Rüya yorumu

Nazardan nasıl kurtulur ve kendinize nasıl zarar verirsiniz?

Pin
Send
Share
Send
Send


Modern zamanlarda, bir kişinin özel sebepleri olmayan bir problemin çok sık açıklanması, biyolojik alanın enerji tahribatıydı; nazar. Bu tür bir eylem, basit bir sihir türüne atfedilebilmesine rağmen, birçok durumda, örneğin aile hayatında, işte, hastalıkta, vb. Skandallarda büyük sıkıntılara neden olabilir.

Bu nedenle, negatif olan insanlar, nazardan nasıl kurtulacaklarını ve kendi başlarına nasıl zarar göreceklerini merak ediyorlar mı? Bir başlangıç ​​için, keskin ve garip problemlerin suçlandığından emin olun. gerçekten sihirli girişimsadece bir tesadüf değil. Teşhis bu tür şüpheleri doğruladıysa, mümkün olan en kısa sürede yardım almalı veya negatiflerden kendi başınıza kurtulmaya çalışmalısınız.

Kendine zarar vermek

Hastalığa zarar kaldırılması

 1. Bunu yapmak için, görme engelli, topal ve sağır bir kişi için küçük bir değişiklik istemeniz gerekir (bu üç farklı insan olmalıdır). İhtiyacınız olan şeyi elden ele alın.
 2. Bundan sonra her şey mezarlığa taşınmalıdır. Orada, kimsenin uzun süre gömülmediği en uzak köşeye gitmeniz gerekiyor. Ondan sonra üç mezar bulmalısın. Bu durumda, aşağıdaki şartlara uyduğunuzdan emin olun: Haçlarda belirtilen isimler, üzerinde hasarın meydana geldiği kişilerin isimleriyle aynı olmalıdır.
 3. Mezarların üzerine 3 şey koymak (ne olursa olsun), hepsini saat yönünün tersine çevirmeniz gerekir. Aynı zamanda topuklar üzerinde hareket etmek de gereklidir.
 4. Sonra en kuzeydeki mezarın başında durmak gerekiyor. Üç kez geçip ardından kelimeleri okumanız gerekiyor: "Alt terasta, köknar evinde, el ele tutulur ve ağız kilitlenir. "Çapraz sallan, ruh kalk, kalk, git ve suçluyu cezalandır."
 5. Üç kez sonra, her bir mezara boyun eğip etrafa bakmadan ayrılmalısınız. Eve giderken kimseyle konuşmanıza gerek yok.

Yalnızlığa verilen zararın giderilmesi

Kolay yolu

Böyle bir ayin, hem şımarık bir insanın annesi tarafından gerçekleştirilebilir hem de biraz daha yaşlı olan başka bir akraba olabilir. Kiliseye 3 günlüğüne gidip 3 mum koymalısın: Meryem, İsa ve Harikalar Diyarı. Her zaman kiliseden ayrılırken üç dilenciye küçük sadaka yapmanız gerekir. Aynı zamanda düşüncelerde şu kelimeleri söylemelisiniz:

“Tanrım, tüm sıkıntıları al ve bataklığa çür. Öyle olsun! Amin!”

Zor yol

Yalnızlığa zarar verirken daha zor olacak, güçlü bir iftiradan gelecek. Bu hasar, Yalnızlık Mühürünün oluşumuna neden olabilir. Onunla, bir kız asla karşı cinsle sohbet etmeyi başaramaz. Ayinler, belirtiler farkedilir olmaz ortaya çıkarılmalıdır:

 • erken yaşta karşı cinsiyetten arkadaş ve arkadaş yoktur;
 • Kız genç erkeklerden ve onlarla ilgili konuşmaktan korkuyor;
 • Biraz hoşlanan erkek yok;
 • auranın koyu rengi

Hasardan kurtulun ve evdeki nazardan hem kadın hem erkek olabilir. Bu amaçla, "altın" ayini gerçekleştirmek daha iyidir. Bu nedenle seçildi, çünkü uygulaması, zararı olan bir kişinin malı olan bir altın değerine ihtiyaç duyuyordu. Bu şey bir yüzük veya küpe, kolye veya bilezik olabilir.

