Rüya yorumu

İşaret: güvercin bir apartman veya evin penceresine uçtu

Pin
Send
Share
Send
Send


Şehir sakinleri faunaya alışkın değil. Zararlı böcekleri ve kemirgenleri, kuşlara karşı nazik tarafsızlıkla evlerinden uzaklaştırmaya çalışıyoruz. Bir güvercin pencereden geçtiğinde bir işaret - çoğunlukla kaba değil, sadece modern insanın vahşi hayata karşı uyanıklığından değil, aynı zamanda popüler inanca göre.

İnsanlardaki kuşlar (sadece bizde değil) ölülerin ruhları veya en azından avukatları olarak kabul edilir, öbür dünyadan haber verir. haber oradan Tabii ki, iyi olabilirler, fakat çoğunlukla ölümle bağlantılılar ve olumlu bir yorumla gelmesi zor.

Ölüme ek olarak, özellikle kuşlar ve güvercinler, durum değişikliği, çeşitli türden haberler, felaket uyarıları vaat ediyorlar ve ölen bazı akrabaların uzun süredir doğru şekilde hatırlanmadığını bildiriyorlar.

Bir güvercin, zenginleştirmeden ateşe, mutlu haberden evliliğe çok farklı mesajlar taşıyabilir. Bu özel güvercin evinizin penceresine uçmakla ne demek istediğine karar vermek ona yakından bakacaktır:

 1. durumu;
 2. davranış;
 3. iniş yeri.

Ve elbette, tepkiniz, tüylü bir misafirin görüşünde ilk akla gelen düşünceler. Güvercinlerin vaat ettiği haberler büyük olasılıkla son zamanlarda aklınız tarafından sıkıca işgal edilmiş olanlarla ilgili olacak. Evin camından akan gürültülü bir kuş herkesi korkutacak, ancak güvercin ziyareti uzun bir süre boyunca bırakılmışsa kaygı veya depresyonbüyük ihtimalle öyleydi iyi değil. Siz (veya yetişkinlerden daha dünyayı daha zayıf hisseden çocuklar) memnun, ilgilenen - muhtemelen bir işaret iyiliksever.

İyi belirtileri

İyi bir işaret için eve uçan bir güvercin almak çok uzun zaman önce başlamıştı. Bu, Hristiyan etkisinden (güvercin Kutsal Ruh'un ve ilahi iradenin bir sembolüdür), ünlü "Picasso Güvercini" ve sadece insanların yaban hayatı hakkındaki endişelerini azalttığından kaynaklanmaktadır, elbette tahmin ettikleri talihsizlikleri kabul edecektir. Hayat kolaylaştı, omens daha mutlu oldu. Ayrıca, güvercinler şimdi sık sık düğün bir özelliktir.

 • Beyaz düğün pencereden dışarı uçan bir işareti - bir işaret yakında iyi haberler. Doğru, mutlaka böyle evlilikle ilgili değil. Yabani olanlar arasında beyaz güvercinler bulunur, “senin” düğününden uçup gittiğini nereden biliyorsun? Özgür meslektaşlarının aksine, iyi beslenmiş, iyi giyimli, bakımlı, genellikle boyun ve bacaklarda süslemeler bulunur.
 • Evlenmemiş kızın odasına giren güvercin, şu ipuçlarını veriyor yakında evliliği. Bu streç ile işaret iyi olarak adlandırılabilir. Herkes bir evlilik yapmayı düşünmüyor, ancak planlama yapanlar için, evlilik mutlaka mutluluk getirmiyor. Bu arada, güvercin genç erkeklere hiçbir şey tahmin etmez, üç kere bekarlar.
 • Ama kesinlikle iyi bir işaret - evin içine uçan ve sakince bir yüzeye oturan bir güvercin. Bu işaret söz veriyor servet.
 • Herkes kuşun "sürpriz" yaptığını bilir - iyi ki. Aynı zamanda evin içine uçan bir güvercinle de çalışır. Ancak zemindeki veya pencere kenarındaki kir bir işaret olarak kabul edilmez.
 • Bir güvercin bir eve uçup birine çarptıysa, bir insana söz verir. ilerleme diye bir şey olmadıysa. Bir çürük varsa dikkat edin.
 • İyi haberler ve refah gagasında bir dal veya yaprak bulunan bir eve uçan bir güvercin.

