Rüya yorumu

Ticaret için güçlü bir komplo ve olası sonuçları

Pin
Send
Share
Send
Send


Ticaret sadece en eski el sanatlarından biri değil aynı zamanda yetenek ve şansın eşit derecede önemli olduğu bir sanattır. Faaliyetleri doğrudan arz ve talep piyasasıyla ilişkili olan çoğu insan, sihrin gücüne inanır ve işlerinde genellikle işlerini en iyi şekilde etkileyen ticaret için güçlü bir komplo kullanırlar.

Ticaret yapmak için bir komplo ve çalışma şartları

Komplo başarılı ticaret- Ciroyu artırmayı, müşteri tabanını çekmeyi ve satışlardan elde edilen karı artırmayı amaçlayan büyülü bir ayin. Düzgün yapılan ritüel, ticari başarıyı çeker, sanatçının çalışmalarını geliştirir ve refahına katkıda bulunur.

Ticaret büyüsünün doğru çalışması, sanatçının rite gerçekleştirme sürecinde uyması gereken bazı önerilerle sağlanır. Ticaret ritüelinin etkinliğinin anahtarı, aşağıdaki koşullara uymaktır:

  • günün saati - gün batımına kadar. Güneş ufkun ötesine geçmeden önce herhangi bir komplo okunmalıdır, bu yüzden sabah, öğlen veya akşam saatlerinde yapılması tercih edilir;
  • haftanın günü çarşamba veya cumartesidir. Ticaret doğrudan finans ile ilgilidir ve bugünlerde özel bir parasal enerji var. Her ne kadar burada bir nüans olsa da: Cumartesi ve Çarşamba hem özel bir dizi eylem hem de bir büyü de dahil olmak üzere tüm törenleri gerçekleştirmek için uygundur. Arsaya herhangi bir ayin eşlik etmediği takdirde, haftanın herhangi bir gününde telaffuz edilmesi yasaktır;
  • ayın evresi - ritüelin özel yönüne bağlıdır. Amaç hızlı bir ürün satışı ise, bu tür törenlerin azalan bir ayda gerçekleştirilmesi gerekir. Eğer ayin satışlardan elde edilen karı arttırmayı ve alıcıları cezbetmeyi amaçlıyorsa - ayin en iyi şekilde büyüyen ayda gerçekleştirilir;
  • büyücülüğün gücüne inanç. Bir insan sihirden şüpheleniyorsa, performansında hiçbir ritüel istenen sonucu elde etmeyecektir.

Büyü alım satımı, doğru kullanımı ile etkili bir araçtır. Ancak, ona dönerek, sanatçı davasında ilköğretim iyi niyetini unutmalıdır.

Her şeyden önce, müşterilerine karşı doğru tutum ve sattıkları malların kalitesiyle ilgilidir. Tabii ki, komplo, düşük kaliteli malların bile satılmasına yardımcı olacak, ancak aynı zamanda satıcı kesinlikle başka yerlerde de önemli kayıplarla karşı karşıya kalacak - karma karının kanunu iptal edilmedi.

Güçlü ve kanıtlanmış yöntemler

Prohora üzerinde

Kelimeler kutsal bayram kilisesinde satın alınması gereken bir prohora üzerinde okunur. İşlem yapacağı zaman, uygulayıcı sol elinde bir proforma almalı, geçiş hakkı, sonra 12 kere:

"Rab Tanrı yardım et."

Ondan sonra, kırmızı köşeyle yüzleşmeli, ona yaslanıp şöyle demelisin:

“Kral Herod'un 12 kızı vardı. Ve on üç tane vardı, on üç değil, mallarımı sattığım doğru ”.

Prosphora yenilmeli ve çalışma yerine sakince takip edilmelidir.

Sarov Seraphim'e dua yardımıyla

Bu çok güçlü bir komplo, çünkü Sarov Seraphim'in Ortodoks duası ile birlikte okunur. İlk olarak, sanatçı Peder Seraphim ile şu sözlerle iletişim kurmalıdır:

Duanı okuduktan sonra, arsanın kendisi telaffuz edilir:

“Rab'bin eserleri, temiz ağzı benim için dua edecek. Tanrım, Tanrım, Tanrım, ruhumun inancına yardım et, ticaretteki tüm işlerimi sat. Pazarlığım Kutsal Adınız adına. Ve senin koruman olacak. Baba, Oğul ve Kutsal Ruh adına. Amin. ”

