Rüya yorumu

Evde okumak için para arsa (beyaz büyü)

Pin
Send
Share
Send
Send


Modern insanın hayatındaki para ve servet son yeri işgal etmiyor. Mali refahı elde etmek için, birisi yorulmadan çalışır (bazen birkaç işyerinde), birisi işini açar, biri mucize bekler ve düzenli olarak şansını çeşitli çekilişlerde dener, en kurnaz olanlar sihre dönüşür ve para komplo haline getirir .

Bugün para için beyaz sihir arazileri her zamankinden daha popüler - birçok insan finansal durumlarını iyileştirmek ve finansal başarılarını çekmek için kullanıyor.

Para arsa çalışmalarının sırları

Para ve maddi refah komploları - Bu, çeşitli kaynaklardan fon almak için yapılan büyülü bir ayindir. Bu ritüeller siyah ve beyaza ayrılmıştır. Doğal olarak, evde, beyaz sihir kategorisinden bir para arsası okumak önerilir, çünkü kara büyü tahmin edilemez ve çoğunlukla tehlikelidir, özellikle de büyücülükten uzak, deneyimsiz bir kişinin elinde.

Parasal sihrin düzgün işlemesi için şartlar

Para için ritüelleri, çok çeşitli. Birbirlerinden kökten farklı olabilirler, ancak yürütüldüklerinde, sanatçı belirli kurallara ve tavsiyelere uymalıdır:

  • haftanın günü Çarşamba. En güçlü para komploları Çarşamba günü yapılır, çünkü bu gün güçlü bir parasal enerji ile karakterizedir;
  • ayın evresi - büyüyor. Gece ışıklarının büyümesi, fonların gelişine ve büyümesine katkıda bulunacaktır;
  • yalnızlık. Fail, tam bir yalnızlık içerisinde bir para komplou söylemelidir. Finansal büyü çok hassas bir maddedir, yabancı enerji olumsuz yönde etkileyebilir;
  • tam aşağıdaki ritüel talimatları. Törenin talimatı, çalışmalarının plandan saptırılması imkansız, çünkü buradaki tüm detaylar, en küçüğü bile olsa, önemli bir rol oynuyor;
  • ayin etkinliğine inanç. Ayinin çalışması için sanatçı, büyünün gücüne inanmalıdır.
  • ritüelin sırrı. Yaptığı büyülü iş hakkında kimseye söylemek imkansız, büyücülük reklamı hoş görmez.

Hangi para komplounun sanatçının okumaya karar verdiğinin önemi yok, doğru çalışır ve ancak bu basit koşullar yerine getirildiğinde istenen sonucu verir.

Mali komplo nasıl güçlendirilir?

Parasal ayin çekirdeği kelimedir. Bu kelimenin büyülü bir güç kazanması için, tüm arzunuzu ona yatırmanız çok önemlidir. Bunu, gelecekteki maddi refahın resimlerinin zihinsel çiziminde yatan görselleştirme yardımı ile yapabilirsiniz. Unutmayın ki, bu konuda hayal gücünüzün asistanınızdır. Görselleştirme, seçilen ve harcanan para komplolarına güçlü bir enerji artışı sağlar.

Performansçı bellekten konuşuyorsa, komplo gücü artacaktır. Deneyimli sihirbazlar, metni bir yürekten okumak zorunda kalmamanız için metni yürekten öğrenmenizi tavsiye eder.

Sanatçının etkinliği ayrıca törenin etkinliğini de etkiler. Herhangi bir komployu para için okumadan önce, tüm hakaretlerden vazgeçmeli, tüm olumsuz düşünce ve duyguları ortadan kaldırmalı, içsel uyum sağlamalıdır. Ve ancak o zaman - saf bir kalple ve hafif bir ruhla - bir ritüel yapmaya başlanabilir.

Zenginlik çekmek için en iyi ayinler ve komplolar

Ailede para bulundurmak için beyaz sihir komploları

Aileniz maddi zorluklarla karşı karşıya kaldıysa, serveti kendine çeken aşağıda açıklanan ritüeli uygulayın. Ayin için hazırlan 3 ortalama para birimi ve bir bardak su.

Öğlene kadar bekle ve madeni paraları suya indir, sonra arsayı oku:

“Voditsa-su, gücünü paylaş! Servetimi aileye iade et, kazancı arttırmaya yardım et. Diğer bütün paraların bana geçmesini sağla! ”

Metnin 5 katı açıklanmasından sonra, tenha bir yerde camı suyla ve bozuk parayla çıkarın. Her sabah ve günde cüzdanınıza bu su serpilir. Camdaki suyun tamamı tükendiğinde komployu tekrar etmesine izin verilir.

Komplo her zaman paraya sahip olmak

Bu güçlü para arsa büyüyen ay da okunmalıdır. Sabah erkenden kalk, şafak. Şafakta, avucunuzun içinde tutun bir paraevden çık git genç yedik. Güzel görünümlü bir ağaç seçin. Bir ağacın gövdesini bozuk parayla vurun ve 12 kez konuşun:

“Genç iğneler büyüdükçe param da artıyor - şekerli kek üzerinde değil, ıhlamur ağacında, parev'de, demlikte değil, gümüş-altın ve bakırda.”

Bozuk parayı söyleyen 12. saatten sonra, Noel ağaçlarını köklerine gömün. Ayin sırasında kimse tarafından görülmemeye çalışın, aksi takdirde işe yaramaz. Madeni para yerin altına gizlenir gizlenmez, geriye bakmadan buradan gidiniz.

Servete komplo kurmak

Arsa, bir avuç üvez meyveleri üzerinde okunmalıdır. Komplike olan meyveler evlerinde saklanarak, simgeleri yanlarına yerleştirilmelidir. metin:

“Sen, Kraliçe, üvez, anne, kötü sürgünden beni kurtardın. Meyveler seninle kırmızı büyüdüğü için, benimle birlikte olsun, Tanrı'nın kölesi (Tanrı) (adınız) para çoğalıyor. Sonsuza dek Amin. ”

Parasal şans çeken arsa

Bu arsa, sabahın erken saatlerinde, kesinlikle boş bir mideyle telaffuz edilmelidir. Metni okuduktan hemen sonra sanatçının performans göstermesi gereken küçük bir ekmek parçası konuşmaya başlar. Arsa aşağıdaki gibidir:

“Tanrımız Rabbimiz, İsa Mesih, beş aç ekmeği beslediniz, bu yüzden beni ve ailemi besleyin, hayatımı bolca doldurun, bana iyi şanslar verin, kederimi ve mutsuzluğumu geri çevirin. Doldurma ve sevinç yolum evime açılsın, para bana gelsin. Ve ben, onların yararı için hepsini akıllıca elden çıkarmaya söz veriyorum, ama zihni zenginlikle çoğaltmak için Rabbimizin şerefine. Tüm sözlerimin anahtarı ve kilidi. Amin. ”

Törenden sonra sanatçı eylemleri

En güçlü para komploları bile servetin anında gelişini garanti etmez. Etkileyici bir sonuç ancak sanatçının kendisinin kendisine çok çaba sarf etmesi, finansal refahını iyileştirmek ve maddi refahı artırmak için her fırsatı yakalaması ve yakalaması şartıyla elde edilecektir.

Hiçbir şey bedavaya gidemez ve sihir sadece çalışkan insanlar için elverişlidir. Para büyüsü gelecek için sihirdir, bu nedenle, komplodan göze çarpan sonuçlar genellikle törenden birkaç ay sonra kendini gösterir.

Pin
Send
Share
Send
Send