Rüya yorumu

Servet için arsa - en güçlü ritüelleri okumak

Pin
Send
Share
Send
Send


Zenginlik için insanlar her zaman aradılar. Ve bu arzu tamamen haklı, çünkü paranın mevcudiyeti iyi bir yaşam sağlar, insanlar için birçok yeni fırsat sunar. Herkes kendi zenginleştirme yolunu arıyor ve sihire inanan insanlar sık ​​sık zenginlikte bir arsa kullanıyorlar.

Evde okumanın özellikleri

Servet için bir komplo, çeşitli kaynaklardan zenginleştirmek için kullanılan özel bir sihirli metindir. Çoğu durumda, ritüele bir tür büyücülük töreni ayini eşlik eder, ancak aynı zamanda, bağımsız olarak kullanılan, ritüelsiz metinler de vardır.

Büyü eylemi, oyuncunun davranışının değiştiği etki altında olan yönlü enerji akışlarının yaratılmasına dayanır. Daha keskinleşir, para kazanmanın tüm olası yollarını fark etmeye başlar. Bir komplo, bir insanın özgüvenini olumlu yönde etkiler, kendine ve yeteneklerine olan güvenini arttırır ve güçlendirir.

Ancak, bu tür sihirli bir etkinin zayıflığı var. Zamanla, herhangi bir ritüel gücünü kaybeder, bu nedenle bu ritüeller sistematik olarak yenilenmesini ve tekrarlanmasını gerektirir.

Düşünme zengin adam

Herkes düşüncenin önemliliğini duymuştur. Kuşkusuz, bazı insanların neden tam anlamıyla bir sürü boynuz gibi, kendi ellerine aktıklarını merak ettiniz, bazılarında ise finansman kazanmak için tüm çabalara rağmen, bütün hayatları dilenci bir varoluşa sürüklenmelidir. Sırrı, zengin olanın doğru düşünme stratejisinde yatmaktadır. Para, karşılıklı sevgi ile onlara cevap verenler tarafından sevilir.. Zengin ve maddi açıdan kimseden bağımsız olmak ister misiniz? Parayı sev!

Parayla olan ilişkiniz hala gergin ve zorsa, düzenli olarak otomatik eğitime katılmak için bir kural olarak kabul edin. Teknik aşağıdaki gibidir:

 1. Kendine inan. İnanmaya ve servete layık olduğuna inanıyorum. Efekti her sabah aynanın karşısında düzeltmek için, parasal iyiliğe bağlı olduğunuzu söyleyin: “Ben şanslı bir adamım. Para beni seviyor. İstediğim her şeyi kolaylıkla alıyorum. Cüzdanım her zaman büyük faturalarla doludur. Ne kadar çok para harcarsam gelirim o kadar yüksek olur. ” Metni kendinizden düşünebilirsiniz (daha da etkili olacaktır), asıl şey, ana fikrin içinde izlenebileceğidir: zengin ve başarılı bir insansınız, servet size kolayca ulaşır ve sürekli büyür.
 2. Arzuların görselleştirilmesi. Zaten çok miktarda paranız olduğunu hayal edin. Ne harcayacaksın? Pahalı alımları dile getirmekten korkmayın - evrenin olanakları sonsuzdur. Gelecekteki satın almalar için ayrıntılı bir plan yapın, onu kağıda yayınlayın (yazma, çizme, ...) - sonuç görünür olmalıdır.
 3. Şikayet etme alışkanlığından kurtulma. Asla para eksikliğinden veya eksikliğinden şikayet etmeyin, küçük bir maaşla, en gerekli olanı bile satın alamama - bu şekilde kendiniz için para kanallarına erişimi engelleyen bir enerji bloğu kurarsınız. Düşüncelerinizin maddi olduğunu ve gerçek hayatta ne alacağınızı düşündüğünüzü unutmayın.
 4. Yüksek kuvvetlere şükran. Zaten sahip olduğunuz tüm faydalar için düzenli olarak Evren'e Tanrı'ya teşekkür etmeyi unutmayın.

