Rüya yorumu

İyi şanslar için bir komplo - evde okuruz

Pin
Send
Share
Send
Send


Şans komploları şimdi en çok aranan büyülerden biri. Bu büyülü etki, insanı yeterli uygulama kolaylığı ve rite uygulamasından sonra sanatçının yaşamında meydana gelen etki ile büyülemektedir. İmanlı bir şekilde yapılan iyi bir servet töreni, kelimenin tam anlamıyla yaşamın tüm alanlarında olumlu değişimin başlangıcını garanti eder.

Komplo ilkesi

Bir komplo, bilinçaltı bir seviyede çalışan sihirli bir etkidir. Böyle bir ritüeli uygulayan sanatçı, özgüven yükü alır ve yarına iyimser bakmaya başlar.

İnsanın hayata bakış açısı değişiyor ve yaşamın kendisi de değişiyor. Sanatçının etrafındaki olaylar en olumlu şekilde sıralanmaya başlar ve herhangi bir durumu güvenli bir şekilde çözme yeteneği kazanır ve doğal olarak daha başarılı ve başarılı hisseder.

Şans çekecek bir yol seçme kriterleri

Servet çekmek için çalışan sayısız büyülü komplo var ve hepsi de farklı etkililik dereceleri ile karakterize ediliyor. Bu, ritüelin hali hazırda zengin ve büyülü bir pratiği olan bir kişiden yararlanmaya karar vermesi durumunda bir şeydir; Sonuncusu, kendi durumu için uygun bir ayin seçerken bazı zorluklarla karşılaşabilir.

Gerekli töreni, sadece 2 adımda çok çeşitli komplolardan almak mümkündür:

  1. Bir arsa seçerken, bir insan duygularına güvenmeli, iç sesini dinlemelidir. Bir büyü en çok sevildiyse, çengel ve kalpte yankı buldu - harika: üzerinde ve kalmaya değer.
  2. Eğer sanatçı kendisi için birkaç komplo seçtiyse, her birinin metnini dikkatlice okumalı, analiz etmeli ve büyünün negatif enerji içermediğinden, negatif bir program içerdiğinden emin olmalıdır.

Son seçimi yaptıktan sonra, törenin derhal uygulanmasına geçebilirsiniz.

Kendini komplo aracılığıyla iyi şanslar çeken

Kısa günlük arsa

Bu yöntem iyidir, çünkü her gün okuyabilirsiniz. Günün yeni başladığında kelimeleri söylemek daha iyidir. Oyuncu sol elini solar pleksus bölgesine koymalı ve şöyle demelidir:

“İyi şanslar - benimle, tüm sıkıntılar - arkamdan. İstediğim gibi, öyle olsun. ”

Bu kısa büyü, daha yüksek güçlerin desteğini almaya yardımcı olur.

Dolunayda

Arsayı yalnızca belirli bir günde kullanabilirsiniz - Pazar günü dolunay (ay takvimi tarafından yönlendirilir). Ayrıca önceden satın almalısınız kilise mumuküçültmek pamuk kanadı ve ritüelin düzenleneceği odada duvara asılı olduğundan emin olun. büyük ayna.

X günü geldiğinde, cumartesiden pazara gece, gece yarısından saat 3'e kadar olan süre içinde, sanatçının bir mum yakması, aynaya gitmesi gerekir. Mum, göğsünde ve konuşmak için üç kez tutulmalıdır:

“Beni teslim et, Tanrım, kurnazlık ve aldatmacanın aldatmacasından, beni vahşi doğanın ağlarından kurtar. Bana, Tanrım, kutsal isminizin güçlü bir itirafının cesaretini ve gücünü verin, ama korku için yola çıkmayacağım ve sizi, Kutsal Kurtarıcınızın Tapınağı'ndan Kurtarıcım, Kurtarıcım'ı inkar etmeyeceğim. Ama ver Tanrım, gündüz ve gece, günahlarımla ilgili gözyaşları ve ağlamalar, ve korkunç bir intikam sırasında beni korusun. Amin. ”

Metni okuduktan sonra, mum üflenmeli ve mum pamuklu bir bezle sarılmalı ve yatağınıza saklanıp, oradan düşmediğinden dikkatlice kontrol edilmeli.

Hasta için yol

Aşağıdaki dua arsa son derece etkilidir, ancak sanatçıdan azim ve sabır gerektirir. Tüm kurallara uygun olarak okunmalıdır. Gerçekleştirmek gerekecek kilisede satın alınan bakire simgesi. Metin şafakta okunur. Oyuncu doğuya bakmalı ve Tanrı'nın Annesinin görüntüsü onun önünde olmalıdır. 40 kere söyleyecek metin:

“Sabahleyin yükseleceğim ve derhal kutsanacağım; Tanrı'mız için Rab'be dua edeceğim, En Kutsal Theotokos'ların Annesine hitap edeceğim. Tanrının Annesi En Kutsal, size dua ediyorum, bana mutluluk ıslıklarını vermeniz için yalvarıyorum. Islıkta ateş tarafından yazılmıştır: “Tanrı'nın gücü benim her kelimemde. Kim bu kelimeleri okumaya başlarsa, 40 kez 77 gün tekrar eder, mutluluk insana gelir ve asla terk etmez, asla ayrılmaz. Bütün yüzyıl boyunca, sonsuza dek kalacak, asla onunla ayrılmayacak. Sağlıklı ve zengin olacak, mutluluk meleği bunu asla unutmayacak. ” Öyle olsun. Amin. ”

ayin zorunlu olarak 77 gün üst üste gerçekleştirmeniz gerekir. En az bir günü kaçırırsanız, tüm çabalar boşa gider.

