Rüya yorumu

Kendini nazardan ve hasardan nasıl korursun?

Pin
Send
Share
Send
Send


Bazen gözler, istemeden değil, isteksizce bir kişi tarafından gönderilebilir, ancak insanların kendi hedeflerine ulaşmak için farklı kara nitelikleri ve ayinleri kullanabileceği, özel olarak birinin hayatını daha da zorlaştırmak için yaptıkları durumlar da olabilir. O zaman sihir etkisine hasar denir.

Özel bir tehlike türü, gerçekçi olmayan veya çıkarılması oldukça zor olan bir hasar türüdür. Kendini nazar ve hasardan nasıl korursun?

Hasardan etkilenen bir kişi genellikle bunu bilemez ve tedavi süreci başladığında, genellikle kendi kararsızlığından, arkadaşlarına, onlardan tavsiye almak istediğini söyler.

Bu yapılamaz, çünkü veriler basitçe en talihsiz kişinin yakın çevresinde bulunan suçluya kolayca ulaşabilir. Tüm şifacılar, hastanın iyileşmesi sırasında, hastalığın kendi yaratıcısına geri dönüp şaşırtmaya meyilli olduğu ve çok kısa bir sürede şaşkınlık gösterdiği için, sanatçının endişelenmeye başlayabileceğine inanmaktadır.

Böyle bir olguya, geri çekilme denir, modern dünyada çok yaygındır. Hasarla ilgili suçlu, eylemlerini daha da güçlendirebilir ve ardından tedavi basit bir şekilde işe yaramaz olacaktır. Bu nedenle, kendisi üzerindeki büyülü etki hakkında bir şeyler öğrenirken, hemen ne tür bir kötülük enerjisinin empoze edildiğini ve bunun nasıl üstesinden gelineceğini açıklayabilen, yardım için hemen sihirbazlara başvurmak daha iyidir.

Negatiflere karşı korunma yolları?

Sıradan migren ve sağlıkta keskin bir bozulma açıkça farklı bir büyülü saldırıya işaret edebilir.

Kendinizi sihrin zararlarından korumak için, özel tılsımları ve çeşitli muskaları kullanabilirsiniz. Kendinizi bir sihirbazın yardımı olmadan kullanabileceğiniz komplolar da var.

Eğer aniden bir kişi herhangi bir rahatsızlık hissetmeye başladıysa, hatta baş dönmesi hissederse, o zaman muhtemelen sihir tarafından güçlü bir saldırıya maruz kaldı. Böyle bir durumda, avuç içi yumruk şeklinde birleştirilmeli ve düşüncelerde komplo kelimelerinin söylenmesi, vücudun aniden güçlü temizlik özelliklerine sahip gümüş ipliklerle ıslatıldığını ve güçlü bir savunma oluşturduğunu düşünerek:

"Siyah saldırını yap. Sen onun için ve ortadan kayboldun, ben de Tanrı'nın kulu (ismim) olarak kaderimi biliyorum, çünkü benim için esaret altında yer yok".

Aynaya

Aynayı hasardan korumak sadece nazardan ve sihrin olumsuz etkilerinden korunmakla kalmaz, aynı zamanda doğadan gelen çeşitli olumsuz tezahürlere karşı da koruma sağlar.

Kendisini olumsuzluklardan korumak isteyen biri, yaklaşık 4 cm çapında özel yuvarlak bir ayna (iki taraflı) yapmanız gerekir, sonra bu aynayı siyah deri ile kaplamanız ve kalbin yanına hatta boynunuza bile bir muska takmanız gerekir.

Tuz ile

  • Haftanın dördüncü gününde tuz satın almanız ve nefesin neredeyse kristallere değmesi için üzerinde sihirli bir ifade söylemeniz gerekir: "Tüm kötü insanlar gözlerinde tuz, ateş ve yanan kum. Tanrı'nın yaratığının porchenikamı asla bilmez, bulutlar açılmaz, yıldızlar caydırmaz, sabaha şafaklar alınmaz, genç ay kilitli olmaz. Aynı sözlere göre, Tanrı'nın hizmetkarım (adım) sakatlanamaz, bozulmaz, kırılamaz ve her zaman olamaz. "
  • Bu sihirli tuz bir bez torbaya konulmalı ve her gün olası büyücülükten korunmak için cebinizde taşımak için her gün kullanılmalıdır.

Sabah ayini

Sabah işe gitmeden önce, aşağıdakileri korumak için bu tür bir ritüel tutmalısınız:

  • Bir bıçağa veya uzun bir iğneye ihtiyacı olacak.
  • Doğuya dönüp iğnenin ucunu havadaki ve görsel olarak temsil edilen bir yıldızın önünde belirsizleştirmek gerekir.
  • Bu zamanda, içerideki enerjinin iğneye verildiği, elektrik boşalmasıyla sona erdiği ve uzayda yanan bir pentagram oluşturduğu gerçeğini düşünmeniz gerekir. Varlığını tam olarak nerede olduğunu hissetmeye çalıştığından emin ol.
  • Bu rakamın vizyonu o kadar açık olmalı ki, bazen yoğunluğunu ve alevlerini hissederek gerçekten dokunuyormuş gibi görünüyordu.
  • Oyuncunun gelecekte böyle bir his kurtarabilmesi önemlidir. Gün boyunca, bir kişi sürekli olarak bu tür yıldızların varlığını hissetmek zorundadır ve onları düşünmek gerekli değildir, sadece etrafındaki kötü kuvvetler için güçlü bir engel olduğunun farkına varmak yeterli olacaktır.

Bir iğne ile

Bu ritüel için, en sıradan pimi alıp solar pleksus bölgesinde veya sadece kalbinizde elbiselerin altına giymek için günün ikinci bölümünde Cuma günü gereklidir. Her akşam, bu iğneyi çıkarırken, iğnenin ucuna özellikle dikkat etmelisiniz.

Eğer aniden gölgesini değiştirmişse, yani kararmış veya siyah olmuşsa, bu iğneyi belirgin bir büyülü etki yapması için kullanan kişinin başlangıç ​​noktası bu olurdu ve iğne onu durdurdu. Bu durumda, üç kez tükürmeniz gerekir (önünüzde ve sonra sağ ve sol omuzların arkasına) ve ardından pimi, evinizden derhal zemine derhal gömün (üzerine nazar takan iğne açık gömülmelidir).

Gelecekte, kendinizi hasardan korumak için, yeni bir iğne satın almalı ve aynı şekilde takmalısınız.

İğne gölgesi geçen gün değişmediyse, iğneyi açmalı ve gece boyunca bu şekilde bırakmalısınız ve sabahları yeniden bağlamanız gerekir.

Bir iğne ile hasara karşı korunma çok kolaydır, ancak insan biyo-alanını tahrip etmek için gönderilen birçok büyücüye karşı koruma sağlayabilen nitel bir yöntemdir.

Videoya bakmanın başka bir yolu:

Videoyu izle: Rüyada sürekli karabasan görüyorum ne yapmalıyım ? (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send