Bir komplo kurmaya hazır olduğunuzu nasıl anlarsınız? Çok basit. Bu otomatik eğitimin sizin için alışılmış bir ritüel haline geldiğini ve kafa karışıklığına yol açtığını hissettiğiniz andan itibaren, anlaşılır ve etkisiz bir şey görünmek, bir kelimeyle, bir iç hazırlığı hissettiğinizde, ayine güvenli bir şekilde devam edebilirsiniz. Ancak ondan önce, bu büyülü etkiyle çalışmak için kurallara aşina olmayı unutmayın.

talimat

Kutsallık sanatçıdan en ciddi yaklaşımı ve sorumluluğu gerektirir. Bu nitelikteki ritüellerle çalışırken, aşağıdaki hususlara dikkat edilmelidir:

 • Ayinleri eğlence için ve cadılığın gücüne inanmadan yapmayın. Tereddüt, merak ve sadece törenin etkisini kontrol etme arzusu, büyünün şüphe ve inandırıcı tavrı hoş karşılanmıyor.
 • Sonuçta vazgeçilmez mahremiyet ve konsantrasyon.
 • Ayinlerin gizemi. Hiç kimse töreni gerçekleştirme niyeti veya doğrudan uygulanması hakkında konuşamaz - başka birinin enerjisi bu etkiyi engelleyebilir.
 • Gerekli tüm özelliklerin mevcudiyeti. Arsa telaffuz sürecinde ihtiyaç duyulan maddeleri önceden hazırlamanız gerekir. Başka bir şey istenen özelliği değiştiremez. İhtiyacınız olan her şeyi almayı başaramadıysanız, başka bir ayin seçmelisiniz.
 • Metnin kalpten okunması istenir. Bir bilgisayar monitöründen telaffuz edemezsiniz. Belleğinize güvenemiyorsanız, sözcükleri boş bir kağıda kendiniz yazın ve onu okuyun.
 • Büyü için yasak günleri göz önünde bulundurduğunuzdan emin olun. Bunlar arasında kilise tatilleri (Oniki Büyük Ziyafet), kendi adı gün, hafta (Pazar), oruç ve azizlerin anma günü yer almaktadır.
 • Ayın evresini düşünün. Büyüyen aydaki metni telaffuz etmeniz önerilir. Başka bir aşama gerekliyse, bu genellikle talimatlarda belirtilir.
 • Ritüel sürecine dikkat. Metnin okunması sırasında bir şeye müdahale olursa (kayboldu, mumlar söndü, birisi dikkatini dağıtdı, vs.) - derhal töreni durdurun ve bir haftadan daha erken bir tarihte geri dönün.

Etkili komplo örnekleri ve zenginlik ayinleri

Aşağıda, pratikte birçok kişi tarafından denenmiş, para çekmek için en etkili "tariflerden" bazıları bulunmaktadır.

Sarı bir madeni para üzerinde

Sadece sarı metalden (her hangi bir değerden) bir madeni para ve güneşli bir gün gerektiren çok basit bir yol. Para doğrudan güneş ışığına atılmalı ve 3 kez yüksek sesle okunmalıdır:

Gün ışığının ışınları altında, madalyonun en az 12 saat boyunca yatması gerekir. O zaman cüzdanına ayrı olarak yerleştirilmeli ve asla harcama. Madeni para finans için bir mıknatıs görevi görecek.

Toprağa çatlaklar için yaz arsa

Bu yöntem, sıcak yaz günlerinde, kavurucu güneşte yeryüzünde çatlaklar oluştuğunda kullanıma uygundur. Ay büyüme aşamasında olmalı. İlk önce zeminde oldukça derin ve geniş bir çatlak bulmanız gerekiyor. Ayrıca gerek sikke avuç (tercihen sıfırdan sarı metalden).

Bozuk paraları sol avucunuzda tutarak üç kez konuşun:

Ardından paraları sağ avuç içine kaydırın ve metni üç kez tekrar okuyun. Kelimeleri sağ el ile telaffuz ettikten sonra, madeni paralar dünyanın çatlağına indirilmeli ve orada bırakılmalıdır.

İğne ile bir iplik üzerinde

Basit, ama aynı zamanda, dua ve komplodan oluşan oldukça güçlü bir zenginlik ritüeli. İhtiyaç olacak kırmızı ipek iplik, yeni iğne, gecelik (pijamalar). İğneye daha iyi implante edilmesi için, balmumu içinden önceden iplik geçirin. Prosedür:

 1. Yatmadan önce bir iğne ile bir iplik hazırlayın.
 2. Gömleğinde uyumak için (pijama), içten dışa döndü.
 3. Güneş doğmadan önce uyanın, bir iğne alın ve sol elinizde iplik çekin. Üç kez kendini geçip dua etmek için sağ el:
 4. Geceliği çıkarmadan kucağında dikiş yapmaya başla. Sürece metni okuyarak eşlik eder:
 5. Dikiş sayısını, kalan iplik 12 knot için yeterli olacak şekilde hesaplayın. Düğüm bağlayarak ipliği kesin.
 6. İğne ve içindeki ipliğin kalan kısımları ıssız bir yere gömülür veya su havuzuna atılır.

tuş üzerinde

Zenginlik ve zenginlik çekmek için etkili komplolardan biri. Taşıma için gerekli olacak kapı kilidi ve anahtar (özellikle bu amaç için yenilerini almak daha iyidir). Tören için uygun bir gün Pazartesi.

