Rüya yorumu

Sarhoş bir koca ne hayal ediyor?

Pin
Send
Share
Send
Send


Sarhoş bir koca ne hayal ediyor? Rüya ailenin yaşamındaki gerçek olaylarla ve insanın sarhoşluğu ile bağlantılı değilse, hoş olmayan olaylara yol açar. Bununla birlikte, yorumlamanın ayrıntıları doğrudan rüyada görülen resmin arsanın özelliklerine bağlıdır. Detayları düşünün.

Sarhoş bir koca hakkındaki düşlerin popüler yorumu

  • Sigara içmeyen bir koca sarhoş görmek rüyada onun hastalığını ya da yanılsamaların coşkusunu tahmin eder. Gerçekte, kocanın sadece tatillerde içmesi ve aynı zamanda şiddetli davranması durumunda, sakin ve sarhoş bir kocanın rüyası, davranışını değiştirme arzusunu yansıtabilir. Gerçekte bir kadın sarhoş antikacılardan muzdariptir ve tüm yüreği ile kocasının yeterince davranmasını istemektedir.
  • Rüyada görmek adam gözlüklü iksir emeriçsel ruhsal deneyimlerini ifade eder. Bir erkek onları sevdiklerinden saklamayı, derinlere saklamayı hedefliyor. Bir kadının bilinçaltı eşinin ruhunda bir bozukluğa işaret eder. Gerçekte, böyle bir adam manevi ıstırabı boğmak için ağır bir şekilde içmeye başlayabilir.
  • İçinde uyu sarhoş koca bir kaza geçirdi ya da bir çukura düştü, işyerinde sorun ön plana çıkıyor. Belki de adam yakında kovulacak, ya da düşürülecek. Beladan kaçınılamaz. Ayrıca, uyku doğrudan bir anlama gelebilir, bu nedenle yakın gelecekte bir araba sürmemesi için eşinizi uyarın.
  • Sarhoş ölü koca bir şey ifade etmiyor. Kilisede bir anma töreni sipariş etmeli, mezara söz vermeli, cenaze töreni için mumlar koymalısınız. Bir rüyanın ölen bir kocası bir kavga başlattıysa, gerçekte, yaşayan akrabaları ile bir skandal bekleyebilirsiniz.
  • Sarhoş eski koca görmek - boşanmayı kabul etmedi ve görüşmek istiyor. Belki de buluşma köşeyi dönünce veya ondan haber alın. Birincisinin evi çöpe attığı, eski karısına geri dönme ve birlikte yaşama arzusundan bahsettiği bir rüya.
  • Eski koca evinizde alkollü içecekler içer? Bu pişmanlıktan bıktığı anlamına gelir. Bir adam boşanma için pişmanlık duyuyor ve bütün kalbiyle aile ilişkilerini yeniden kurmak istiyor. Büyük olasılıkla, geçen gün hissedilecek.

Rüya kitaplarının yorumlanması

Rüya Miller Bu komployu kötü bir aldatmaca olarak görüyor: Bu aile çatışmasını önlüyor Durum yavaş yavaş ısındı, olgunlaştı ve izin gerektiriyor. Çatışma kaçınılmaz, hazırlıklı olun.

Bir kadın kocasını çok sarhoş görürse, bilinçsizce kendisine saygı duymaz. Miller ayrıca, bu gibi hayallerin büyük alımlar arifesinde bir kadını ziyaret edebileceği konusunda da uyarıyor. Edinmekten kaçınmalı.

Rüya Rüyası Bu hikayede olgunlaşmış bir çatışma veya sıkıntı görüyor. Dahası, uyku bir çatışma işareti değil, onun yansımasıdır. Bir çatışma durumunun gelişmesini önlemek için taviz vermelisiniz. Ayrıca, bir kadının rüyasındaki sarhoş bir koca, despotik bir erkeğe duyduğu korkuların bir yansıması olabilir.

Navlun Rüya Yorumu sarhoş insanlarla olan hayallerin hastalık hayal ettiğini düşünüyor. Sevgili bir rüyada sarhoş, daha zor hastalığı geçecek.

Modern rüya kitabı uyarıyor: Bir kadın israf veya para kaybını bekliyor. Mağazada hile yapabilir, cüzdan çalabilir veya kredi kartı kullanabilirler. Bir projeye para yatırmayı planlıyorsanız, kararınızı hemen değiştirin.

