Rüya yorumu

Evde ve sokakta kediler hakkında işaretler

Pin
Send
Share
Send
Send


Kedi, dünyanın birçok ülkesindeki kutsal hayvanlardan biridir. Sevimli kabarık hayvan, "kendi başına yürür", sevgi bahşedebilir veya tam tersine, eğer bir şeyden hoşlanmazsa çizebilir ve ısırdırabilir. Atalarımızın, kedinin büyücülükle ilişkilendirildiğine kesin olarak ikna edildiklerine dair hiçbir şey için değil, oldukça popüler olan kediler hakkındaki işaretler.

Kediler hakkında çok sayıda farklı işaret vardır ve çoğu zaman oldukça çelişkilidir - bazı durumlarda hızlı bir mutluluğu gösterirken, bazılarında olası sıkıntıları uyarırlar. Bunlardan en yaygın olanını bir sonraki ele alın.

Özellikle bir kediyi incitirseniz, daha sonra kesinlikle hayattan bazı hoş olmayan sürprizler alacaksınız. Belki ciddi bir hastalık ve diğer önemli sorun.

Kedilerin büyüleyici, hatta bir dereceye kadar hipnotik bir görünüme sahip olduğu bilinmektedir. Birçok insan bu hayvanın karanlık gözlerinde parlamaktan korkar.

Bir kedinin gözlerine bakamazsınız, bu yüzden ciddi problemlerle karşılaşmazsınız. Yerli bir kedi, bakışı çok fazla tehdit olarak algılayabilir veya saldırganlığın tezahürü olarak algılayabilir ve içeride uyarılacaktır. Sokak hayvanlarının biraz farklı davranış stratejileri vardır - bir insanın beslenme umuduyla bakışlarına sakince dayanabilirler.

İnsanlar her zaman kedinin kek görebilme yeteneğine sahip olduğuna inanmışlardır. Hatta arkadaş bile kurabilirler. Ve sonra sahipleri genellikle gece oyunlarından uyanacaklar. Fakat kekin olduğu bir kediyi kavga edemezsin, yoksa ev başını belaya sokabilir.

Eski güzel geleneğe göre, ilk önce yeni meskene sokulması gereken kedidir. Birçok kişi, kedilerin kötü ruhları uzaklaştırdığına inanıyor. Diğerleri ise kedinin kekle temas ettiğine inanır.

Kedinin uzak bir köşeye gittiğini ve atalarımızın inancına göre uyanığın farkına varırsanız, bu orada kötü bir ruh olduğunu gördü. Evcil hayvanınızın şeytandan kurtulmasına yardım etmeniz gerekir. Bunu yapmak için, bir süpürge, temizlik duaları veya komplolar kullanabilirsiniz, ancak bir seçenek olarak, bu inanca inanmayın.

Ve bu durumda, hijyen hakkında konuşmuyoruz. Mistikler, insan dudakları hayvanın burnuyla temas ettiğinde, bir kişinin enerjisini kaybettiği ve hayatının bir bölümünü kaybettiği bir kanalın açıldığına inanır.

Bu inanca göre, kediyi yıkamanız ve suyu dökmeniz gerekmez, fakat hastaya banyoda banyo yaptırmanız gerekir. İyileştirici özelliklerinin yüksek olduğuna inanılmaktadır. Ancak sonunda, hastalığın geri dönüş yolunu bulamaması için konuttan mümkün olduğunca boşaltılması gerekir.

Üç renkli kediler her zaman hızlı refahı ve iyi şansları ön plana çıkarır. Eğer böyle bir takımdan bir hayvan evinize gelmişse, yakında yeni, çok uzun ve başarılı bir ilişki yaratacaksınız. Japonya'da, üç renkli kedilerin onuruna, "parasal kediler" veya "mutluluk kedileri" olarak bilinen porselenten yapılmış özel figürinler bile üretiyorlar.

Yol boyunca koşan kara bir kedinin sorun çıkarabildiğine inanmak oldukça yaygındır. Bu durumda, eve dönüp durmanız önerilir. Eski zamanlarda, kurallarda istisnalar olmasına rağmen, kara bir kedi kötü güçlerle bağlantılı olarak suçlanıyordu. Bu yüzden, gemide, kara hayvanlar özellikle iyi şanslar için tutuldu: gemiyi fırtına ve kasırgalardan koruduklarına inanılıyordu.

Beyaz kediler sahiplerinin hayatlarını barış, uyum ve sükunetle doldurmak için tasarlanmıştır. Eğer böyle bir takım elbise bir yavru kedi size gelmişse, aldığınızdan emin olun, size mutluluk getirecektir. Ayrıca beyaz kedilerin daha az alerjen ürettikleri düşünülmektedir. Ve beyaz bir kedi yolunuzu geçerse, tüm planlarınız mutlaka yerine getirilecektir.

 1. Kedi kişinin üzerinde yatıyor ve gitmek istemiyor - negatif enerjiyi alıyor. Hayvan kovalamayın - oturumun bittiğini hissettiğinde kendini terk edecektir. Hayvanın üzerinde bulunduğu bedenin belirli bir bölümüne dikkat edin - onunla ilgili bazı sorunlar var.
 2. Böylece kedinin kekle arkadaş edinebilmesi için sahibinin saçlarıyla aynı renkte bir hayvan başlatabilir. Aksi takdirde, hayvan yerleşmemiş olabilir.
 3. Ulusal işaretlere göre, ciddi bir şekilde hasta olan kedilerin, konutta sorun çıkarmamak için mutlaka evden ölmek zorunda kaldıklarına inanılıyor.
 4. Bir kediyi öldüren kişi, yedi yıl boyunca mutluluktan ve barıştan mahrum kalır. Ve kedilerin olmadığı evde, insan sağlığını olumsuz yönde etkileyen birçok negatif enerji birikir.
 5. Evde sıkışan bir kedi, refah ve iyi şans vaat eden, çok iyi bir işarettir. Eski zamanlarda, vefat eden bir akrabanın ruhunun dayak hayvanına taşındığına inanılıyordu. Bir kedi almak, beslemek, ısıtmak ve sonra gitmesi gerekir.
 6. Bir kedi bir adamı mı çeker? Bu yeni şeylerin ortaya çıkmasını öngörür.
 7. Kurallara göre bir kedi satın alamazsınız, ancak onu bir tavuk yumurtası ile değiştirmeniz veya hediye olarak almanız gerekir.
 8. Hayvan misafirlere yıkar.
 9. Kedi bir top ile kıvrılırsa ve burnunu kapatırsa, donların yakında ortaya çıkması muhtemeldir ve kış ise, acı soğuk için bekleyin. Kediler duvarları kötü hava koşullarına (yağmur) ve rüzgâra ve donlara, duvarları yırtmaya başlar.
 10. Bir kedinin bir güvercini öldürmesi halinde kötü bir aldatmaca olduğu düşünülür - kötü haberi.
 11. Kedi hapşırma duymak - diş ağrısı için (ama gelin mutlu evli bir hayat anlamına gelir).
 12. Yalnız insanlar için kedi kullanmamaları daha iyidir - aksi halde, uzun süre çift kullanmadan risk alırlar.

Tüm bu işaretlere inanmak ya da inanmamak elbette sadece sizin işinizdir. Her durumda, evdeki kedi size çok fazla pozitif enerji verir ve okşar, en önemlisi, onu zamanında beslemeyi unutmayın!

Videoyu izle: Bir Kedi Size Yaklaşıyorsa, Allah Tarafından 3 İşaret Var Demektir (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send