Rüya yorumu

Bir atın hayalleri: başarı ya da başarısızlık

Pin
Send
Share
Send
Send


İnsanlar neden bir atın neden bir erkek rüyasını gördüğünü sorduğunda, rüyanın yorumlanmasına yardım ettiğim arkadaşımı derhal hatırlıyorum. Ve tahminlerim gerçek oldu! Yorumları okuyun ve kaderin hangi işaretlerin size gece görüşlerinde gönderdiğini anlayın.

Rüya Vanga

Tüm zamanların en gizemli kahin de yorumunu bıraktı.

Bir adam onun fikrine göre bir at hakkında ne hayal edebilir:

 1. Finans ekleyerek, bonus veya nakit hediye bekleyin. Piyango bileti bile satın alabilirsin ve şanslı olabilirsin. Ve genel olarak, bu işaret, bolluk ve zenginlik akışına düştüğünüzün bir işaretidir. Tüm tezahürlerinde hayattan zevk almayı öğrenirseniz gelecek.
 2. Kendinizi bir binici olarak görüyorsanız, beyaz bir ata tam hızda dörtnala atıyorsanız, bu aynı zamanda her şeyde başarı ve başarı vaat eden olumlu bir işarettir. Anı yakala.
 3. Eğer bir at kirli, incelikli ve bitkin ise, çevrenizde gözlerinde gülümseyen bir insan olduğu anlamına gelir, ancak arkanız dedikoduları kıskanır ve görevden alır.
 4. Eğer at siyah bir hayvan ise, tüm teşebbüslerde ve işlerde başarı vaad eder. Aniden, size ilham veren şeyi yapmadığınızı ve daha umut vaat eden bir iş bulmadığınızı fark edebilirsiniz.
 5. Kahverengi atlar, nihayetinde para tazminine yol açacak veya başka faydalar getirecek olan elverişli koşullar dizisini vaat eder.
 6. Benekli atlar, sizi en çok endişelendiren durumun sizin için en uygun şekilde çözüldüğünü söylüyor.

Rüya Miller

Ancak başka bir popüler rüya kitabının öngörüleri. Uygun bir açıklama arayın ve tahmini okuyun.

Neden bir at hayalini kuruyorsun:

 1. Güzel ve güzel bir at üzerinde dörtnala düşleyen bir rüyanda tatmin olursanız, sevdiğiniz dileğiniz çok yakında gerçekleşecek demektir. Eğer yoksa, hemen bir tahminde bulunun!
 2. Eğer bir rüyamda bir at sizden kaçmaya çalışırsa, bu size yakın birisinin hastalık belirtisidir.
 3. Hamile bir at işte sorunları hayal ediyor. Önceden uyarılmış silahlı, her zamanki görevlerini yerine getirirken hata yapmamaya çalış.
 4. Bir sürü vahşi at sürüsü eşinizin sizden mutsuz olduğunu söylüyor. Yakınlık hissetmiyor, sıcaklık ve dikkatinizden yoksun. Durum değişmezse, kıskanç olmaya başlayabilir ve çatışmalara neden olabilir.
 5. Eğer bir rüyada suya biniyorsanız, bu finansal konularda iyi şanslar vaat eden olumlu bir işarettir. Kafanızda uzun süredir taranmış olan fikirlerin uygulanmasını kavramaktan çekinmeyin.
 6. Eğer at yaralanırsa ve kendini iyi hissetmiyorsa, yakın arkadaşın hakkında konuşmadığı bir sorunu olduğu anlamına gelir. Yardımına ihtiyacı var, işlerini sor.

İngilizce rüya kitabı

İngiliz rüya kitaplarının atlarla ilgili öngörüleri şöyle:

 1. Eğer bir at bir rüyada ölürse, hayal kırıklığı vaat eden olumsuz bir işaret ve ciddi bir işarettir. Rahatsız edici haberleri duymaya hazır olun, ardından hayatınız büyük ölçüde değişebilir.
 2. Eğer bir rüyada, at sizi yere atarsa, çevrenizde sizin için kötü planlar saklayan ve taşıyan bir düşman olduğu anlamına gelir. Dikkat et - çok ağır yaralanabilir.
 3. Eğer bir rüyanın içindeki at atıldıysa, bu, yakın gelecekte kadınlarla tanışmamak ve buluşmamanın daha iyi olacağı anlamına gelir. Reddedilme ihtimaliniz yüksek.
 4. Eğer at itaatkar ve itaatkar ise, hayattaki dramatik değişiklikleri bekleyin. Kader size bunun için tüm olanakları sağlayacaktır.
 5. Kıvrılmayan at nalı olan at, siyah bir şeridin yakında hayatınıza gireceğini söylüyor. Hatalarla tanışmaya ve sorunları çözmeye hazır olun, bu sürenin onur ile geçilmesi gerekir.
 6. Eğer bir rüyada ata binmiyorsanız, ama sadece izliyorsanız, bu iyi bir işarettir. Yakın gelecekte kaderinizi bağlayacağınız bir kadınla tanışabilirsiniz. Ya da harika bir arkadaş bul.
 7. At yarışı hayattaki beyaz bir şeridi hayal eder, uzun süre şanslı kalırsın. Kaçırmayın, bu tür ihtimaller oldukça nadirdir.

Rüya yorumu Hasse

Bu daha modern bir rüya kitabıdır, ancak öngörüleri de gerçek olmuştur.

Bir at ne hakkında hayal kurar:

 1. Eğer ayakkabılarını giyersen, yakında hayatına çok para gelir. Ama sizi memnun etmeleri pek mümkün değildir, çünkü haksız olarak elde edilmeleri gerekecek. Böyle bir fiyata servete ihtiyacınız olup olmadığını düşünün.
 2. Eğer bir rüyasında ata biniyorsanız ve etrafınızda çok fazla kadın varsa, ne istediğinizi ve neye uğraştığınızı bilmediğiniz anlamına gelir. Arzularınızı hızlı bir şekilde belirlemeniz ve durumları yönetmeyi öğrenmeniz gerekir, akışa devam etmeyin.
 3. Yerli bir at, büyük aşk hayallerini bir arabaya harcadı. Fakat bunu kazanmak için birçok problemle yüzleşmeniz gerekecek. Onlara karar verirsen, mutlu ol. Olmazsa, çok uzun süre yalnız kalacaksın.
 4. Eğer bir ata yavaşça ama mutlaka bir dağa tırmanırsanız, o zaman hayatta kısa bir süre sonra terfi alma, gelirinizi artırma ve sosyal statüyü iyileştirme şansınız olacak. Bu şans, mantıklı bir şekilde fark etmek ve kullanmak için çok önemlidir.
 5. Aksine, dağdan aşağı inerseniz durum tam tersidir. Refah standardınızı düşürecek bir olay meydana gelebilir. Ayrıca meslektaşları arasında güvenilirliğini yitirme ve yönetime saygı riski vardır.

Bir rüyanın içindeki duygularınıza dikkat edin - ne kadar olumsuzlarlarsa, gerçek hayat da o kadar fazla sorun yaratır. Daha fazla sevinç - daha fazla fayda kafanıza düşer.

Videoyu izle: EFT İle 15 Yıllık Alışkanlığından Kurtuldu. (Eylül 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send