 1. Gece saat 12: 00'de, tuzla dolu bir tabağa bir mum yerleştirmek ve ateşe vermek gerekir.
 2. O zaman bu kelimeleri üç kere söylemelisin: “Mum açıkça parıldıyor, bu yüzden hayat (kişinin adı) parlıyor. Tüm üzüntülerin tuza gidip orada kalmasına izin verin. Amin!”.
 3. Ondan sonra, muma yakın, aleve daha yakın, üç kez söyleyerek bir altın şeyini içine almak için 3 kez gereklidir: "Tuzla üzüntü, altınla neşe ve etmektir (insanın adı). Amin!".
 4. Ayin sonrası tuz, suda çözülmeli ve kavşakta dökülmelidir. Altından yapılmış bir komplo şeyi her zaman sahibine yakın olmalı, vücuda daha yakın olmalıdır.

Ritüelin uygulanması hakkında kimseye söylememek. İnsanlar onu ne kadar az bilirlerse, her şeyin ortaya çıkma şansı o kadar yüksek olur.

Nazardan kurtulmanın başka bir yolu, videoya bakın:

Lanet nasıl kaldırılır

Bu aynı zamanda insanların başkalarını da lanetlediği anlamına gelir. Bazen kasıtlı olarak gerçekleşir, ancak kavgalar sırasında o anın sıcağında kelimelerin bağırması olur.

Bir kişi laneti duyduğunda hemen basit manipülasyonlar yapabilirsiniz. Küfür eden kişinin burnuna dikkat etmek ve kendine şunu söylemek gerekir: "Kalkanımdan yansıt, tacizciye dön." Bundan sonra bile ayağını zayıfça vurabilirsin. Böylece bir lanetin kalıntılarını kendinizden “soğuk” yapmak mümkündür.

Lanetler üzerine döküm balmumu ve tahrifat

Eğer küfür doğruysa, kalpte öfkeyle, ebb wax'da bir tören yapman gerekiyor.

 • Gece yarısında azalan bir ayda yapılmalıdır. Yalnız bu ritüeli gerçekleştirmek kolay değildir.
 • 3 mum yakmak ve kişiyi merkeze oturtmak gereklidir. Mumlar tuzlu tabaklara yerleştirilir. Ve bir kişinin önüne su ile bir tabak koyun.
 • Bir mum kullanarak, balmumu eritmek ve kelimeler söyleyerek, lanet kişinin başına yakın bir balmumu ile bir kaşık saat yönünde döndürmek gerekir: “Kötülük sözleri erir, erir, Tanrı'nın kulu sıyrılın (ad). Amin!”
 • Balmumu sertleşmek için zaman almadan önce tüm bu hızlı bir şekilde yapılması gerekir. Balmumu suya dökülür.
 • 3 yumurtaya ihtiyaç duyduktan sonra, bir insanda üç kez kırmanız gerekir. Oyunda kafa, sonra sırt, ardından kollar ve bacaklar, ardından mide ve göğüs başlar. Bu durumda, "Babamız" duasını durmadan telaffuz etmek gerekir.
 • Törenden sonra yumurta, tuz ve mum bir su kabına konur.
 • Şafaktan önce pelvisin içeriğini ikamet ettiği yerden mümkün olduğunca boşaltmak gerekir. Aynı zamanda sessizce konuşun: "Siyah dökün, ancak parlak bırakın". Kanalizasyona dökemezsiniz. Bu, diğer kiracılara zarar verebilir.

Korumak için ritüellerin uygulanması, sevgili insanların her tür talihsizlikten korunmasına yardımcı olacaktır. Ancak, aynı zarar verildiyse, nazardan nasıl kurtulacağınızı ve kendinize nasıl zarar vereceğinizi bilmeniz gerekir. Bazen zaman son derece pahalıdır ve bunun için deneyimli bir kişiyi aramak, kurtuluş şansını kaybetmek anlamına gelir.

Videoyu izle: Zengin Kız Fakir Oğlan Engelsiz (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send