Büyüyen aydaki tuz üzerinde

Bir torbaya dökülen, kırmızı kumaştan dikilmiş (çanta önceden hazırlanmalıdır) büyüyen bir avuç tuz, büyüyen ayda konuşmaya başlar. Arsa metni:

“Yüksek dağlarda, yeşil ovalarda, mavi denizler boyunca, iyi bir mal ile ticaret yapan bir tüccar. Yolda tanışanlar onu zengin bir seçim zenginliği ile şaşırttı. Mallarını nazikçe ve aldatmasız sattı. Yoldaki o tüccar bütün hayatını harcadı ve zengin bir karı vardı. Tuz Sihirbazı onun koruma yoluydu. Ben, Tanrı'nın Kölesi (Tanrı'nın Kölesi) (adınız)Kalıtım tüccar tuzu büyüsünü terk etti. Tüccar başarısını ve şanssızlığı ellerime teslim etti. Tezgâhın önüne sihirli tuz dökeceğim ve bu sayede alıcıları çekeceğim, mallar satılacak ve kar elde edeceğim. Amin. ”

İşyerinde her gün bir tutam komplo tuzu dökülmeli, kırmızı çanta her zaman yanınıza alınmalıdır. Tüm tuz tüketildiğinde, ritüel tekrarlanmalıdır.

Öğe üzerinde

Satışa sunulan malları vaftiz etmek, eylemlerini eşlik etmek ve aşağıdaki kurguyu ilan etmek gerekir:

“Ay parlak, güneş kırmızı. Gökyüzü açık, ticaret güzel. Ben burada duruyorum, Tanrı'nın Kölesi (Tanrı'nın Kölesi) (adınız) boşuna değil. Bana kim yaklaşacak - ürünümle birlikte gidecek. Baba, Oğul ve Kutsal Ruh'a şan. Amin. ”

Arsa, hızlı mal satışını içerdiğinden gece ışıklarının azalması döneminde okunmalıdır.

Kısa haftalık grafikler

Aşağıda listelenen kısa büyülerin her hafta kullanılmasına izin verilir. Bunlardan herhangi birini seçebilir ve işinizin yararı için kullanabilirsiniz.

  1. Tuz üzerinde. Arsa, satış tezgâhı yakınında, tamamen yalnız ilan edilir. Sağ elinize bir tutam tuz atmanız, sırtınızla tezgahın üzerinde durmanız ve yüksek sesle konuşmanız gerekir: “Yürüyerek, sür, buraya git. Burada bir yer, su ve yemek var. Sen - mallar, ben - para. " Bundan sonra, sol omzunun üstündeki tezgaha tuz atılmalıdır.
  2. Değişimde. Alıcının bıraktığı değişim (5 kopenden oluşan bir madeni para ise daha iyidir) konuşmaya başlar. Madeni para, kutuya başka bir önemsemeyle birlikte kelimelerle birlikte konulmalıdır: “Bir kuruş hazinemdir.” Annem beni doğururken, ilk kundak bezinde, sen de benim için büyük bir hazine misin? "Amin.
  3. Bir mendil üzerinde. Ticarete başlamadan önce mallarla yüzleşin, bir mendille yüzünüzü silin ve şunu söyleyin: “Ticaret yollarına haraç veriyorum. Terimi nasıl alırsın, bana şans gönder. Ticaret yokuş yukarı gitti, müşteriler gittiler, her şeyi aldılar, para almadılar, satın almadan çıkmadılar. Amin. ” Bu şal bütün gün yanınızda taşınmalıdır.

Ticaretin komplo yapmasının olası sonuçları

Ticarette en az bir kez büyülü bir ritüel kullanan bir kişi, muhtemelen ritüelin olası sonuçlarını merak etti. Ticaret büyüsü kullanımının olumsuz sonuçları ancak sanatçı siyah büyücülüğe dönerse söylenebilir. Yukarıdaki grafikler beyazın büyüsüne atıfta bulunur, bu nedenle zarar veremez. Onları kullanan tüccar, bu ayinlerde hapsedilen ışık kuvvetlerinin yardımı ile kendi enerjisini güçlendirmektedir. Bunda yanlış bir şey yok.

Ancak, iyi güçlerin sadece vicdanlı yaşayan insanlara yardım ettiğini hatırlamalıyız. Bir insan nefret, öfke ve başkalarının kıskançlığına takıntılıysa, başkalarının pahasına kar etmeye alışır - hiçbir sihir ona yardım edemez.

Başarılı bir iş için başka bir güçlü ritüel, bu videoyu izleyin:

Pin
Send
Share
Send
Send