Rüya yorumu

Neden rüyasında bir kaplan rüyası?

Pin
Send
Share
Send
Send


Neden rüyasında bir kaplan rüyası? Bu güzel hayvanın rüyalarda çifte anlamı vardır - ya zafer ve başarı habercisidir ya da tehlike konusunda uyarır. Kaplanın gece rüyalarında ortaya çıktığı durumu dikkate alarak bir rüyayı yorumlamak gerekir.

Popüler yorumlama

Kaplanın görüntüsü aşırı enerji ve gücü sembolize ediyor. Bu enerji hangi yöne yönlendirilecek - hayalperestin iyiliği için mi yoksa kötülük için mi? Bazen bir kaplanın imajı hayalperestin kendisini, zor şartlarda ve koşullarda hayatta kalma yeteneğini sembolize eder. Ayrıca, bir kaplan hayalperestin otoriter doğasını ya da özgüven eksikliğini sembolize edebilir.

 • Bir kaplanı hayal etmek, nazik ve itaatkar - bu, gerçekte çarşafınızı evcilleştirmeyi ve daha uygulanabilir hale gelmeyi başardığınız anlamına gelir. Rüyadaki bir avcı ürkek bir insan görürse, bilinçaltı size güçlü olmanızı, korkmayı bırakmanızı, doğal gücünüzü ve gücünüzü ortaya çıkarmanızı söyler. Bir kafeste kaplan - Bir kişinin hayatında kendini gerçekleştirme problemleri.
 • Rüyada kaplanı öldür - kötü işaret. Bu, kendi kendine güvence ve kısa görüşlülük nedeniyle başarısızlığa işaret ediyor. Başarısızlık işyerini etkileyebilir - üstlerle veya meslektaşlarıyla bir çatışma; işinde fırsat kaybı; geride kalan rakiplerin işlenmesi; saygın bir kişiyle kavga etmek.
 • Cilt üzerinde yalan söylemek öldürülen hayvan - geçici ecstasy zaferine. Ayrıca, rüya paranın haksızlıkla elde edildiğini bildirir.
 • Ölü bir hayvanla bir rüyanın başka bir yorumu daha var - hayalperest düşmanlarını ve rakiplerini yenecek, zor bir yaşam durumuyla baş edebilecek ve kazanan olacak.
 • Eğitimli hayvan Hayalperestin hayatında ortaya çıkacak olan etkili oyuncuyu sembolize eder. Elde tutulan bir kaplanı ütülemek ve beslemek için - gerçekte lütfen etkilemek ve etkili bir kişiyle iyilik yapmak için.
 • Kaplan saldırısı Uyku, düşmanlar için tehlike uyarısıdır ve tehlike oluşturmaz. Rüya, tam olarak bu pozisyondan yorumlanmalıdır. Dikkatli olun: yarışmacılar uykuda değil.
 • Kaplan avını yiyor? Karınızı ortaklarınızla paylaşmanız veya tüm defneleri bir rakibe vermeniz gerekecek.
 • Kaplan yavrusu bir rüyamda deneyim ve bilgi eksikliğini sembolize eder.

Kaplan ceket rengi

Rüyalarda, en şaşırtıcı renkli bir hayvan, örneğin pembe bir fil görebiliyor. Tiger ayrıca herhangi bir yünle hayal kurabilir:

 • beyaz;
 • siyah;
 • mavi.

Kaplan beyaz takım Hayalperestin entelektüel ve yaratıcı yaşamını sembolize eder ve aynı zamanda tüm çabalarda başarıyı tahmin eder.

Albino kaplanı beklenmedik bir olay dönüşü habercisidir. Nasıl olacağı - başarılı olsun ya da olmasın - rüyanın ayrıntılarını ve hayalperestin rüyadaki olaylara duygusal tepkisini gösterecektir.

Siyah yün hayvan kötülük habercisidir. Sorun uzak değil ve hayalperest, patlayıcı doğası sayesinde kaynağı olacak. Öfke patlamaları, başkalarına garanti edilmeyen mağaralar, bir erkekle acımasız bir şaka yapar. Efendisinin hayatını mahvedene kadar kendi iç canavarını evcilleştirmek daha iyidir.

