Rüya yorumu

Neden bir rüyada altın rüyası?

Pin
Send
Share
Send
Send


Tercümanlar katılmıyorum. Bazıları altının kötülüğü ve olumsuzu sembolize ettiğini, bazıları ise bu sembolde başarı ve mutluluğu baştan çıkardığını iddia ediyor. Neden bir rüyada altın rüyası? Çünkü yorum, rüya resminde mevcut olan birçok nüansa bağlıdır. Soruyu ayrıntılı olarak inceleyelim.

Altınla ilgili rüyaların popüler yorumu

Altın değer, değer ve zenginlik sembolüdür. Bununla birlikte, bir rüyadaki bütün altınlar bu anlama sahip olamaz, örneğin, sahte altın olumsuz bir yönü taşıyoryanı sıra bükülmüş veya şımarık altın ürünler. Ayrıca altının sembolü aldatma, baştan çıkarma veya kurnazlıktır.

Altınla ilgili düşlerin grafikleri farklı olabilir:

  • güzel değerli eşyalar;
  • kırılmış veya hasar görmüş altın takılar;
  • beklenmedik bir şekilde altın külçelerini veya takıları bulmak;
  • altın ürünleri çalmak veya satın almak;
  • diğer storiller.

Yüzük şeklinde altın takılar - küpeler, bilezikler, yüzükler, bağlantı zincirleri - göz kamaştırıcı düğün. Mücevheratın parmaklarına bastırılması veya hareketin engellenmesi durumunda, yeni ailenin hoş bir zamanı olmaz. Dekorasyonda kendinizi rahat hissederseniz, yeni bir ailenin hayatı güvence altına alınacak ve gevşetilecektir.

Başka bir kişiyi izleyen altın takı imgesi, hayalperestin hayatındaki neşeli olayları ön plana çıkarıyor. Bu yorum, yalnızca başkalarının zenginliklerinin ve mutluluğunun kıskançlığının olmaması ile ilgilidir. Hayalperest, başkalarının iyiliği yüzünden incinir ve yaralanırsa, uyku sevdiklerinizin veya tanıdıklarınızın şansı nedeniyle depresyon anlamına gelir.

Görmek için diğer insanlara bir sürü altın takılar - büyük gıpta, hayal kırıklığı ve aldatma için. Bununla birlikte, diğer insanlara altın takılar takdim etmek ve sana ulaşamadıklarından endişe etmek - büyük başarılar ve beklenmedik karlar için.

Görmek için kuyumcu raflarında altın - harika fırsatlara. Bu hikaye, genç bir kız için istenen bir evliliği, evli bir kadına boşanma ve evlilikte büyük fırsatları olan yeni bir aşkı gölgeleyebilir.

Kendini süs eşyaları ile as ve altınla yıkamak - hastalık, kıskançlık, nazar veya hatta hasar. Erdemlerini gösterirsen, kıskanç olanlar acımasızca intikam alabilirler.

eğer altın senin evinde, ciddi bir hastalık barındırıyor. Hastalık, hayalperestin dış görüntüsü üzerinde bir iz bırakacaktır, örneğin hepatit. Böyle bir rüya hasta insanlara ölümcül bir sonucu veya kanserli bir tümörü önleyebilir. Altın yemeklerden yemek özellikle tehlikelidir.

Eğer varsa altın çaldı, aldatma ve sevgili insanlardan ayrılmayı bekliyoruz. Bu güven, sevgi, onur ve onur kaybı söz veriyor. Bununla birlikte, bazı durumlarda, hayalperestle ilgilenirse, rüya hayattaki kötülükten kurtuluş sözü verir.

Altın çalmak - İstenilen yasal yollarla elde edemezsiniz. Bazen bu arsa bir insanın başkaları tarafından takdir edilmediğini, yeteneklerini ve değerlerini farketmediğini söyler. Hayalperest şeref ve şeref kazanmak isterse, aşılmaz engeller onun önünde durur.

Altın bulur

Neden rüya altın bul? Birden bir rüyada altın bulmak, çevreden ve kıskanç insanlar için daha da feci kıskançlık vaat ediyor. Büyük olasılıkla, varlığını sağlamak için pahalı olan şeyden ayrılmak zorunda kalacaksınız. Bununla birlikte, bu yorum, altın parlak bir madalyonun keşfi ile ilgili değildir: bu durumda, hayalperest, büyük bir şansa sahip olacaktır.

Zincirler ve bilezikler rüyalarda, senetleri ve görevleri simgeliyorlar. Altın bir zincir bulunursa, yırtık bir biçimde bile, rüya başarıya ve beklenmedik bir gelir kaynağına işaret ediyor. Ancak, üzüntü neşeyle gelecek: getirilen yükümlülüklerin sakıncası. Bu, yüksek faiz oranları veya kasıtlı sözleşme koşulları olan bir kredi olabilir.

Rüyada bir altın zincir bulunursa oğlanuygun bir yer ya da uygun yaşam koşulları için çirkin bir kızla buluşmayı vaat ediyor. Çirkin, ama çok zengin bir kız hayatını zehirleyecek ve özgürlüğünü sınırlayacak.

Kız için Altın bir zincir bulmak - sevgisiz hesaplamaya göre evlenmek. Ancak, altın mücevherlerin çekici görünümü, seçtiği birinin mükemmel kişisel özelliklerinin varlığını gösterir. Yani, kişi güvende ve iyi olacak, ancak kızın kalbi sevgisine cevap vermeyecek.

Evli kadın Altın mücevherlerin keşfi, bir başkası ile bir araya gelme sözü veriyor. Hayalperest zinciri bulup rüyasında kırdıysa, kocasını özgür bir yaşam tarzı uğruna boşadığı anlamına gelir.

Ne kırık mücevher bulma veya altın parçaları? Bu hikaye üzüntü, problemler ve gözyaşı habercisidir. Rüyada küpeler bulmak için - birinin yarısını aktif olarak aramak, yoksa bir kadın kocasını başkasının ailesinden uzağa götürmeye cesaret eder.

Rüya kitaplarının yorumlanması

Rüya Miller. Bir rüyada altın vizyonu başarı vaat ediyor. Eğer sizden altın çalınırsa, değerli olanı kaybetmeye hazır olun. Genç bir kız için, hırsızlık karlı bir evlilik vaat ediyor, ama acımasız ve açgözlü bir adam. Altın kaybetmek - şanstan yararlanmayın.

Bir maden geliştir - zor ama onurlu bir dava için. Bir rüyada kumu yıkamak - kolay para cezbetmek, çalmak - başkalarının haklarını ihlal etmek, satın almak - büyük güçlük. Altın bir yerci görmek - kıskançlık ve sahtekarlık, külçeler - yetenekli soyundan, sudaki altın - haterin kötülüğüne.

Rüya yorumu Tsvetkova. Bir mücevher kutusu sizi bir şey için abartılı bir umutla uyarır. Bir rüyamda altın bulun - güvenilmez olmayın, yerden kazın - kendini gerçekleştirmeye. Altın, gümüşle birbirine bağlıysa, aşık aldatmacasına. Hediye olarak dekorasyon - sahte iltifatlara dikkat edin. Bir kadın bir erkeğe mücevher verirse, Alfons yakında hayatında ortaya çıkacak.

Altın kaybetmek / satmak, hastalıktan veya eski suçtan kurtulma anlamına gelir. Altın tozu zenginlik rüyalar, sıkı çalışmanın özü. Zeminden altın toplayın - kâr uğruna aşağılanmaya. Mücevherleri önbellekte saklamak - kendi aptallıklarının zorluğuna.

Pin
Send
Share
Send
Send