Rüya yorumu

Evde Çince gül - işaretler

Pin
Send
Share
Send
Send


Çin gülü çok yaygın bir iç mekan bitkisidir. Ayrıca başka bir adı da var - ebegümeci. Vahşi doğada, gül burcu büyüklüktedir ve yüksekliği 3 metreye ulaşabilir. Ve ev koşulları için, alçak büyüyen bir çiçek çeşidi özel olarak yaratılmıştır. Evdeki Çin gülü ile ilgili işaretler antik çağda ortaya çıktı, ancak günümüze başarıyla ulaşmayı başardılar ve popülerliklerini kaybetmediler. Makalede ayrıca bu işaretlerin olumlu ve olumsuz yorumuyla ilgileneceğiz.

İçerikteki iddiasızlık, Çin gülüne özgüdür. Bu nitelikleri, kamu kurumları ve ev için ideal bir seçenek haline getirmektedir. Ancak konunun estetik yönünün yanı sıra, Çin gülü de belli bilgilerin taşıyıcısıdır. Hem belirli durumlarda yardımcı olabilir hem de insan yaşamına ve sağlığa zarar verebilir. Ve ölçekler hangi yönde eğilecek - bu tamamen özel duruma bağlı olacaktır.

Çin gülünün etrafında her zaman bir sürü işaret var, olumlu olandan aşağıda belirtilenleri not edebiliriz:

  1. Çiçek çevreyi hareket enerjisiyle şarj edebilir. Hibiscus, Zodyak Leo'nun burcuna karşılık gelir ve parlak güneş ışığından ve çiçeklerin muhteşem manzaralarından dolayı buna işaret eder. Kadınsı ismine rağmen, Çin gülü oldukça güçlü bir erkek karaktere sahip. Eğer astrolojiye inanıyorsanız, erkek prensibi olarak hareket eden, aktivite ve aktiviteyi ifade eden ateştir.
  2. Sünger gibi bir çiçek tembelliğin yıkıcı enerjisini toplar ve yaratıcılığın enerjisine dönüştürmeye başlar.. Kalp anomalileri veya düşük tansiyon hastaları için bu bitkinin evinizde olması önerilir. Ayrıca, Çin gülü insanlara pasif olarak gösteriliyor, çünkü yaşam gücü ile aktif beslenmeyi sağlayacak.
  3. Çin gülünün enerjisi sarmal rüzgarları - aşağıdan yukarıya doğru yükseliyor. Kök alanından uçlara ve yapraklara kadar. Popüler bir işarete göre, bu bitkinin yardımıyla uzun bir süre birlikte yaşayan evli bir çift arasındaki soyu tükenmiş aşk ateşini geri kazanmanın mümkün olduğuna inanılmaktadır (bununla birlikte, ters bir yorum olsa da).

Ancak iyilerin yanı sıra, bu inancın bazı olumsuz yorumları da var:

  1. Hibiscus, aile mutluluğu ve sağlığını gösteren bir tür işarettir. Bu nedenle, bitkinin sebepsiz yere solmaya başladığını veya yapraklarının parçalanmaya başladığını fark ederseniz, bu, aile üyelerinden birinin (hem tezahür etmiş hem de saklı) olası bir hastalığına işaret eder. Böyle bir durumda, tıbbi yardım istemek zorunludur.
  2. Ayrıca ebegümeci ile ilgili tartışmalı bir omen de var. Bu bitki tutku ve evlenmemiş bir hanım sembolü olarak kabul edilirKim büyür erkek arkadaşlarının sonunu bilmeyecek. Ancak aynı zamanda, bir ebegümecinin “muzhegon” olduğu yönüne göre zıt bir yorum var. Aktif olarak hayranlarını cezbetmesine rağmen, aynı zamanda, çok hızlı bir şekilde onları tesis sahibine serinletiyor.
  3. Çiçek çift kurşun olacaksaBu durum tamamen konuşlandırılabilir olma riski altında. Çin gülünün ortaya çıkışı ile birlikte, kavgaların, anlaşmazlıkların ve skandalların başlangıcı muhtemeldir, her şey ilişkilerin kopmasıyla sonuçlanabilir. Ve onları sadece bu güzel çekecek, ama aynı zamanda en tehlikeli çiçektir.

Tabii ki, yukarıda açıklanan her şey esas olarak batıl inançtır. Evde ebegümeci olan birçok insan var, ama tamamen mutlular ve hiç problemleri yok. Ancak, unutma, inançların ve inançların düz bir zeminde görünmediğini ve her zaman bazı gerçeklerin olduğunu unutma.

Bu işaretlere inanıp inanmama konusunda kendinize karar vermelisiniz. Her özel durum tamamen bireyseldir ve tüm insanlar için kendi ruh halleri, enerjileri ve duyguları belirleyici bir rol oynamaktadır. Biz kendimiz kaderimizin yaratıcılarıyız.

Omens ve batıl inançlar, elbette, onlara fanatik olarak inanmadığınız sürece gereksiz olmayacak. Hiçbir şeyden ortaya çıkmamışlardı - yüzyıllardır atalarımız, bu olayın niçin gerçekleştiği üzerine, meydana gelen olayları toplayıp analiz ettiler, bazı analojiler ve bağlantılar kurdular. Ve şimdi çalışmalarını kendimiz ve çevremizdeki dünya için iyi kullanmak için mükemmel bir fırsata sahibiz.

Pin
Send
Share
Send
Send