Rüya yorumu

Neden sudaki balıkların hayalini kuruyorsun?

Pin
Send
Share
Send
Send


Canlı balığın görüntüsü genellikle hamileliğin habercisi olarak kabul edilir. Ancak, balık evlenmemiş kızları ve erkekleri hayal edebilir. Rüyalardaki balığın sembolizmi olumlu bir anlama sahiptir ve yorumlamanın detayları, görülen resmin arsanın özelliklerine bağlı olacaktır. Neden suda balık hayalini kuruyorsun?

Genel yorum

Canlı balık görüntüsünü iyi şanslar önderlik eder ve refah ve bir nehir / deniz balığı bolluğu ciddi bir finansal atılım yaratıyor. Görmek için çok balık yüzmek suda - aile yaşamında ve kariyer gelişiminde başarıya ulaşmak. Bu iyi şansın işaretidir. Sadece balıklar berrak, şeffaf suda yüzmeli, çamurlu olanlarda yüzmemelidir.

Rüyanın anlamı bazı özelliklere bağlı olacaktır:

 • balık türü ve adı;
 • yüzdüğü suyun kalitesi;
 • bir rüyada balıkla eylemleri.

Çok kızartma ailede küçük çatışmalar ve sıkıntılar vaat ediyor. Bu aynı zamanda her iki eş doğrultusunda akrabalarla olan ilişkiler için de geçerlidir.

Denizde yüzen balık sürüsü, görüşlerin değişmesi konusunda uyarır - hayalperest, kibir ve gereksiz yere takılmak yerine akıllı bir dava lehine bir seçim yapacaktır. Ayrıca, eklem ailede bir yenilemenin habercisi olabilir.

Görmek için çok büyük balık - Ailede refahı, refahı ve akrabalar arasındaki karşılıklı anlayışı tamamlamak. Bu rüya genç bir kızın hayali ise, yakında eşi ve düğünü ile buluşacak.

Havyar ile balık beklenmeyen iyi şanslar, iyi haberler ve iyi zamanlar. Büyük beyaz balık Ellerinde tutulursa evli bir kadın için hamileliği önler.

Suda birçok ölü balık sorun, sorun ve mutsuzluk vaat ediyor. Hayat insanlarda ve kendimde hayal kırıklığıyla dolu olacak.

Ne yapar kafasız canlı balık? Bu rüya uyarıyor: siz sorumlu bir insan olmalısınız ve pişmanlık göstermemelisiniz. Sağlığınız için de sorumluluk almalısınız.

Balık türleri

Hayali doğru yorumlayabilmek için, ne tür bir balık hayal ettiğini hatırlamanız gerekir:

 • pike - büyük belaya;
 • sazan / mersin balığı - büyük para için;
 • balina - gurur duyulacak büyük başarılara;
 • ringa balığı - küçük sıkıntılar için;
 • Karasik - koşuşturma;
 • yılan balığı - aşk problemleri;
 • beyaz balık - kadınlar, hamilelik, erkekler için - etki;
 • akvaryum balığı - cazip bir teklif için;
 • kırmızı balık - sevinç evinde;
 • kara balık - üzüntü ve keder;
 • çamurlu suda yayın balığı - dedikodu yapmak;
 • skat - sevilen birinin ihanetine;
 • yırtıcı balık - tehlike uyarısı.

Neden rüya pirana? Böyle bir rüya tehlikeye karşı uyardı. Hayalperestler işte sorun, nakit çıkışları ve kişisel yaşamlarında olumsuz değişiklikler bekler. Bir piranha yakalayın - sorunları kendi başlarına çözmek için.

balık tutma

Balık yakalamak - kar etmek. Balık ağları - ailenin güçlüğüne. Olta ile Balık tutma - güle güle, hiçbir şey yakalamak - Hayattaki kaybedilen çizgiye. Bununla birlikte, hayalperestin hatası nedeniyle başarısızlıklar ortaya çıkacaktır: İstenen gerçeği ilişkilendirebilmek ve yeteneklerini fazla abartmamak gerekir.

Balık ağı kar imajını taşır. Bir rüyada ağ bütün olsaydı, iyi bir kar olacak. Yırtık veya yıpranmış ağ - bir kar olacak, ama aynı zamanda chagrin getirecektir.

