Rüya yorumu

İşareti: saat durdu

Pin
Send
Share
Send
Send


Batıl inançlar, bilimsel bilgi ve bilgisayar teknolojimizde bile popüler olmaya devam ediyor. İnsanlar bilinmeyen dünyaya inanıyorlardı, çünkü hayat daha ilginç ve bir şekilde öngörülebilir hale geliyordu. Saatin durduğuna dair bir işaret eski zamanlardan beri bizim için biliniyor, ancak bugüne kadar ilgisini kaybetmedi. Sonra onun yorumuyla ilgileneceğiz.

Duvar saati görünürde bir sebep olmadan durursa, bu yakın bir tehlike olduğunu gösterir. Bu konsept altında tam olarak ne gizlenecek - onu çözmeye çalışabilirsiniz, halk pratiğinde farklı işaretleri yorumlamak için birçok seçenek vardır.

Örneğin, saat duvarda uzun süre asılı kalıyorsa, ilk önce akülerin çalıştığından emin olun. Her şey yolundaysa, Yüksek Kuvvetlerin size ilerlemeye başlamanız gerektiğini ve yerinde durmamanız gerektiğini belirtmeye çalıştığı anlamına gelir. Dış dünyadan kapatılırsınız, kişisel yaşamınıza müdahale eden bir iş başını tıkar.

Ek olarak, donmuş oklar ayrıca kariyer açısından aktif adımlar atmanızı önerebilir. Mümkünse, kariyer basamaklarını yükseltmeye, koşullara rağmen verilen ve vazgeçme şansından yararlanmaya değer.

Bugün, insanların çok düşük bir yüzdesi kol saatlerini kullanıyor. Kendi tarzınızı seçmek ve birleştirmek için oldukça zordur, ayrıca şimdi zaman genellikle araçlar tarafından kontrol edilir. Aynı kol saatini kullanarak, her zaman onlardan biri olursunuz.

Birdenbire bir kol saati haline gelirseniz, ciddi bir patoloji, hatta sahibinin ölümünü gösterebilir. Ancak, kabul edeceğinize inanıyorsanız, hızlı bir onarım korkunç olaylardan kaçınmanıza izin verir.

Bu prensipte saatin tamir edilememesi ile olur. O zaman onları mor kumaşa sarmanız ve başkalarının erişemeyeceği karanlık bir yere gizlemeniz gerekir. Bu eylemlerden sonra, sorun onuncu kişiyi atlayacaktır.

En büyük tehlike saatin ilk durduğu ve bir süre sonra sırasını sürdürdüğü bir işarettir. Çoğu durumda, sahiplerinin ölümü olarak kabul edilir.

Saat durursa ve tamir edemezseniz, her durumda, duvarda asılı bırakmayın ve elinizi giymeyin. Kulağa korkutucu geliyor, ancak bir kez durdurulan mekanizma tekrar tekrar saymaya başlarsa, bu kez bir insan için son olabilir. Elbette, bu inanca inanmayabilirsiniz, ama asla kendinizi sigortalamaktan daha fazlası olmayacak.

Ezoterikçiler saatin bir kişinin kaderini değiştirebileceğine ve hatta karmasını etkileyebileceğine inanıyorlar. Düzgün seçilmiş bir mekanizma gizlilik üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir.

Mistik özelliklerin çoğu duvar saatine atfedilir. İlk başta herhangi bir şüphe yaratmadan çalışıyorlarsa, belirgin bir nedenden ötürü, aniden yere düşerler, yaklaşmakta olan bir talihsizlik (genellikle ölüm) gösterecektir. Ancak bu alâmetin ciddi bir şekilde hasta veya yaşlı bir kişi bir evde yaşadığında harekete geçtiğine dikkat etmelisiniz. Diğer tüm durumlarda, durmuş saatler hayatınızı değiştirebilmeniz için bir motive edici olmalıdır. Yeni insanlarla tanışmaktan, yeni bir yere taşınmaktan veya faaliyetlerinin kapsamını kökten değiştirmek konusunda korkmayın.

Bozuk saatleri evde saklamayın., tamir edilmeleri ve atılmaları gerekiyor. Böylece, mekanizmanın olumsuz etkisinden kurtulabilirsiniz.

Biri tarafından bağışlanan saat bozulduysaBu işarete göre, bağışçılarının mekanizmanın sahibi hakkındaki fikrini kökten değiştirdiği ve büyük olasılıkla daha iyisi için olmadığı anlamına geliyor.

Saat çalışmaya devam ettiğinde, ancak yalnızca saat ibresi durur, tam bir durma durumunda olduğu kadar korkutucu değil. Bu, bir insanın hayatındaki her şeyin doğru şeyi yapıp yapmadığını ve kıymetli dakikalarını tamamen gereksiz egzersizlerle boşa harcamamayı düşünme zamanının bir işaretidir.

Bu sorunu çözmek zor olmayacak - gelecekteki eylemler için bir plan düşünmeniz, hayatınızın ana yönlerini ve ayrıca önemli şeyleri vurgulamanız ve ardından izlemeye başlamanız gerekecek. Bu andan itibaren yeni bir hayata başladığınızı varsayabilirsiniz.

İnsanlarda, doğrudan kadran ile ilgili olan aşağıdaki işaretler oldukça popülerdir.

Örneğin, saate bakarsanız ve aynı sayıları fark ederseniz, büyük mutluluğa kavuşmanız ve değerli arzularınızın gerçekleşmesini önler. En kısa zamanda, zihinsel olarak neyin gerçekleşmesini istediğinizi söyleyin.

Saat duvardan düşerse, ancak kırılmazsaBu, hayattaki bir insanın yapması gerekeni yapmadığı anlamına gelir. Elbette, bazı durumlarda, örneğin yanlışlıkla onlara dokunursanız saat kazayla bozulabilir. Bu, yaşamın belirli alanlarında belirli gecikmeler vaat ediyor.

Çin'de, geleneksel olarak, saat işi bir cenazeye davettir, yani böyle bir hediye çok kötü bir alâmet olarak algılanır. Bazı eyaletlerde, saatin bağışlanması çiftin hızlıca ayrılmasını vaat ediyor. Bu, mekanizmanın dostluk zamanını veya insanlar arasındaki diğer ilişki türlerini saymasıyla açıklanmaktadır.

Videoyu izle: Bora Duran - Sana Doğru (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send