Rüya yorumu

Nazarlık ve kendine zarar verme

Pin
Send
Share
Send
Send


İşin garibi, hayatındaki herhangi bir insan, nazar veya kaynağının birçok kez konusu olabilir. Bunun nedeni çok basit. Gerçek şu ki, birçok durumda nazar gözü tamamen bilinçsizce gerçekleştiriliyor. Büyülenmiş kişiye ne yapmalı ve hasardan veya nazardan bağımsız olarak nasıl çıkarılmalı?

Elbette, farklı büyükanneler, büyücüler ve şifacılar var, ancak bu tür insanlar genellikle “para karşılığı yetiştirilebilir”. Çünkü bazen nazarlığı kendi eliyle kaldırmayı deneyebilirsiniz. Doğal olarak, gerçek bir cadı bir adamı büyüledi, ev yöntemleri pek yardımcı olmazdı, ama birçok durumda tanıdık insanlar bir büyüyü, hatta sıradan bir nazar yakalayabilirdi. Bu nedenle, bir kişi hasarı veya nazarlığı gidermek için gerekli önlemleri alabilir. Bunun için zamana göre test edilmiş birçok öneri ve yöntem vardır.

Nazar veya hasar olup olmadığını bilmek ne?

Üç yolu düşünün.

Evlilik yüzüğü

Bir alyans altın al ve yanağında tutmalısın. Yanakta beyaz bir çizgi oluşursa, bu kişinin iyi olduğu anlamına gelir. Siyah şerit kötü bir işarettir. Bu, bir insanın size kötülükler dilediği ve mevcut tüm sıkıntı ve üzüntülerin bir nedenden dolayı ortaya çıktığı anlamına gelir.

Ayrıca, yüzündeki bir halkadan sonra oluşan siyah bir şerit, bir kişinin böbrekleriyle iyi yapmadığını gösterebilir. Birden parmaklar altın halkadan yeşile dönmeye başlarsa, kalbin çalışmasına dikkat etmeniz gerekir. Çünkü siyah çubuk her zaman sadece nazar anlamına gelemez.

Çiğ yumurta

Eğer yerli bir kişi aniden hastalandıysa ve akrabaları, onu sinirli olup olmadıklarını öğrenmek isterlerse, evin içinde en taze yumurtayı (ve tavuğu döken bile olsa) en iyi yumurtayı almalısınız;

  • “Scram, yumurta sevimli, ancak yakın zamanda bir tavuk tarafından tahrip edilmiş, saklandığı yerli bir kişi için. Yerli (isim) insanıma kötü bir şey yapıp yapmadığınızı bize anlatacaksınız.

Bu kelimeler üç kez tekrarlanmalıdır. O zaman yumurtanın kararmış olup olmadığını görmelisiniz. Bu olduysa, sevgili kişi nazarın kurbanı oldu.

Eğer yumurta taze kalırsa, o zaman her şey yolundadır, ancak falcıya özgü yerliler hakkında önemli bilgileri zaten emmiş olması ve atılmaması durumunda zarar vermesi nedeniyle böyle bir yumurtaya gerek yoktur.

Kutsal veya kaynak suyunda

Başka bir yöntem var. Evdeki en temiz, kutsal veya kaynak suyunu almak gerekir.

  1. Noel'den önceki gece veya Epifani'yi en temiz kavanoza çevirip karanlıkta 24 saat bekletin.
  2. Gün geçtiklerinde yatmadan önce bu tür suyla yıkamak, dua okumak ve bardağı kafana koymak gerekir.
  3. Uyuyakalmakta olan su, kişinin sinirli olup olmadığını kontrol etmelidir. Birisinin kedisinden memnun olduğu bir rüya görürse, bunu anlayabilecektir. Herhangi biri olabilir - arkadaşlar ya da tamamen yabancı.

Bu yöntemlerden en az biri hasar veya nazar belirtisi gösteriyorsa, makalenin bir sonraki kısmı nazardan nasıl kurtulacağınızı veya kendinize nasıl zarar vereceğinizi söyleyecektir.

