Rüya yorumu

Neden bir ayı hayali evli kadın?

Pin
Send
Share
Send
Send


Neden bir ayı hayali evli kadın? Ayının görüntüsünün kesin bir yorumu yoktur - totem'in patronu olabilir ve bir tehdit olabilir. Rüya imgeleri bu imgeyi nasıl yorumlar? Rüyadaki bütün çizimleri detaylı olarak ele alalım.

Ayılarla ilgili rüyaların popüler yorumu

Ayı bir arkadaş mı yoksa tehlikeli bir avcı mı? Ayı, Rusya'daki hayvanların koruyucu azizi olarak kabul edilir ve tanrı Veles genellikle sert bir orman sahibi olarak temsil edilirdi. Bir Rus masalının, bir ayıyı sıradan bir kadınla evlenen bir erkeğe dönüştürme planı bulunabilir.

Çeşitli rüya kitaplarında görüntünün yorumlanması belirsizdir. Rus halkı için ayı bir totem ise, o zaman Vanga rüya kitabında yırtıcı bir düşman olarak görünür. Ne gördüğünüzü anlamak için hatırlamanız gerekir:

  • ayı neredeydi;
  • rüya nasıl bir izlenim bıraktı;
  • ayının tüyü ne renkti;
  • kabus mu yoksa sıradan bir rüya mı olduğu;
  • oyuncak mı yoksa masal karakteri mi olduğu.

Oyuncak ayı

Bir mağazada bir peluş oyuncak, bir kız arkadaşının çocukların hayalleriyle ayrılmasını ve yetişkinlerin dünyasına taşınmasını önleyebilir. Ayrıca, bir oyuncak ayı görüntüsü, bir çocuğun bir sınıf arkadaşına ya da komşu bir çocuğa olan sevgisiyle ayrılmayı tahmin edebilir.

Diğer hayalperestler için, peluş bir mucize bir partiye davet edilmeyi veya beklenmeyen bir sürprizi tahmin edebilir. Yalnız bir kız için, bir rüya hediye verecek zengin bir hayranın ortaya çıkmasını müjdeleyebilir. Ancak, ilişki uzun sürmeyecek.

Yatak odasında oyuncak görmek - beklenmedik bir hamilelik için. Ayı bir takım elbise giydiyse, bir çocuk doğar. Oyuncak eteğindeydi - bir kız doğacak. panda Bir kız veya eğlence eğlence görünümüne rüyalar.

Sirk ayısı

Eğer çocuklar bir sirki ziyaret ettikten sonra bir rüya görürlerse, gündüz izlenimlerinin yankısı olarak kabul edilir. Bir kadın için bir ayıyı hayal etmek, olumlu şartlar demektir. sirk bisiklet ayıları Çocuklarla olan akrabaların gelişine, bir çocuk olayına davet edilmesine ya da evin etrafındaki neşeli çalışmalara müjdesini veriyor.

Genç bir kadına bir sirk ayısı, sevimli ama düşük gelirli bir hayranın ortaya çıkmasını öngörür. Bazen sirk kahverengi gözlü ve kestane rengi saçlı bir bebeği olan kehaneti taşır.

Orman ayısı

Ayı görmek bir açıklıkta veya onun daçasında - Rustik ama iyi huylu bir adamla pikniğe gitmek. Ayı bir rüyada konuşuyorsa - yanlış zamanda ve yerde, çok gerçek bir kötüye kullanımınız olacak. Masada evde ayı - beklenmedik misafirler veya ziyaret için bir davet.

Bir ayı yavrularını ile görüntü şu andaki görünümünüzü yansıtır - ev işlerinde tamamen çözülmüş olarak kendinize bakmazsınız. Kendine iyi bakmazsan, yakında şişman olacak ve çekiciliğini kaybedeceksin. Bazen bir rüya çocuklu akrabaların gelişini haber verir.

