Rüya yorumu

Neden bulaşık yıkamak?

Pin
Send
Share
Send
Send


Kirli bulaşıklar bir sorun, rahatsız edici kazalar ve nankör kirli işlerin bir sembolü olarak kabul edilir. Ayrıca, kirlenmenin yıkanması, temizliği, günahları temizlemesi, geçmişi unutması için bilinçaltı bir arzudur. Neden bulaşık yıkamak? Tüm yorumları detaylı olarak düşünün.

Bulaşık yıkama hayalini çözen insanlar

Herkes lavaboya bir sürü kirli tabak ve tava yığını görünce rahatsızlık hissini bilir. Yıkanmamış tabak ve çatal bıçak takımı Zor iş ve dinlenmek için zaman eksikliği habercisi. Masanın üzerindeki yıkanmamış bulaşıklar, koşullardan ve içsel değişim arzusundan memnuniyetsizliği sembolize eder.

Ayrıca, uykunun değeri de görülen resmin özelliklerine bağlı olacaktır:

 • bulaşıkları yabancı bir yerde yıkamak;
 • akraba / arkadaş evinde bulaşık yıkamak;
 • yemeklerin kalitesi ve malzemesi.

Bulaşıkları yıkarken bunu hayal edersen sırt plakalarının sayısı azalmazbu, hayalperestin suçluluk duygusunu ortadan kaldırmaya çalıştığı anlamına gelir. Ayrıca, böyle bir komplo hoş olmayan kişilikleri ile iletişim kurmaya zorlandığında veya başkalarından bilgi saklamaya çalışırken hayal edilebilir.

eğer bulaşıklardan kirlenmezBu tür bir komplo, yakın insanların eylemleri, iyileştirme ve uzlaşma isteksizlikleri ile ilgili hoşnutsuzluk ve tahrişe neden olmaktadır. Sık sık, böyle bir rüya ailede yanlış anlaşılma hüküm sürdüğü zaman, akrabalar çatışma halindedir.

Eğer sen veya hane akraba veya arkadaşlarınızın evinde bulaşık yıkamakböyle bir komplo, aileden birinin hastalığını ön plana çıkarır. Kocası bir rüya görürse, yakında karısından uzun bir ayrılık olacak - planlanmamış bir ayrılma ve hatta boşanma. Kız kardeşinin evinde bulaşık yıkamak çok önemli değil - ciddi bir hastalığa işaret ediyor, çocuklarının velayetini almak zorundasınız.

Bulaşıkları yıkamak kamu kurumunda Yapılacak nahoş görevleri belirtir. Aynı zamanda tatsız bir iş için aşağılanma veya sorumluluk sembolü olabilir. Zengin bir evde çalışmak, bir kişiyle, karakterini uzlaştırmanın zor olacağı kusuru olan bir çatışma anlamına gelir.

Bu ne anlama geliyor? plaka veya tavadaki leke yıkanmaz? Bu komplo, geçmişin izlerini biyografisinden uzaklaştırmak, gizli bir eylemi gizlemek, eylemlerinin izlerini gizlemek için boş bir girişimi sembolize ediyor.

Büyükannenin evinde bulaşık yıkamak - Yakında onun için bir yolculuk olacak, yardımın ve senin tarafından destek olacaksın.

Kirli bulaşıklar

Hangi kirli bulaşıklar hayalleri? Uykunun değeri onun hayalini kurduğuna bağlı. Eğer uyu Genç bir kız gördüm, düğün hakkında unutabilirsiniz - beklenmiyor. Ancak, rüyadaki kız kirli bulaşıkları yıkarsa, düğün uzak değildir.

Kirli tabaklarla uyursanız yeni bir ayın hayalini kurdumÖnümüzde, mahvetmek için çok olumsuz bir dönem bekliyor. Konukların ziyaretinden sonra yemek tabağında kalan yiyecekler, zor zamanlarda arkadaşların yardımına söz verir.

Eğer birinin yıkadığınız bulaşıkları kasıtlı olarak kirlettiği bir komplo hayal ediyorsanız, gerçekte de ilginizi çekecektir.

Lekeyi yıkamak zordur? Gerçekte, lekeli itibarınızı zorlukla geri yükleyemezsiniz.

Ünlü rüya kitaplarının yorumlanması

 • Rüya Rüyası Temiz yemekler görüntüsünde iyi bir işaret görüyor: tabakları yıka - dostluğa.
  Eski Rus rüyası kitabı ailedeki uyumu ve uyumu gösterir.
  Küçük Veles rüya kitabı konukları ve değişiklikleri peygamberlik eder
  Kadın rüya kitabı, kirli bulaşıkların sorun hayal ettiğini düşünüyor.
 • Rüya Miller hayal kırıklığı yaratan bir geleceğin haberini veren kirli bulaşıklar görüntüsünü dikkate alır. Evden birileri bulaşıkları yıkar - bir aile skandalı, tabakları kendiniz yıkamak için önlerinde bekleyen bir skandal bekler. Bulaşıkları parlatmak için parlatmak - kişiye olan hisleriniz cevapsız kalacaktır. Plakaları garip bir evde yıkamak ne yazık ki kaçırılmış bir fırsat.
 • Navlun Rüya Yorumu kirli bulaşıkların görüntüsünde bir partner seçiminde bir taahhüt sembolü görüyor. Kirli bulaşıkları yıkamak - bir aile ve çocukları başlatmak arzusu. Bulaşıkları kırmak - aile ilişkilerini kırmak için.
 • Ezoterik rüya kitabı. Tablodan kirli plakaları ve aletleri toplama - çevreyi değiştirmek için. Annenin bulaşıkları nasıl yıkadığını görün - yaşam sorunlarını kendi başınıza çözemezsiniz. Sevdiklerinizle ilişkilerinizi uyumlaştırmak için yıkanmış tabakları silin. Birisine yıkanmamış bulaşıklar verin - serveti arttırmak için.
 • Modern rüya kitabı göz önünde bulundurur - kirli bulaşıklar hastalığı önler. Biriyle ortak bulaşık yıkamak, o kişiyle uyumlu bir ilişki olduğunu gösterir.

Videoyu izle: Rüyada Bulaşık Yıkamak Tabiri ve Yorumu (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send