çeşitli muskalar arasında özel bir pozisyon, yapılan muskalar tarafından işgal edilir. kemikler, dişler, pençeler veya hayvan boynuzları.

Antik çağda, insanlar bu tür nesnelere büyülü niteliklere sahipti ve iyileştirici güçlerine inanıyorlardı. Muskalar bugün bile özelliklerini kaybetmediler, şimdi bile kullanılabiliyorlar.

 • Ayı pençesi Slavlar tarafından inanılmaz derecede takdir edilen, bir erkeğin herhangi bir savaşta zafer kazanmasına ve kadın cinsiyet sevgisini kazanmasına yardım edeceğine inanıyorlardı. Çünkü pençe, yeni doğmuş bir çocuğun yatağına sarktı ve biraz büyürken boynundan ağır bastı.
 • Muska dişi ayı Kafkasyalılar, Amerikalılar ve Finliler arasında çok popülerdi.
 • Üstelik bu milletler inanıyordu ki ayı kafatasıEvin yanında bulunan otel, orada yaşayan herkes için koruma ve eksiksiz güvenlik sağlar.
 • Günümüzde, baz alınarak yapılan anahtarlıklar dişleri ve pençeleri ayı. Bunlar, erkekler için mükemmel olan güçlü bir enerjiye sahip inanılmaz derecede güçlü muskalardır, ancak kadınlar için faydalı olabilir.

Uzun zamandır bilinen ve çok sayıda koruyucu özellik bitkilerin.

 • Slavlar evin her yerine yerleştirildi bitki ve çiçek kokulu buketleri. Gerçek şu ki, onlar sadece dekoratif bir rol oynadılar, aynı zamanda evi ve sakinlerini negatif enerjiden korudular.
 • Avrupalılar eski zamanlardan beri en popüler muska oldular devedikeni, yanı sıra alıç ve meşe.
 • Olduğu dairede olduğu inanılıyor alıç dalı Kötü bir ruh asla yaşamaz ve negatif enerji zaten evde ise, yakında evden ayrılır.
 • meşe palamudu Kötülüğün içeri girememesi için genellikle pencerelerin yanına yerleştirilir.
 • Slavlar arasında 1 Mayıs’ta ayrıldıkları takdirde çiçekli üvez ağacı ve onu kurutmak, ton her türlü kötülükten mükemmel bir muska olacak ve çok uzun bir süre boyunca hizmet edecektir. Bir musluğun etkisinin, bir dalda sarılması gereken kırmızı renkli ince bir iplik yardımıyla güçlendirilmesi mümkündür.
 • sarımsak herkes ve her zaman kötü ruhları korkutmak için mükemmel bir yöntem olarak kabul edilmiştir, çünkü bir nedenden dolayı böyle bir bitkiye vampirlerle savaşmanın en iyi yolu denir. Slavlar sarımsakları temiz bir beze sardılar ve her yere yanlarında taşıdılar. Tehlike durumunda, böyle bir bitkiye dokunmanın yeterli olacağına inanılıyordu.

Çocuk Koruması

 • Çocuklar için muska en iyi yarat şahsen ebeveynler.
 • Çocuklara yönelik bir tılsım için sadece materyal değil, aynı zamanda önemli doğru ücret. Sadece uygun kelimeler, muskayı bebeği kötülüklerden koruyacak güçte donatan yollardır.
 • Böyle bir tören için en iyi zaman altıncı ya da on altıncı.
 • Komplo sırasında cazibe devam etmeli sağ elindeve kiliseden satın alınan balmumu mumlarının alevi üzerine elin üstünden bir çarpı çizin.
 • Törenin sonunda, muska atlanmalı. kutsal suda. Kelimelerde bir insan aniden doğanın kuvvetlerine dönmeye karar verdiyse, o zaman çeşitli kilise gereçleri bu süreçte uygun olmazdı.

Nazardan korunma ve kendi elleriyle zarar verme

Kötü niyetli niyetli kişilerin eve asla girememeleri için böyle bir şey yapmanız gerekir. muska.

 • Gerekli olacak zemin vazo Büyük bedenler Onun altına koymak 3-4 baş sarımsak, bir devedikeni dalı, üvez ağacı, ayrıca bir çift spikelet buğday ve solmuş çiçekler, bir buketde toplanır ve kırmızı iplik veya kurdele ile sarılır.
 • Bu vazonun eşiğe yerleştirilmesi gerekir, böylece eve giren hasta olmayanlar zarar veremez.

Videoyu izle: Nazar Duası Dinle Arapça-Türkçe - Nazar ve Göz Değmesi İçin Nazar Ayeti (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send