Rüya yorumu

Muska ve nazar taşları

Pin
Send
Share
Send
Send


İnsanların değerli veya yarı değerli taşlardan yapılmış çeşitli mücevherleri düşünmeleri oldukça yaygındır. Hızlı bir şekilde mağazaya gidip kesinlikle herhangi bir taş satın alabilirsiniz. Ancak çok az insan güzel şeyler için böyle bir modanın köklerinin antikliğin kendisinden geldiğini biliyor. olumsuz etkilere karşı korumak.

Çünkü bu tür süslemeler sebepsiz değildir. Taşlar rezonansa girebilen ve belirli bir insan enerjisine uyum sağlayabilen, muska nazar karşı işlevini yerine getirebilen güçlü bir enerji yapısına sahiptir. Ayrıca, kristallerin yapısı nedeniyle, taşlar mükemmel bir şekilde bilgi alır ve iletir. Nazardan korunmuş - Özel yönlendirilmiş negatiflere karşı en yüksek kalitede koruma.

Nazardan bir taş nasıl seçilir

 1. İlk şey hemen vazgeçmek taşlar muska şeklinde. Şüphesiz çok güzeller. Ancak yalnızca en deneyimli büyücü güçlü enerjilerinin üstesinden gelebilecek. Ne de olsa, bir mücevher parçasındaki pahalı mücevherlerin varlığının başkalarının güçlü bir kıskançlığına yol açtığını söylemeye gerek yok. Bu nedenle, pahalı mücevherlerin yardımı ile kendinizi kötü gözlerden koruma fikrinden vazgeçmelisiniz, aksi takdirde bir kişi hızla ihtiyacı olmayan kötü niyetli görüşlerin ateşine düşebilir.
 2. gerek daha basit, yarı değerli taşları tercih etörneğin, Urallardan gelen taşlar. Kurallara göre bu tür muskalar uygularsanız, hasarlara karşı koruyucu özellikleri inanılmaz derecede büyüktür.
 3. Bu tür taşları seçerken, görünüm ve kabuğa dikkat edilmemelidir. İnsan bu taşı hissetmeli güven. Bu tür duygular, mineralin bir kişinin savunucu bulma isteğine karşı güçlü bir tepkisi olarak oluşur.
 4. Bir süreliğine bir taş alıp elinizde tutmanız gerekir. Denemek gerekir duygularını dinle. Taşın bir tılsım olup olmadığını bile sorabilirsiniz.

Nazar aleyhine çeşitli taşların özellikleri

Bir muska seçerken, geleneğin her bir taş hakkında en önemli bilgileri aktardığı için, her taşın özelliklerini dikkate almak gerekir.

 • Krizokol. Kadınları korumak için böyle bir taş uygun olur. Bir kız sık sık halka açık olmak zorunda kalırsa, onlarca kötü niyetli ve kıskanç görüşün varlığına neden olan, Bu savaş taşı, kadın hakkında her türlü olumsuzla güvenle savaşabilecek.
 • Aytaşı. Bu taşın özellikleri inanılmaz. Sadece hasara karşı koruma sağlamakla kalmaz, aynı zamanda insana gerçek uyum, onu kötülüklerden koruyarak!
 • Akik. Bu mineral sadece herhangi bir öfke ve kıskançlığa karşı mükemmel koruma sağlar. Tüm negatif enerjiyi hızlı ve güvenilir bir şekilde emer ve kişiyi nazardan koruyan bir tür "paratoner" olarak işlev görür. Böyle bir görevin uygulanmasından sonra kolayca çatlayabilir. Böyle bir durumda, onu gömmek en iyisidir.
 • Kaplan gözü PBu mineralin yardımıyla kendiniz üzerinde olumsuz bir etki yaratabilirsiniz.. Kelimenin tam anlamıyla gölgesini ve hatta kütlesini değiştirir. Bu durumda, temizlenmesi gerekir.
 • Jet. Aynı zamanda inanılmaz derecede güçlü muska. Bunu seçerken, tercih verilmelidir hangi sahibini seçecek.
 • Kedi gözü. Bu mineral sadece mükemmel. kadınları nazardan korumak. Aynı zamanda aile hayatı için mükemmel bir tılsımdır.
 • Malakit. Bu sevimli ve çok sıcak taş harika küçük çocukları nazardan korur. ayrıca çeşitli hastalıkların oluşumunu engeller. Bu nedenle, malakit yardımı ile bebeğin korunmasına özen gösterebilirsiniz. Ayrıca, bir malakit el sanatını vermek de faydalıdır.

Satın aldıktan sonra taş temizliği

Satın alındıktan sonra, taş temizlenmelidir. Gerçek şu ki, taş her türlü bilgiyi almak için zamana sahip olabilir. Ondan ve daha sonra orada koymak için zarar görmemesi için koruyucuyu serbest bırakmalıdır. En kolay temizlik yöntemi taşı yaklaşık 50 dakika temiz suda tutun. Üçüncü taraf verilerinden kurtulmak için bu yeterli olacaktır. Sonra taş güneşten gelen enerji ile şarj edilmelidir. Bunu yapmak için güneş ışınlarını koyun ve birkaç saat bırakın. Ay taşı aydan itibaren tahsil edilmelidir.

Negatif enerjiden taş temizliği

Bu tür bir temizlik, satın alma işleminden sonra sıradan temizlikten önemli ölçüde farklıdır. Fazla bilgiyi kaldırmak bir şeydir ve bir diğeri de taş tarafından emilen enerjinin karanlık kısmıdır.

Don temizliği

 • Bu temizlik aylık olarak yapılmalıdır. her yeni aydan önce.
 • Yeni ayın gelmesinden üç gün önce mineral yerleştirilmeli temiz bir polietilen torbada ve havayı içeride bırakarak bağlayınız. Paket bir kavanoz suya yerleştirilir, kapatılır ve yerleştirilir. Dondurucuda
 • Üç gün sonra, banka müsait olmalıdır. Su kendini eritmeli. Bir taş temiz suyla yıkanmalı ve birkaç saat bekletilmelidir.
 • Kutulardan gelen su, lağım içerisine dökülür.

Taşın tuzla temizlenmesi

 • Kristal vazo içinde tuzlu su dökmek ve muska oraya koymak için gereklidir. Taş orada dört saat kadar durmalı ve daha sonra temiz suyla durulanmalıdır.
 • Çözelti, tuvalete boşaltmak için gereklidir, ve vazoyu iyice yıkayın.
 • Muska da bırakabilirsiniz. 4 saat tuz, hatta gömmek.
 • Negatif enerji güçlüyse, taş 3 gün gömüldü.
 • Tuzun saflaştırılmasından sonra mümkün olduğunca yapmanız gerekir. daireden daha uzakta.

Yangınla temizlik

 • Muska çok koymak gerekir temiz bezve Üstünde yanan halkalar olmalı, üzerinde daireler çiziyorlar.
 • Şu anda okumalısınız Bizim baba veya taşın şu anda tüm olumsuz ve olumsuz durumlardan arındırılmış olduğunu söylemeniz gereken metninizi söyleyin.
 • Temizlendikten sonra Mum sönmemiş, yanmalı.
 • Taş daha sonra şarj edilmelidir güneş ışığında.

Videoyu izle: Çok Güçlü Rızık Tılsımı Mutlaka Üzerinde Taşı (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send