Talihsizlik belirtileri

Güvercin, bütün bu kuş türü gibi, bu öngörü yükünü taşır. Uzun süredir devam eden rolü - tüm ayrılan akrabaları görmeye uyaran ölüm Herald, felaket ve hastalık.

 • Evin içine akan ve huzursuzca habercisi olan güvercin mutsuzluk.
 • Evde ölü güvercin - sadece kötü bir alâmet. Güvercin pencereden uçtu ve öldü - aile ölümleri, hastalık.
 • Hasta bir adamla bir odaya uçan bir güvercin bozulma ve yavaş iyileşme öngörüyor.
 • Pencereye uçmadan önce, bir güvercin üzerine çarpıyordu ya da camını çarptı, geri dönüş yolunu bulamadı ciddi başarısızlık. Özellikle de camda kan varsa.
 • İçindeki güvercin, travmatik sonuçları olan bir insana çarptı. seyahat konusunda çok dikkatli olulaşım gezileri ve özellikle uçuşlar. Zaten uçakla uçmakla ilgili kötü bir duygudan işkence görüyorsanız, onu taşımak daha iyidir.
 • Güvercin hayvanları korkutuyor, çocukları korkutuyor, kendine yer bulamıyor - mümkün yoksulluk ya bu gerçeği ölü akrabalar bir şeyden memnun değil.
 • Güvercin evin içine ilk kez uçmaz, camdan önce vurma alışkanlığı vardır - hakkında uyarır yangın, gaz kaçağı, ev hasarı. Dairenin sigortasının ne zaman biteceğini kontrol etme zamanı geldi.

Burada ayrıca nüanslar da var. Güvercin balkona uçtu - o odada sağ olsaydı biraz daha farklı bir işaret. Balkon evin bir parçası olarak kabul edilmez (çoğunluk düşünüldüğünde, balkonlar hiç mevcut değildi), bu nedenle güvercinlerin getireceği tüm işaretler ya dikkate alınmaz ya da onları ikiye bölmeye değer. Büyük şans ılımlı, ölüme - travmaya veya ciddi olmayan bir hastalığa, evliliğe - kolay bir ilişkiye dönüşür.

Ancak balkon oldukça konut ise ve başka bir oda olarak kabul ediliyorsa, buna dikkat etmelisiniz.

Talihsizlikten korunmak ve diğer dünyaca haber alanlara zarar vermemek için birkaç işlem yapmanız gerekir:

 1. Güvercinleri kanatlara ve pençelere zarar vermeden sokağa sokun. Hepsinden iyisi, kendisi çıkarırsa. Herhangi bir şekilde başarısız olursa, onu yakalamaya değer, eldiven giydiğinizden emin olun: “uçan fareleri” hatırlıyor musunuz?
 2. Hiçbir durumda kuşa zarar vermeyin ve hayvanların onu öldürmesine izin vermeyin. Kediler - büyük aşıklar güvercinlerle uğraşır.
 3. İçinde uçtuğu pencere, özellikle kan kalmışsa, titizlikle (ve deterjanla) yıkayın. Güvercin oturuyordu tüm yüzeyleri ile aynı yapın. Bir soru ve kötü işaretlerden ve hijyenden korunma.
 4. Güvercin uçtu odayı havalandırın.
 5. İnananlar - kilisede ölü akrabaları ve arkadaşları hatırlamak.
 6. İyi bir sebeple belirtilen dairede sigorta hakkında. Sağlığınızı ve aile arabasının durumunu kontrol etmenin zamanı geldi. Talihsizlik sorumlu insanlara daha az sopa.

Pin
Send
Share
Send
Send