Rüya yorumu

Neden beyaz güllerin hayalini kuruyorsun?

Pin
Send
Share
Send
Send


Neden beyaz güllerin hayalini kuruyorsun? Gülün sembolizmi benzersiz değil. Bu güzel çiçek sevgi ve hassasiyetin bir sembolüdür. Ama sapları koruyan dikenleri unutma. İyi ya da kötü - beyaz çiçekleri görme vizyonuyla rüya gören nedir? Detayları düşünün.

Güllerle ilgili rüyaların genel yorumu

Beyaz güller saflık ve masumiyet, samimiyet ve güven sembolüdür. Bir sevgi çiçeği, romantik dürtü ve duyguların hassasiyetidir. Güzel beyaz güller görmek - ruhun zevkini hissetmek, romantik ekstazi.

Eğer bir rüyada beyaz güller verdi - gizli bir hayranın kalbini kazandın. eğer birine gül verBir insan için yürekten sevgi gösterir.

Görüntü ne anlama geliyor? dikensiz güller? Bu, bir ortağa tamamen bağımlılığı, aşık çaresizliği sembolize eder. Öte yandan, dikenlerin yokluğu, bir eşin duygularının hassasiyetinden, seçtiği kişiye olan dikkatinden bahseder.

Bir rüyada kız hediye olarak beyaz güller aldı ve kötü çiviliBu rüya bir uyarı veriyor: Genç adam onu ​​hafifçe alıyor ve düşüncelerinin saflığını umursamıyor.

Kurutulmuş çiçekler Hayalperest için olumsuz bir prognoz taşır, gelecekte olumlu olayların olmaması. Beyaz yaprakları yere dağılmış - ayrılık ve soluk duyguların sembolü.

Diğer halk yorumları

Neden bir rüyada beyaz güller görüyorsun? Bu sembolün birçok anlamı var:

 • samimi bir duygu, samimi hisler, güven ve sevgi hayalleri;
 • yapay çiçek yalnızlığı, karşılıksız sevgiyi, yanlışı sembolize eder;
 • donmuş güller, soğuk algınlığı duygularını gölgede bırakır;
 • solmuş çiçekler - aşık, ihanet;
 • Kırık çiçek, boşuna beklentileri sembolize eder.

eğer adam bir rüya gördüBilinen bir kıza beyaz güller verdiği, bilinçaltı ona bakmayı önerir. Beyaz renk, ruhların akrabalıklarını sembolize eder ve eğer bir hayalperest, bir kıza bir buket verirse, onun için cennet tarafından seçildiği anlamına gelir. Bu bir rüya bahşiş.

 • Bir tomurcuk yaprakları nasıl mutlu bir aşk için - görmek için.
 • Çiçeğin kokusunun tadını çıkarın - işlenmemiş mutluluğa hiçbir şey.
 • Eksik bir çiçek açan çiçek, müreffeh bir geleceğin sembolüdür.
 • Birçok beyaz gül - romantik deneyimler denizinde yıkanacaksınız.
 • Kırmızı güllerin beyazla birleşimi - tutkulu ve çok güzel bir aşka.
 • Gülleri al - sevginin zevkine.
 • Saçlarınızdaki gülleri görün - sevdiklerinizle tanışın.
 • Evde saksıda güller - aile sevinci için.
 • Gül çalılığına bakmak - karşı cinse hayranlık duymak.

Diğer insanlar için, beyaz güllerin sembolü finansal işler, gelir istikrarı ve iyilik hallerinde iyileşmeler sağlar.

Ünlü rüya kitaplarının yorumu

Rüya Vanga uyarıyor: bir güldeki bir diken diken diken - kişisel sırlarını ifşa, halka açık olacak. Solmuş buket sevgili aldatmacası hakkında uyarır. Aroma solun ve çiçek kokusunun tadını çıkarın - uzun ömürlü bir roman. Hediye olarak bir beyaz gül buketi alın - saf düşünceler ve işler.

Rüya yorumu Tsvetkova düşünüyor: beyaz güller bir rüyada sunulduysa, biri senden hoşlanıyor. Bir gülden bir diken enjekte edin - güvensizliğin sebep olduğu acımasız kıskançlığına. Yere bir buket gül atmak - sevgili hızlı bir şekilde ayrılması için.

Navlun Rüya Yorumu hediye olarak bir beyaz gül buketi, karşı cinste başarıyı sembolize ediyor. Bir gülden bir başak - erkeklerin tacizine.

Rüya Miller Bu imajı ailede ve sevdiklerimizle sıcak, güvene dayalı bir ilişki işareti olarak kabul eder.

Rüya loft düşünüyor: bir kız rüyasında bir buket beyaz gül hediye edilirse, şık bir düğünü ve birlikte mutlu bir yaşamı öneriyor. Hayalperestlerin geri kalanı için, tomurcuklardaki beyaz güllerin görüntüsü finansal durumu iyileştirmenin yanı sıra kasıtsız kazanç elde etmeyi hayal ediyor.

konsey

Beyaz güllerin sembolü özellikle rüyalarda önemlidir. aşık çiftler. Beyaz renk, maneviyat ve saflığın sembolizmini taşır. Romanınız her zamanki aşk ilişkisinden farklı olacak, başka içeriklerle dolu olacak - aşk hakkındaki geçmiş fikirlerini tamamen değiştirecek. İlişkiler uyumlu, güven verici ve kalıcı olacaktır. Böyle çiftler hakkında derler - gökyüzü tarafından taçlandırılmışlardır.

eğer kız dikenli iğneliBu, bilinçaltı zihnin sizi sırrınızı sevdiklerinize anlatmanız konusunda uyardığı anlamına gelir. Bu yapılmazsa, yine de diğer kaynaklardan öğrenir: bu durumda, tiff kaçınılmazdır.

Solmuş güller aşık bir kız için istenmeyen bir semboldür. Özellikle eğer buket bir rüyada bir favori verirse ve gözlerde kaybolursa. Sendikanız mahkum, yakında kaçınılmaz ayrılık gelecek. Duygular çiçekler gibi solmuş ve "canlanmaya" yetmeyeceklerdir.

Gül taşır ve mistik sembolizm: İnsan sıvılarını emme ve diğerine aktarma yeteneği. Bir buket beyaz gül alarak, donörün ruhundan, onun duygularından ve düşüncelerinden bir parça alırsınız.

Pin
Send
Share
Send
Send