Balık yakalamak çamurlu suda - bir aldatmacaya çekildin. Karanlık bir mesele, hasara ve hatta hapis cezasına neden olabilir. Dolandırıcılarla uğraşma, anlaşmayı bırak.

Yakalandıysa Balık elinde yenerdikkatli ol. Bu sembol refah için bir tehdit taşır. Hayalperest sayısız sıkıntı, sıkıntı ve girişimlerde başarısızlıkla karşı karşıyadır.

Popüler rüya kitaplarının yorumlanması

Rus halkının rüya kitabı popüler bilgeliğin yorumuna güvenir. Bir balık hayal ettin - ağzını kapalı tutmalısın. Balıklar buzda atıyor - güçlüğü boşaltmak için. Büyük avlanma - karlı bir işe, eğer yabancılara söylemeyecekseniz.

Çingene rüya kitabı Büyük balık avının kar ve küçük balık kaybının olduğuna işaret eder. Balık hasta bir kişi tarafından görülürse, değişiklik yakında olmayacak. Bir balık sağlıklı biri tarafından görülürse, bu zihinsel ıstırapları, çatışmaları ve hakaretleri önler. Balıkları besleyin - düşmanlara karşı galibiyet.

Ezop Rüyası Balık görüntüsünü bir sessizlik sembolü olarak yorumlar. Yırtıcı bir balık küçük bir tane yutarsa, gerçekleri gizlemek için yetkililerden bir kınamaya dayanmak gerekir. Balık tutmak - kulübeye, hiçbir şeyi yakalamak için değil - işe müdahale etmek. Büyük avlanma - karlı bir işin başarıyla tamamlanması için. Küçük bir balık yakalayın ve tekrar havuza bırakın - hayatta verilen küçük olanı nasıl değerlendirebileceğinizi bilmiyorsunuz, gerçek dışı hayalleri kuruyorsunuz.

Erotik rüya kitabı Temiz suda yüzen balık imajını yeni bir buluşmanın habercisi olarak görüyor. Balık tutmak - evlenme teklifine. Sorunlu sularda balık görmek - cinsel temastan memnuniyetsizliğe.

Rüya yorumu Tsvetkova Sudaki balık görüntüsünü işinde şansa çevirir. Balık tutma - büyük başarılar. Birisinin balık yakaladığını görmek - bir çocuğun doğumu için. Bir kadının balık tutması için - zengin bir kocaya.

21. yüzyılın rüya yorumu Balık görüntüsünü iyi şanslar sembolü olarak yorumlar. Çok fazla balık olsaydı, karı önemser. Büyük balıklar iftira düşünüyor, kızartma - gözyaşlarına, evli kadınlar için - bir çocuğun doğumuna. Kurbağa yavruları mahvolmuş sözleşmeler ve mahvolmuş anlaşmalar hakkında hayal kurar. Kurbağa yavrularını, uygunsuz davranışları olan bir adamla tanışmayı hayal eder.

Rüya rüyası gezgin balık okulunun büyük kazançlar hayal ettiğini, kızarttığını - hayal kırıklığına uğrattığını, koyu renkli balıkları - kötülere, uçurduklarını - büyük şanslar getirdiğini düşünüyor. Bir balık yakalamak - evlilik, mutluluk.

Navlun Rüya Yorumu psikolojik yönden yorumu geliyor. Rüyadaki balığın görüntüsü, kişinin cinsel temas sırasında evdeki endişelerden kopamayacağını, tamamen rahatlayamayacağını göstermektedir. Bu cinsel zevk kaybıyla doludur ve nevroza neden olabilir.

Başarısız balıkçılık, yataktaki kompleksler hakkında konuşur. Hayalperest yüzünde pislikle vurmaktan korkuyor, bu konuda karmaşıklaşıyor. Geçmişte başarısız samimi toplantılar varsa, bunu unutmalısın. Başarısızlık algısı konusunda felsefi olun, geçmişten günümüze duyumları aktarmayın.

Videoyu izle: Kırmızı Balık ile Renkleri Öğreniyoruz - Çocuklar İçin Renkler (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send