Rüya yorumu

Çiçek veren rüyalar?

Pin
Send
Share
Send
Send


Çiçekler, yas olayları için uygun olmadıklarında daima olumlu duygular uyandırır. Güzel bir buket taze çiçek verirseniz, ayrıntıları hatırlamanız gerekir - onlara kimin verdiğini, hangi renkte olduklarını ve hangi duyguların onlara neden olduğunu? Her şeyi ayrıntılı olarak düşünün.

Popüler yorumlama

Çiçeklere her zaman tek bir niyet sunulur: olumlu duygulara neden olmak, neşe getirmek. Bir buketde, kendine dikkat çeker, bir kişiyi kendine sevdirmek, kendine güvenmek için girişimde bulunurlar. Bir buket, bir insandaki en iyi karakter özelliklerini ortaya çıkaran çok güzel bir jesttir.

Bir rüyada çiçek verdilerse, gerçekte birisi hayalperestinin dikkatini çekmeye çalışır. Buket olumlu duygular ile karşılandıysa, gerçekte buketin iyi bir kişi tarafından sunulacağı anlamına gelir. Öfke hisset - kendini arayan bir kişi lehine bakıyor.

Hediye olarak bir erkekten bir buket alın - gerçek hayatta romantik bir tutkuya. Hayalperest kendisini bir erkeğe verirse, gerçek yaşamdaki mantıksız davranışı hakkında uyarır. Ayrıca bu arsa, bir erkeğin dikkatini çekmemesi durumunda görülebilir.

Eğer böyle bir rüya, işi floristik ile ilgili bir kişi tarafından görülürse, rüyanın yorumu yoktur. Gece istirahati boyunca, önceki gün alınan gösterimlerin bir değerlendirmesi yapılır.

Rüya karakterleri

Sana kimin çiçek verdiğini unutma:

 • tanıdık bir adam;
 • bir yabancı;
 • sevgili / koca;
 • eski sevgili;
 • ölü kişi;
 • iş arkadaşları;
 • arkadaşlar / kız arkadaşlar;
 • iftiralarını.

Bir rüyada sevilen bir adamdan buket almak hayırlı bir işarettir. İlişkiniz uyumlu bir şekilde gelişecek, ileride sevdiklerinizle mutlu bir gelecek bekliyor.

Eski bir sevgili bir buket verirse, eski ilişkiyi yenileme şansı vardır. Ancak, bu rüya başka bir nedenden dolayı bir rüya olabilir: geçmişin anılarından özgürsün ve bir erkekle yeni bir toplantıya hazırsın.

Ölü bir kişiye bir buket vermek, yaşamdaki fazla kişiden kurtulmak için bilinçaltı bir arzudur. Aynı anlam, mezarın üzerine çiçek atmanın da bir hayalidir. Ancak farklı bir yorum olabilir: Hayalperest, geleceğe koşmak için geçmiş hatıralara katılmaya çalışır.

Meslektaşlarından veya çalışanlarından bir buket olarak hediye almak için - terfi için. Değerleriniz takdir edilecek, otorite artacak. Ayrıca, bir rüya kar getirecek başarılı bir projenin başlangıcını tahmin edebilir.

Çiçekler kötü dilekçiler tarafından verilirse, çatışma yeni bir seviyeye ulaşacak ve ivme artacaktır. Düşmanlara dikkat edin, konuşulan her kelimeyi kontrol edin. Kalkınma çatışmasından kaçınılabilir.

Evli bir kadının yabancıdan bir buket alması için bir erkek hayatında yeni bir hayranın ortaya çıkmasını öngörür. Uyku, dikkatli olunması ve dışarıdan birinin ısrarcı mahkemesine boyun eğmemesi konusunda uyarır: bu, evliliği riske sokar.

Bir arkadaştan bir buket alın - özellikle kavgadan sonra, ısınma ilişkilerine. Ayrıca, bu hikaye bir arkadaşla olan arkadaşlık ilişkilerinin geliştirilmesinde yeni bir aşama ortaya koyuyor, örneğin bir hobi paylaşma hobisi.

