Rüya yorumu

Nazar veya hasar nasıl belirlenir?

Pin
Send
Share
Send
Send


Bir insanın hayatındaki olağan ritmi aniden çökmeye başlarsa, mükemmel sağlık durumu aniden muazzam sayıda hastalıkla yer değiştirdi ve iyi bir ruh hali strese yol açtı, bu bireyin hasarın etkisi altında olduğu ve nazar gözünün dışlanamayacağı gerçeği. Böyle bir “siyah şeridin” başkalarının kötü düşüncelerinin bir sonucu olduğunu nasıl ortaya çıkarabilirim? Nazar ve hasar nasıl belirlenir?

Belirtileri

Yolsuzlukla mücadele etmek için acele etmeden önce, bir dizi sürekli talihsizlik ve sıkıntıya neden olabilecek şeytanın olduğundan emin olmalısınız.

Ünlü büyücüler ve şifacılar çağrı birkaç önemli bozulma belirtisi:

 • sürekli, neredeyse hiç durmadan başağrısı;
 • depresif bozukluklar ve başkalarına kayıtsızlık;
 • çalışma ve sevdiğiniz şeyi yapma arzusunun eksikliği;
 • dışlama;
 • kafada garip sesler;
 • tahriş ve yorgun hissetmek

Uzmanlar, jinxed olduğunu nasıl anlayacağını bilemeyen bir adama tavsiye eder kendini daha sık dinle: sağlık sorunlarına ek olarak, sık sık içki ya da uyuşturucu alma arzusu olabilir; intihar düşünceleri bile muhtemeldir. Bu tür durumlar, belirli bir olumsuzluğun olduğunu belirten ve derhal mücadele edilmesi gerektiğini belirten bir semptomatolojinin tezahürüdür.

Kadınlarda bozulma belirtileri

Gerçek şu ki kadınlar, farklı cins dış etkilere karşı daha güçlü cinsiyet temsilcilerinden daha hassastır. Dişi enerji biyofieldinin imha edilme olasılığı daha fazla olabilir. Bir kadın, “küfürlerin” üzerine yatmadığını öğrenebilir - bunun için, yaşamın son haftalarında iyi bir analiz yapmalı ve yaşamın normal ritminde neyin değiştiğini tanımlamalıdır.

İşte kadınlarda nazar en temel belirtileri:

 • kötü uyku ve kabuslar (özellikle böyle sorunlar daha önce gözlenmediyse);
 • hızlı yorgunluk ve sürekli apati. Yüksek performans ve hayati enerji seviyesine sahip olanlar bile, bu tür bir aktivitenin artık olmadığını;
 • çok açık bir belirti - muhatap gözlerine bakmak ya da aynalara yansıması. Aynı zamanda, gözlerinin sürekli sulandığını görenlerin aniden bir insanın garip bir görünüme dayanması çok zorlaşıyor, bunun için olan çeşitli nedenleri düşünmelisiniz.

Enerji değişimi hakkında hiçbir şey anlamayan ve nazarlığı nasıl tanımlayacağınızı bilmeyen kadınlar, genellikle ruh hali değişimleri, hızlı işe alım veya vücut ağırlığının kaybı olarak gözlenebilir ve ayrıca cildin durumunu ve görünümünü önemli ölçüde bozabilir.

Özel bir olumsuz etki türü olabilir bekarlığın tacı. Güzel ve zeki güzel bayanlar bile, hayatlarında herhangi bir hasar veya nazar varsa, onlarla savaşmak için gerekli olan çekiciliklerini birkaç gün içinde kaybedebilirler.

Erkeklerde nazar belirtileri

Beyefendilerin çok daha güçlü bir biyo-alana sahip olmalarına rağmen, nazar ve kötü niyetin etkisinde kalmaları da mümkün. Bir erkeğin kendisine zarar gelip gelmediğini tespit etmesi için, duymayı ve iyi, kendi duygularını analiz et.

Erkekler olabilir kafanızdaki yabancı sesleri hissedin (hatta bazen ölmüş), halüsinasyonları düşünün, insanlarınıza karşı büyük bir sinirlilik hissedin. Alkollü içecekler, sigaralar ve uyuşturucular için güçlü bir tutku da hasarı belirlemede yardımcı olacaktır.

Nazar veya çocuğa verilen zararlar bağımsız olarak nasıl belirlenir?

Aynı zamanda öfke ve nefretteki kötü insanların en küçük ve en zararsız masum çocuklara bile felaketler getirebileceği oluyor. En eski zamanlarda, bir yaşında olmayan bebeğin meraklı gözlerden saklanması ve gereksiz yere başkalarına gösterilmemesi şaşırtıcı değildir.

Çocuğun sarhoş olduğunu nasıl ortaya çıkarabilirim? Hasarın olumsuz etkisini belirlemek ve böyle bir olumsuzun imhasını mümkün olan en kısa sürede başlatmak için ne yapılmalıdır?

 • Annem ve babam uyarılabilir sık sık düşer ve bebeğin ısısında yükselir. Eğer üşütmezse ve çocuk hasta hissetmekten şikayet ederse, diğer belirtilere dikkatlice bakmanız gerekir.
 • Neşeli ve sevimli çocuklar genellikle ruh hali tarafından şımarık mı? Kibar ve nazik çocuk aniden sinirlendi ve dengesiz hale geldi? Yerli halktan korkmaya mı başladı? En sevdiği oyuncaklardan memnun değil mi? Bütün bunların nazar olduğuna dair bir ihtimal olabilir.

Çocuklar inanılmaz derecede dışardan gelen negatif enerjiyi yakalarlar çünkü yüksek derecede dikkat göstermeleri gerekir. Bununla yapılabilecek en önemli şey - küçük bir adama nazar karşı basit bir iğne takın.

Nazar tanımına göre ayin

Pek çok eyalette, nazarın ortaya çıkmasına yardımcı olan eski yöntem uzun zamandan beri bilinmektedir. Aşağıdaki özelliklere ihtiyaç duyacak:

 1. Sıradan bir bardak, ama temiz su
 2. Taze Tavuk Yumurtası (Çiğ)

Bir bardak temiz su başınıza çok dikkatlice yerleştirilmeli ve sıvının dökülmemesi için elinizle tutulmalıdır. Aynı zamanda bir asistan - en sevgili kişi - bir yumurtayı atıp bir bardağa dökmeli, yumurta sarısının tamamen kaldığını izlemek için çok dikkatli olmalıdır. Bir insana güvenebilecek kimsenin bulunmadığı bir durumda, bir ayna kullanabilir ve tüm prosedürleri kendiniz özenle uygulayabilirsiniz.

Birkaç dakika içinde sonucun bir değerlendirmesini zaten verebilirsiniz. Su hala çok temiz ve şeffaf kalırsa ve yumurta sarısı dibe düştüğünde, kişi üzerinde kötü bir etkisi olduğuna dair herhangi bir işaret yoktur. Yumurta anlaşılmaz bir şekilde davranırsa: yumurta sarısı aniden ayrılır ve beyazımsı iplikler veya kabarcıklar beyazdan yukarı doğru hareket etmeye başlar, o zaman insanlarda nazardaki tüm belirgin işaretler açıkça görülür. Aynı zamanda, tamamen bu tür iplikler ve kabarcıklar doğrudan pozisyonun “yerçekimi seviyesini” gösterir: bir kişinin gördüğü iplik sayısı arttıkça, kendisi üzerindeki etkisi o kadar olumsuz olur.

Videoyu izle: Harley'le Geçirdiğim Kaza Nasıl Oldu ? Motordaki Maddi Hasar Durumu. Nazar Değdi. Vlog (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send