Sabah erken kalkmak, anahtarı kapı kilidine yerleştirmek, kapatmak (kapatmak) ve 9 kez okumak gereklidir:

Grafiğin 9 katı okuduktan sonra, kilit açılmalı ve anahtar bir ipe asılmalı ve boynunuza bir kolye gibi taşınmalıdır - istenen zenginliği elde etmek için gerekli olduğu sürece.

En cesur için

Bu ayin altındaki güç budur. parayla ilgili tüm konularda sonsuz şans vermesi. Bu komployu gerçekleştirdikten sonra, para tam anlamıyla sanatçıya yapışacak.

Ve şimdi merhemdeki bir sinek hakkında. Oyuncu, bu ritüelin şaşırtıcı sonucu için ödemek zorunda kalacak. Para ve zenginlik kazanacak, ama etrafındaki tüm insanların, en sevilenlerin bile içten sevgisini kaybedecek. Töreni yapmadan önce, sanatçı onun için neyin daha önemli olduğunu dikkatlice düşünmeli ve karar vermelidir - maddi refah ya da aşk.

Arsa okunur 3 ay üst üste 3 gün, yeni ay gününden sonra. Çalışma Zamanı - gece yarısı. attributes: 3 kilise mumları - en büyüğü (önceden al), içme suyu. Zorunlu koşullar: açık, bulutsuz gece (Gökyüzünde bulutlar aniden belirirse, ayin aydan başka bir aya aktarılmalıdır), Ayin yapıldığı odanın penceresinden, ay görünür olmalıdır.

İlk gece için prosedür:

 1. Pencere kenarına mumlardan birini, ışık koy. Bir bardak su yerleştirmek için yanına (sanatçı ile mum arasında durması gerekir).
 2. Bir komplo yapmak için aya bakmak, ezberlemek ve tereddüt etmeden emin olmak için:
 3. Grafiği okumayı bitirdikten sonra, tüm suyu bardaktan iç.
 4. Mum sonuna kadar yanar ve yatar.

Sonraki iki gecede aynı işlemleri yapın. Mumlar mum atılabilir. Komplo etkisi 3 hafta içinde takip edecek.

Muhtemel sonuçlar

Sihir kullanımının çoğu zaman olumsuz olan bazı sonuçlara yol açabileceğinin farkında olan herkes. Zenginlere komplo ile ilgili olarak, beyaz büyünün cephaneliğinden basit bir ayin seçerseniz herhangi bir olumsuz tezahürden korkmazsınız - bunlarla olur ve yeni başlayanların sihirli uygulamasına başlamanız önerilir. Ve ev kullanımı için sadece basit beyaz yöntemler uygundur. Karmaşık ritüeller en iyi profesyonellere bırakılmıştır.

Yukarıda belirtilen talimatlara ve çalışma kurallarına kesinlikle uymak gerekir. Hatalı bir ayin yaparsanız, hafif bir tartışma ile karşı karşıya kalmama riski vardır. Genellikle yeterince hızlı bir şekilde geçer.

Potansiyel olumsuz etkilere karşı maksimum koruma, aşağıdaki yöntemlerle mümkündür:

 1. Ortodoks dua “Babamız” - törenin tamamlanmasından sonra üç kez okunmalıdır.
 2. Karanlık güçlerden koruma. Dört basit yol (ilk ikisi ritüel sonunda tutulur):
  • saç telini keserek bir mum alevi içinde yakınız;
  • kışın: ayin sonrası mesaneyi boşaltın, idrarı evinizin arkasındaki bir kar yığınına boşaltın;
  • güçlü kan koruması: ayin öncesinde, evinizin eşiğine en yakın ağaca gidin, bagajı elinizle sıkın, sonra steril bir iğne veya iğne alın ve sol elinizin kansız parmağını kana batırın. Ağacın tabanına 7 damla salınan kan damlatın;
  • inananlar için: tapınağa komplo peşinde git ve sağlık için bir mum koy.

Tüm önerilere uyma ve koruma, zenginlik için ritüelin güvenliğini garanti eder - bunu not ettiğinizden emin olun.

Pin
Send
Share
Send
Send