Yabancılara çiçek verir misin? Uyku, olumlu bilgiler taşır: evrensel kabul göreceksiniz. Özellikle güzel olan bu hayal, yaratıcı mesleklerden veya kamuya açık şahsiyetlerden oluşuyor.

Buketdeki çiçeklerin değeri

 • Kırmızı ya da parlak turuncu tonlu bir bitkinin hediye almak için - beklenmedik bir aşk ilanı ya da baştan çıkarıcı bir teklif.
 • Laleler ve haşhaş, bir adamın hayranlık, coşku ve tutku sembolize ediyor.
 • Pastel tonlardaki çiçekler, sakin bir yaşam, hassasiyet ve özen akışını gösterir.
 • Sarı tonlar hem yalnızlığı hem de serveti gölgede bırakabilir.
 • Ölü sarı çiçekleri verdiğinde kötüdür - uzun süren bir hastalığı ifade eder.

Yabani çiçekler, vadideki zambaklar veya bir erkeğin armağanı olan leylak önünüzdeki hassasiyetini ve çekingenliğini sembolize eder. Fakat genç bir adamdan hediye olarak lale veya nergis olarak almak çok iyi bir işaret değil: kibirini ve narsisizmini sembolize ediyorlar.

Sevilen birinin hediyesi olarak kırmızı güller, duyguların olgunluğunu, niyetlerin ciddiyetini sembolize eder. Tutku muzdarip - bu güllerden sivri enjekte. Sevilen bir gelen Gelincikler ve gerbera - vaatlerini boş. Yasemin veya zambaklar - tutku, ancak drama olmadan. Orkideler, üstün idealleri ve duyguları sembolize eder.

Kötü alâmet

Bir buket çiçek ne zaman olumsuz bilgi taşır? Eğer rüyanıza kurutulmuş veya solmuş çiçekler verildi, gerçekte kötü şansınız olacak. Ayrıca, uyku finansal alanda bir rahatsızlığa yol açabilir.

Buketdeki yapay çiçekler, hayalperest için sevmediğini gizleyen bir kişiye verir. Sana tanıdık gelmediğini onun yüzünü hatırla. Bu bir rüya uyarısı.

Bir buket kara lale veya gül hediye alın ve sevilen birinin ciddi bir rahatsızlığını önler.

Rüya kitaplarının yorumlanması

Rüya Miller Sunulan çiçek sayısına bağlı olarak yorumlamayı ayırt eder: çift sayı ayrımı gösterir. Adam bir yabancıya çiçek verirse, onun önünde kız arkadaşıyla ayrılmayı bekliyor. Vefat eden bir kişi hasta bir hayalpereste çiçek vermeyi hayal ederse, bu hızlı bir iyileşmeyi önler.

Buketin aynı cinsiyetten bir kişi tarafından sunulduğu bir rüya iyi bir şey değil: eşinizi / partnerinizi seviyor. Rüyadaki bir calla çiçeği kötü bir anlama sahiptir: bir hastalığı, duyulara bir son ve bazen de ölüme neden olur. Genel olarak, Miller'e göre beyaz çiçekler ayrılmanın habercisidir.

Rüya Vanga Çiçek bir buketini, bağışçıların açıldıysa hayalperestin samimi duygularının bir tezahürü olarak yorumluyor.

Rüya yorumu Tsvetkova görüyor bu rüyada, eğer çiçekler karşı cinsten biri tarafından sunulursa, fırtınalı bir romantizmi gölgelemek Bir kız çiçeklerin arkadaşına verildiğini hayal ederse, gerçekte sevgilisinin şiddetli kıskanmasına neden olur. Aynı anlam, çiçeklerin kıza verildiği bir hayali de vardır: adam motivasyonsuz kıskançlıktan acı çekecektir.

Pin
Send
Share
Send
Send