Rezervuardaki eski yol

Tören güneş doğarken akan suyla (akarsu, nehir) bir baraj gölünün yakınında gerçekleştirilir. Vazgeçilmez bir durum yalnızlıktır. Söylemeniz gereken yerde:

“Ayağa Kalkıyorum, Tanrı'nın Kölesi (Tanrı'nın Hizmetçisi) (adınız)sabahın erken saatlerinde, mavi göletlere, şiddetli insanlardan, kıskanç bakışlara gideceğim. Sen, Babamın Babası, şunu soracağım: Bana tüm işlerim için her şansı ver. Bana yağmur ver, kuru olacaksa, bana sıcaklık ver, şiddetli olduğunda, bana net bir ışık ver, eğer karanlıksa, aç olduğunda bana yemek ver. Babamın babası, sana yalvarıyorum: beni bırakma, benimle ol, şans getir ve iyi şanslar. Söylenen, gerçekleşmesine izin ver. amin (3 kez)!”

Ayin 7 gün boyunca her gün atlanmadan gerçekleştirilir.

Büyü dekorasyonu

Arsa herhangi bir telaffuz değerli metalden yapılmış takılar (altın, gümüş). Taş ekleriyle birlikte olacaksa sorun değil. Dekorasyonun yaşı da önemli değil: eskisini kullanabilir veya yeni bir tane satın alabilirsiniz. Ayrıca önceden bir kuyudan ya da ilkbahardan alınmış suyla bir kap hazırlamalısınız. Ayin, bulutsuz bir gökyüzü ile açık bir gecede yapılmalıdır.

Ayin 2 aşamada gerçekleştirilir:

  1. Negatiflerden mücevherlerin temizlenmesi. Bunun için, herhangi bir Ortodoks duası söylerken bir şey bir kilisenin mum alevi üzerinde tutulmalı (“Babamız” iyi çalışacaktır).
  2. Ritüel gerçekleştirme Seçilen günde, gece yarısında, su ile bir kap eve getirilmeli ve pencere kenarına yerleştirilmelidir - böylece yıldızlı gökyüzü sıvıya yansır. Ardından soyulmuş bir dekorasyonu tutan büyüyü okuyun. metin:

“Ben Tanrı'nın hizmetkarı olarak gideceğim (Tanrı'nın hizmetkarı) (adınız)geceleri ve gündüz olmaz, kapının yanında, ve pencerenin yanında değil, canım, patikadan değil, geniş bir alana, bataklığa değil. Altın şeyi yanıma alacağım (gümüş - uygun seçeneği seçin), Sihirli kelimelerle heceleyeceğim. Altın (gümüş) olayı, gece yarısı suları, efendine iyi bak, hayatını şansa çağır, uzaklara gittiğin üzüntüleri, paraları çağır. Dediğim gibi, öyle olsun. amin (3 kez)!”

Sözler konuşulduktan sonra dekorasyon suyla bir kaba daldırılmalı, kap dışarı alınmalı ve gece boyunca bırakılmalıdır. Güneş doğmaya başladığında, şey sudan çıkarılmalı, 3 kez geçmeli ve elinizde tutularak, sol omuzdan 3 kez kendiniz dönün. O zaman dekorasyon güneş ışınlarının altına konmalı ve bütün gün böyle bırakılmalıdır. Akşamları iyi şanslar için bir muska hazır olacak. Önkoşul şey her zaman sahibinin yanında olmalı.

5 daha güçlü yol, videoyu izleyin:

İyi şanslar için nasıl mıknatıs olunur?

Hayatta iyi şanslar için komplo kurmak, başarıyı çekebilecek ve herhangi bir insanın hayatına şans getirebilecek güçlü bir araçtır. Ancak, sadece belirli bir büyüyü okumak ve daha iyisini geliştirmek için beklemek yeterli değildir. Şans kaprisli bir hanımdır ve çekingen, güvensiz insanları atlamayı tercih eder. Tüm yaşam alanlarında zafere ulaşmak için tutkulu bir arzu ile, iddialı ve kararlı kişiliğini sever. Bu nedenle, kendine güven ve kendine güven, bir kişinin töreni gerçekleştirdikten sonra kendi içinde geliştirmeye başlaması gereken ilk şeydir.

Böylece bu şans sizi sevecek ve sürekli yoldaşınız olacak, ilk önce kendinizi sevin. Ve sonra bütün işleriniz sorunsuz geçecek, sağlık güçlenecek, aile sorunları ortadan kalkacak ve hayat dolu bir kap haline gelecektir.

Pin
Send
Share
Send
Send