Kızlar için bu rüya evliliği büyüler. Aile hayatı zengin olacak, ancak eş aileye sadece en gerekli olanı sağlayabilecektir. Eğer bir rüyada gördüysen bir kepçenin kız kardeşine dönüşümüYakında onu woo. Eğer kardeş yoksa, rüya büyük bir aileye aşinalık uyandırır.

eğer ayı onunla çalılık çağırır, işyerini değiştirmek için gereklidir. Ormandaki ayıyla tanışın - tutku sıcağında işlenen döküntülerde tövbe etmek.

Yün rengi

Ayının elbisesinin de özel bir anlamı vardır. Görmek için kara ayısı - iyi değil. Bu rüya bir kaza ve hatta yaşam denemesi hakkında uyarabilir. Eski inanışlara göre, rüyasındaki kara bir ayı hastalığa neden oldu: imajında ​​Çernobil'in kendisi geldi.

Neden rüya boz ayı? Boz ayı, rüyasında agresif davranırsa kötülükten gelen belaları giderir. İyi huylu bir ayı, büyük erkek, büyükbaba, amca ya da büyük erkek kardeşin yardımını vaat ediyor.

Hayalperest devam ederse beyaz ayıSinir bozucu bir fan hayatında görünecektir. Kutup ayıları, kurnazlık, gizli hayranlar ve cesur beyler hayalini kuruyor.

Popüler rüya kitaplarının yorumlanması

Navlun Rüya Yorumu evli bir kadının pas vermeyecek gizli bir hayran olduğunu tahmin ediyor. Bu adam tutkuyla yanacak ve topluma dayatacak. Bununla birlikte, yeni fanın çıkarları, cinsel aşk düzleminde döner, bir kadının ruhsal nitelikleri onu ilgilendirmez.

Ayıdan kaçın - yandan maceralı maceralara. Tutku ve arzuların ağına girmeye dikkat edin. Bir ayının peşinde koşan bir kadın tarafından yapılırsa, samimi fantezileri izin verilenlerin ötesine geçmiştir. Hayalperest sevgili bir adam usta tutkusu takıntılı. Ancak, kendinizi elinizde tutmalısınız: avcılık erkeklerin ayrıcalığıdır.

Rüya Vanga Canavar tehlikeli kötülük ve saldırganlık görüntüsünü görür. Sınırsız insanlardan öfke patlamalarına dikkat etmeli, her sözünüzü izlemeli ve çatışmanın kışkırtılmamasını sağlamalısınız. Canavarın kükremesini duyun - belaya, ayıyı öldürmeye - kızarıklık eylemine.

Rüya Miller uyardı: etkili bir kişi tarafından aldatılabilirsin. Bir kadın için bir ayı görmek tehlikeli bir rakip, ondan kaçmak, aileniz için iyi bir rekabet için rakibinize olan savaşı kaybetmektir.

Aile rüyası uyardı: Bir rüyanın bir ayının saldırısı eşine ihanet ettiğini gösterir. Bir hayvanla savaşıyorsanız - rakip eşi olan bir skandal olacaktır.

Ortak rüya kitap Ayı hayallerinin bir kadının karısını hayal kırıklığına uğrattığına ve erkeğiyle tanışmak istediğine inanıyor. Uykunun bir başka yorumu, vahşi doğayla ilgili kötü haberdir. Bir kadın, varlığından önce ortaya çıkar. Ailenizin mutluluğu için zor bir mücadele olacak.

konsey

Rüyanın doğru yorumu, büyük ölçüde, arsanın duygusal algısına bağlıdır. Bir kadın, dikkatli bir şekilde, korku veya uyanıklık gösteren bir ayının görüntüsünü algılarsa, o zaman rüya olumsuzdur.

Orman canavarı neşeli ve coşkulu algı bir koruyucusu olduğunu göstermektedir. Şimdi hiçbir şeyden korkmanıza gerek yok - toteminiz herhangi bir olumsuz durumla başa çıkacak.

Videoyu izle: Güldür Güldür Show 115. Bölüm, İdeal Kadın Skeci (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send