Nazarlığı kaldırma ve kendine zarar verme ritüelleri

Temiz su üzerinde

Sıradan bir bardak temiz su almanız gerekir (bu amaçla bir bardak da kullanabilirsiniz) ve eşleşir. 9 maçın sonuna kadar yanmalı, önceki maçtan sonra her birini dikkatle ateşe vermelisiniz. Yanmış her maç bir bardağa atılır ve şöyle söylenir: "9 değil ... 8 değil ... 7 değil ..." ve ayrıca tüm eşleşmeler su altında kalana kadar.

Bir dakika beklemelisin: yanmış kibritlerden en az biri birden bire düşey hale geldiyse - kesin olarak jinksize edildi ve kibrit sayısı arttıkça, nazar daha uzun ve daha fazla hasar aldı. Eşleşmeler yüzeyde yüzmeye bırakıldıysa ve boğulmadıysa - nazar ve hasar yok. Sonunda söylenmesi gerekir: "Geçitte iyi, kötülük ortadan kalkar!" ve alnına, göğsüne ve sonra omuzlarına ve bu gibi suyla olan dirseklere, sonunda, bileklere ve solar pleksus bölgesine. Kadehten 3 büyük yudum almanız ve kalan suyu dökmeniz yeterli.

Yumurta hasarı kaldırmak

Geceleri yatağın kafasına bir bardak su koymak gerekir. Kelimeleri içeren bir yumurtayı geri çarpma: “Benden tüm kötülükleri al”. Sabahları bardağın içinde “iplerin” kaldığını görebilirsiniz - bu nazar. Onları görmelisin, sonra sadece karıştır ve dökün.

Kapı kolunda

Bir bardak temiz suya dökülmeli, bir çorba kaşığıyla alın ve sonra kapı kolundan tekrar bardağa dökün. Herkesin 3 kez kulpundan 3 kez geçmek gerekir. Ve böyle bir sudan sonra, jinx yapabildiğiniz kişiyi yıkamak veya sulamak gerekir.

Mum ve bıçağın zarar görmesini ritüel

Yeni bir kutudan on iki kibrit ve bir bıçakla (tahta saplı asıl şey!) Balmumundan yapılmış bir mumu yakmak gerekir. Başlarını kesin. Bu tür kafaları, bir yığın oluşturacak şekilde, desensiz beyaz bir daire içine katlayın. Böyle bir kükürtü bir mumdan tutuşturun. Ateşleme sürecinde şunu söylemek gerekir:

“Yan, siyah gaz iç. Sizden küllerden ve bana (adınız), dünya aydınlanacak. Başka bir şey yok! ”

Daha sonra kafaları olmayan 12 kibritin tamamı mumuda bırakmalıdır. Bu aleve bakarak, üç kere söylemelisin:

“Aman Tanrım! Beni kaydırın, 12 Tishin, 12 Kamchuzhishchev, 12 yağ ve kemik hastalığı, idrar ve damar! Anahtarlar ve kilitler - suda ve ateşte - dağda! Tanrı'nın şerefine!

Sonra sol elinizle kibrit almanız ve mumdan her birine ateş yakmanız gerekir. Ogarki, kükürtün çoktan kaldığı bir tabakta atılmalıdır. Bütün kibritler yakıldığında, tabağı kül ile yakındaki X şeklindeki kesişme noktasına taşımak ve daha sonra şu sözcüklerle orada bırakmak gerekir:

“Bu filme, yemin. Geri dönüş yok! Gerçekten! ”

Bozulma ve nazardan su dökülmesi

Bir kova veya su ile bir komplo ile normal bir havza üzerine okumak gerekir, ve bir hareketten sonra kendinize su dökün ve şunu okuyun:

"Beni Tanrı'nın hizmetçisi olarak, bir ebeveyni veya iki anne kadınlarından, tek gözlü, iki gözlü, üç gözlü, tek dişli ve çift dişli, tek saçlı ve iki saçlı, gözlerinden ve düşüncelerinden, yaklaşmakta olan ve hayaletten, sersem ve enine, herhangi bir kötü kişiden teslim et gençlerden ve bekarlardan, eğri ve körlerden, yaşlılardan, gözü kapalı, gözlerinden ve düşüncelerinden ... Baba, Oğul ve Kutsal Ruh adına. Amin (üç kez). "

Oluşan hasarı giderirseniz, korumayı koyduğunuzdan emin olun. Bu nasıl yapılır, bu videoyu izleyin:

Videoyu izle: Vedat'ın tedavi yöntemi - Sen Anlat Karadeniz 22. Bölüm (Kasım 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send