Rüya yorumu

Eve para çekmek nasıl - ulusal işaretler

Pin
Send
Share
Send
Send


Finansal refah konusunda çok çeşitli makaleler ve kitaplar vardır. Ancak, bildiğiniz gibi, yeni olan her şey unutulmuş bir yaşlıdır, bu yüzden dikkatinizi uzak atalardan bize gelen popüler inançlara çevirmeniz gereksiz olmaz. Ulusal işaretlere göre eve para çekmek nasıl - bu konuyu bu materyalde detaylı olarak vurgulayacağız.

Evinize iyi şanslar getirmek istiyorsanız, aşağıdaki folklorik işaretleri dinlediğinizden emin olun:

 • gelirinizin onda birini sadaka verdiğinizden emin olun - fakirlere bağış yapın, sadaka verin, finansman size iki kez iade edilir;
 • eşiğin altına bir gümüş sikke koy ve eve her girdiğinizde, şu cümleyi söyleyin: "Eve gidiyorum ve para peşimden geliyor";
 • finansmanı çekmek istiyorsan manikür prosedürü uygulayın ve tırnaklarınızı cuma ve salı günü düzeltin;
 • küçük bir ritüel gerçekleştirin: Noelden önceki gece kiliseye herhangi bir miktarda bağışta bulunmakBir sonraki komployu "kilisenin anne olmadığı, ben bir baba değilim" ilan ederken. Bu basit manipülasyondan sonra, finans size en beklenmedik kaynaklardan aktif olarak akmaya başlayacaktır;
 • para aktif olarak paçuli yağı çekiyorBunun için, baş harflerinin harflerini içeren bir fatura çıkarmanız, bu aracı üzerine koymanız ve her zaman bir tılsım olarak cüzdanınızda tutmanız gerekir - bu size sürekli bir para akışı sağlayacaktır;
 • başka bir mini ritüel: Yeni ayda, yeni aya para (jeton veya banknot) göstermeniz gerekir."Yeni bir ay olarak doğmuş, bu yüzden benim mali eklenir" gibi kelimeler söylerken.

Şimdi evinize nasıl para çekeceğimizi bulduk. Şimdi, edinilen malları korumak için, halk inançlarını dikkatinize sunuyoruz:

 • bir kumbara satın alıp her gün küçük paralar koymanız gerekiyorzihinsel olarak refah ve başarı isterken;
 • parayı ışığında tutmayın - sevmiyorlar. Karanlık, karanlık bir yerde faturaları gizle;
 • akşamları evden çöpleri çıkarmayın - olası soygun, şans kaybı ile dolu;
 • boş tabakları vermeyin veya bağışlamayın - oraya en az miktarda koyun (şeker, bir dilim ekmek), o zaman zenginlik daima evinizde olacak;
 • evin etrafına fatura atmayın - onları bir yerde saklayın;
 • güneş battığında kimseye borç veremezsin, en yakınlarına bile.
 • evinde ıslık çalamazsın - böylece tüm karları ıslık edebilirsin;
 • eğer borç para verirseniz, şunu söylemelisiniz: “böylece her zaman yanımda olursun ve artarsın”;
 • bir dilenciye sadaka verirken, bir fısıltıda şunu söylemek gerekir: "Vericinin eli zenginleşsin"; bu manipülasyonla ödünç verdiğiniz kişinin gözlerine bakmayın;
 • yırtık, buruşuk veya kirli faturalar şeklinde değişiklik yapamazsınız - onlara dokunmadan bile derhal değişiklik isteyin;
 • eşikte duramazlarböylece refah ve servet "durgun" değildir;
 • yemek masasına geceleri para ya da bıçak koymayın - çeşitli sıkıntılara ve kayıplara neden olabilir.

Hepimiz tanıdık inanıyoruz "para faturayı seviyorum"aynı zamanda büyülü bir anlamdan da yoksun değil. Ona inanıyorsanız, finansmanı günde üç kez ve Cuma günleri yeniden hesaplamanız gerekiyor - büyük masraflar için para. Sen cüzdanında, onlar anlatmak ve evde uyumak gerekir ve sadece bundan sonra harcamak için izin verilir.

Evinizde kirli aynalar, pencereler ve diğer cam yüzeyler bırakmak imkansızdır, çünkü bu sizin refahın pozitif enerjisini ve size iyi şanslar akışını engeller.

Halk tabelaları sayesinde, fiziksel seviyenizdeki finansmanı yaşamınıza nasıl çekeceğinizi öğrenebilirsiniz ve metaprimet sayesinde, metafiziksel ve daha ince bir düzlemde paranın nasıl toplandığını bilirsiniz. Maddi dünyada parasal enerjiyi gerçekten göstermek istiyorsanız, bu konuyu dikkatlice incelemeye değer.

Para hakkında olduğu kadar sahip olduğu hakkında da kötü düşüncelere izin vermemeliyiz. Paranın kötü olduğu ve tüm varlıklı insanların açgözlü, aldatıcı, iğrenç olduğu fikrini atın. Bilinçaltında zenginlik kazanmanızı engelleyen bu olumsuz tutumlardır.

Para, dolaşması gereken, durgunluğa izin vermediği, evinizde büyük meblağlar biriktirmeyen enerjiyi temsil eder. Bir bankada hesap açmak veya bazı işlere finansman yatırmak daha doğru olacaktır.

Ayrıca, aşağıdaki kurallara uymaya gerek yok:

 1. Para harcadığınızda, karşılığında aldığınız şey için her zaman zihinsel bir şükran duyun.ne olursa olsun - yiyecek, giyecek veya yardımcı programlar.
 2. Dolayısıyla para enerjisi, mutluluk ve neşe enerjisiyle ayrılmaz bir şekilde bağlantılıdır. Finansman aldığınızda, daima içtenlikle onlardan sevinin.
 3. Bahşiş için para yok - gönüllü olarak verilen fonların kesinlikle size üçlü bir boyutta geri döneceğine inanıyoruz.
 4. Para sevgisini göster, onlara özen gösterin, onlara güzel bir cüzdan alın ve onlara özen gösterin. Ancak aynı zamanda onlara hizmet etmeyin.
 5. Evdeki yaşam alanınızı temizleyinMaddi malların akışını sağlamak.
 6. Evi her zaman yalnızca eşikten odanın ortasına kadar süpürün.güneş battıktan sonra konutu asla temizlemeyin.
 7. Evinizde sadece bir süpürge kullanın (farklı yönlere dağılabilen farklı, iyi şanslar ve servet).
 8. Evde bir süpürge koy - servet çekiyor.
 9. Bir misafir veya aile üyesi evden ayrıldığında - Hedefe gelinceye kadar süpürmeyin - aksi takdirde, tüm çöpler bundan sonra uçar.

Atalarımız tüm bu işaret ve inançlara dikkatlice uydular ve bunları topladılar ve gelecek nesillere aktardılar - yani bize. Onlara inanmak ya da inanmamak - tabii ki, sadece işiniz, fakat onların sizi harekete geçirdiğinden şüphe edemezsiniz.

Pin
Send
Share
Send
Send