Mavi kaplan Bir rüyada neden hayal? Mavi bir hayvan finansal durumunu iyileştirmek için bir şans veriyor. Bu, kaçırılmayacak muhteşem bir şans - ömür boyu bir kez oluyor.

Hayal kitaplarına göre kaplanlarla ilgili rüyaların yorumlanması

Modern rüya kitabı Bir kaplan yavrusu ile kaplanın imajını, yetkililerin beklenmedik bir ilgisini çekecek şekilde yorumlar: teşvik ve ödüllendirmeyi bekle. Tasmalı bir hayvan, yaklaşmakta olan tehlike karşısında rahatlığı simgeler.

Bir kaplanın başka bir hayvana saldırısını görün - istenmeyen çalışanlarla birlikte üstlerin acımasız katliamına tanıklık eder. Dost canlısı hayvan, yetkili bir kişinin iyiliğini sembolize eder. Kaplan ısırığı - haksız suçlama için.

Ezoterik rüya kitabı Bir kaplanın yavrularıyla olan vizyonunu, hayalperestin çok şey başarabilmesi sayesinde arkadaş ve akrabaların himayesi olarak yorumluyor. Eğitimli bir hayvan, hayalperest için etkili bir kişinin yeridir. Bir kaplanın ısırığı - etkili bir kişinin yerini kaybetmek. Bir kaplan yavrusu ile oynamak tehlikelidir. Bir hayvanı öldürmek - korunmadan ve himayesiz kalmak.

Rüya yorumu Hasse Bir rüyanın kaplan görüntüsünün düşman ve kıskançlık hakkında bir uyarı olarak göründüğüne inanır. Hayalperestin başarılı bir şekilde çalışması, rakipler arasında kızgınlığa yol açabilir. Bebekleri hayallerinde görmek özellikle tehlikelidir: Hayalperest rakiplerin gücünü farketmez, içinde iyiliği için bir tehdit görmez.

Rüyada bir hayvanı beslemek - sağduyu ve öngörü için. İçgüdüsü sayesinde, hayalperest tehlikeyi aşabilecek ve istenenleri başarabilecek. Hayalperest bir öfkeli hayvana saldırısı, rakiplerin saldırganlığını ilan eder: Hayalperest, kötü isteklilerine eylemlerini / sözlerini kızdırdı.

Rüya yorumu Tsvetkova Ayrıca kaplanın görüntüsünde, özellikle bir hayalin hayalini kurduğu bir çift hayvan varsa, bir tehlike sembolü olarak görür. Beyaz kaplan Tsvetkov'a göre pozitif bir semboldür ve hayalperest için doğru enerji yönünü belirtir. Aynı anlam, bir el veya sıradan renkteki eğitimli bir hayvanın görüntüsü ile de karşılanmaktadır.

Rüya loft Yetişkin bir kaplanın imajının, planın gerçekleştirilmesi için gerekli olan pozitif enerjinin bir sembolü olduğunu düşünmektedir. Buna göre, yavru enerji, deneyim ve bilgi eksikliğini ifade edecektir. Saldırgan, siyah rengindeki hayvan gibi, hayalperestin iyiliği için doğrudan bir tehdit taşımaktadır. Bir kadın için, yerli bir kaplanın görüntüsü despotik ve acımasız bir koca sembolüdür.

Algının psikolojik yönü

Psikologlar kaplanın imajını insandaki hayvan prensibinin tezahürü olarak görürler. Eğer agresif bir kaplan sürekli rüya görüyorsa, bu cinsel eşle ilgili memnuniyetsizliği sembolize edebilir. Belki de kaplan zorla tutkuyu tatmin etme ihtiyacını ifade eder.

Kadın rüyalarında kaplanlar bir adamı simgelemektedir. Hayalperest sürekli bu güçlü hayvanı hayal ederse, gerçek hayatta bir erkeğin omzunun olmadığı anlamına gelir. Kaplanın görüntüsü kadının kendisini sembolize ediyor. Bir rüyada bir kaplan görürse, bilinçsiz bir şekilde kendini aile ocaklarının bir koruyucusu olarak görür.

Pin
Send
Share
Send
Send