Eski koca sarhoş negatif değerler taşımıyor: Bu geçmiş başarısız hayatın hatıralarının yaratıcı bir şekilde yankıları. Ancak, sarhoş adam eve koştu ise, hayalperest finans ve iş alanında sorunlarla karşılaşacak. Bu, yetkililerden, meslektaşların işlenmesinden veya projenin başarısızlığından dolayı bir kınama olabilir.

Ölü bir koca sarhoş görmek - hakaretlerden dolayı onu affetmeyin. Hakaretleri bir kişiyle gömmek, ruhuna işkence etmeyi bırakmak gerekir.

Aile rüyası uyarır: Bir rüyada sarhoş bir koca ile kavga - uyanış çatışmalar. Bu bir rüya uyarısı: Bir çatışmanın gelişmesine izin verirseniz, boşanmanıza neden olabilir. İlişkilerde bir mola verme riskinden daha fazla bir kavga bırakmak ve farketmemek daha iyidir. Sarhoş bir koca içme arkadaşı eşliğinde görmek için - hayalperest hastalığına.

Sarhoş bir koca rüyasındaki agresif davranışı, karısının müdahalesini gerektirir: Kötü bir şirkete girdi, onu bu toplumdan kurtarmanız gerekiyor. Bu yapılmazsa, boşanma kaçınılmazdır. Genç karısı kocasının düğünden hemen sonra bir rüyada sarhoş olduğunu görürse, skandallar beklemeliyiz.

Hergün rüya kitabı sarhoş bir eski kocanın sadece böyle hayal etmediğine inanıyor: bir adam suçlu ve uzlaşmaya gelmeye hazır, ancak ilk adımı atmaya korkuyor. Çoğu zaman, böyle bir rüya eski kocanın kadının yaşamına katılması gerektiğine dair uyarıda bulunabilir. Bir adam karısı olmadan kötü, dünya çöktü.

İnsanların sarhoş bir koca ile nasıl dalga geçtiğini görün - hayattaki sorunlara. Hayalperest siyah bir şanssızlık bekliyor. Sarhoş bir kocayı sürekli hayal etmek için - saklanmaya çalıştığı problemler var. İlgilendiği gizli bir konuşmada bunu öğrenmek gerekir.

Ölen koca sarhoş görmek için birkaç kez - bu, kadının hala onu hatırladığını ve kaybı kabul edemediğini gösteriyor. Ömrü boyunca onu kırdıysa, tüm suçları affetmeye ve yeni bir yaşam sürdürmeye değer. Hakaretten vazgeçene kadar, sizinle birlikte yaşamaya değer, yeni bir erkekle tanışamayacaksınız.

konsey

Sarhoş bir koca ne hayal ediyor? Yorum, insanın doğasına bağlıdır. Alkolle şımartılmayı seviyorsa, uyku, kadının günlük yaşamdaki deneyimlerini yansıtır. Bu hayali yorumlamak mantıklı değil. Bir erkek tatil günlerinde içki içiyorsa ve bir rüyada sarhoş bir durumdaysa - alarmı çalmalısınız.

Öncelikle, bir erkeğin sorunlarını karısından gizleyip gizlemediğini öğrenmeniz gerekir. Ancak, bu konuyu açıklığa kavuştururken, bir çatışmayla karşılaşmamalısınız, çünkü bir erkek soruyu sorgulama olarak algılayabilir. Yanlış anlama, eşlerin yaşamında olgunlaşmışsa ve bir kayıtsızlık duvarı ortaya çıkmışsa, sarhoş bir kocanın görüntüsü, gerçek hayatın gerçeklerinin bir yansımasıdır.

Rüyadaki geç koca mutsuzluğun habercisi değildir. Genelde ölen insanlar, yaşamın desteğine ihtiyaç duyarlarsa uykuya dalarlar. Servisi sipariş et, cenaze mumlarını koy, duaları oku - bu ölen kişinin ruhuna yardımcı olur ve kendini sakinleştirir. Bazen ölen rüya sadece havayı değiştirmek için.

Videoyu izle: Güneşin Kızları 24. Bölüm - Aşığım artık ne önemi var! (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send