Rüya yorumu

Evde para toplamak için ayin

Pin
Send
Share
Send
Send


Para her insanın hayatında çok önemli ve gerekli bir andır. Eğer bir insan yeterli paraya sahip olmadığını hissederse, o zaman evde para toplamak için bir ritüel uygulamak onun çabucak düzeltmesine yardımcı olacaktır.

Bazı insanlar yeni bir restoran açmak veya Paris'e bir gezi almak için yeterli paraya sahip olamayabilir, bazıları ise daha önemsiz şeyler için yeterli olmayabilir - bir daire, araba, yatak ve bazıları giysi ya da yiyecek için yeterli olmayabilir. Para konuşan bir insan, büyüyecek olan nakit pozisyonunu iyileştirme şansına sahiptir, çünkü bir insan mıknatıs gibi olacak ve büyük miktarda para akışını çekecektir.

Ayin ve ayin yöntemleri

Para büyüsü, insanlar tarafından, farklı aşk büyülerinin çeşitliliği üzerinde etkili olan bu tür durumlarda kullanılır:

 • Büyük miktarda para iade (borçlunun borcunu iade etmediğinde);
 • Evden para çekmek (genellikle tüm aile işleri ve evdeki fonlar asla ortaya çıkmaz);
 • Acil bir miktar almak gerekir (işlem başına).

Aşk büyüsünü kullanmanın nedenleri kendileri kadar büyük. Aşağıda, evden çıkmadan gerçekleştirilebilecek en yüksek kalite verilmiştir.

Ancak, para çekmek için herhangi bir ritüel gerçekleştirmeye başlamadan önce, gözlemlerinin ayrıntılarına ve kurallarına aşina olmalısınız:

 1. Para büyüsü bir yıl boyunca hareket etmeyecek, bu nedenle zaman zaman güncellenmeli;
 2. Bu tür ritüeller sadece büyüyen bir ayda gerçekleştirilir;
 3. Bir kişi koşulsuz olarak verilen bir komplo ya da ayin gücüne inanmalıdır.

Ayinin bir kişi için para kazanmayacağının da farkında olmalıdır. Farklı bir komplo türü okuyan bir kişi, günlerce rahat edip koltukta uzanamaz. Ortalama sadece eline geçmeyecek demektir. Para aşkı ancak onunla çalışırsa işe yarar. Bu nedenle, kişi yardım etmek için kendi sabrını ve iyi şansını da çağırmalı ve sonra neşeli bir ruh hali içinde yukarıdaki ayinlerden birini almalıdır.

Cüzdan ile ayin

Para alma sürecinde asistan olan bir cüzdan. Onun için böyle kelimeler söylememiz gerekiyor:

“Gökyüzünde olduğu gibi, denizlerdeki ve okyanuslardaki sular gibi çok sayıda yıldız var, çok fazla para var, böylece cüzdanımdaki para transfer edilmiyor. Amin.”

Ayin, sadece Çarşamba günü ve ayın büyümesiyle devam etmek için gereklidir.

Tahıl Ritüeli

Bu ritüelin uygulanması için bir kişiye fon çekmek için 5 farklı maddeye ihtiyaç duyulacaktır:

 1. Desenli, parlak ve zengin renkli kumaş;
 2. Kağıt yeşil renk;
 3. Yetiştirilen ve toprağa filizlenen yedi fidan;
 4. Kristal vazo;
 5. Kaba keten kumaşı.

İnanılmaz derecede büyük ve dolayısıyla imkansız bir miktar para hayal etmenize gerek yok, o zaman ayin işe yaramayacak.

Bir komploya girerken, doğru miktarda parayı ve bir insanın nasıl hissedeceğini ve bu tür fonlar göründüğünde nasıl bakılacağını çok doğru bir şekilde hayal etmeniz gerekir. Bir kağıda yazmanız gerektiğinde, bir kişinin akrabalarına ve en değerli insanlara nasıl davrandığı hakkında. Mektup aynı zamanda psikolojik-duygusal durumun yanı sıra sağlık durumunun da detaylı bir şekilde değerlendirilmesine değer. Hayatınızı bu şekilde tarif etmeyi bitirdikten sonra, masayı bir masa örtüsü ile örtmek gerekir.

Masanın ortasına katlanmış bir levha koymanız gerekir. Üzerine bir vazo yerleştirin. Tohumlar bir vazoya atılır ve iyice karıştırılır. Mumlar yanıyor. El vazo üzerine yerleştirilir ve arkasına yaslanmadan üç kez masa etrafında dolaşmanız gerekir. Tahılların bir kısmının cüzdanına, diğerinin tuvaline sarılmasından sonra, ona bir not koydu. Bu kadar hazineli bir tuval, evin veya dairenin sağ tarafında, kimsenin bilmeyeceği bir yere gizlenmelidir. Sonuç en geç bir ay sonra hissedilir.

Aya geçiş ayini

Su üzerinde böyle bir para ayin tutulur. Su bir bardağa dökülmeli ve ay ışığındaki bir gecede pencere eşiğine koyulmalı, böylece ayın ışığı sıvıyla iyice düşüp enerjisiyle şarj edilmelidir. Daha sonra, bu camdan suyla dikkatlice yıkayarak, şu kelimeleri fısıldamak gerekir:

"Senin gibi, Luna, zayıftı, ama doluydu, bu yüzden dolmak için her türlü iyiliğe sahibim."

Bu zaten güçlü olan ritüel, su genç aydaki bir bardağa dökülürse ve dolunay boyunca yıkanırsa daha fazla güç kazanacaktır.

“Para kazanmak için”

Para çekmek için en kolay ve en kolay komplo. Bir kişi alışverişe gittiğinde veya alışveriş yapıp sattığında ve birisiyle anlaşma yaptığında, para alırken (veya hatta değiştirdiğinde), şu sözleri söylemelidir:

"Cüzdanımda senin paran, hazinen nerede, hazinem var. Amin."

Yeni ayda arsa

Ayin, yeni ay için gereklidir. Saat 00: 00'da, ayın ilk gününde, önceden yanınızda on iki jeton alarak dışarı çıkmalısınız. Genç ayın ışığı altında paraları değiştirerek, 7 kez söylemelisin:

“Yaşayan ve büyüyen her şey, Güneş'in ışığından ve para, Ay'ın ışığından çoğalır. Parayı büyütün. Yeniden üretin, ekleyin. Beni zenginleştirin, bana gelin.”

Bu sözlerden sonra, sikkeleri yumruğunuza sıkıca tutmanız ve eve geri dönmeniz durumunda, derhal cüzdanınıza koyun.

Aya başka bir yol, videoyu görmek:

Zenginlik merdiveni

Bu çok eski ve kaliteli bir ritüel. Bu komployu doğru bir şekilde uygularsanız, bir ay sonra bir kişi bütçesinde önemli katkılar hissedecektir. Ayini gerçekleştirmek sadece büyüyen ayla mümkündür.

Bu yeşil bir iplik, 9 karanfil tomurcuk ve yeşil bir mum gerektirecektir. İplik üzerindeki düğümleri bağlamak, karanfil tomurcuklarını tutturmak gerekir, bu da sonucun 9 düğüm olması gerektiği anlamına gelir. Sonra ipliği tomurcuklarla tutup yüksek sesle söylemelisin:

“Bu para benim evime gelsin üst kat. Her zaman öyle olsun. Amin. "

Daha sonra “merdiveni” yeşil mum etrafına bağlamak gerekir ve 9 gün boyunca yanıncaya kadar kısa bir süre yanar.

Pin
Send
Share
Send
Send