Rüya yorumu

Arzuların, sevginin ve paranın karşılanması için dolunaydaki ritüeller ve ritüeller

Pin
Send
Share
Send
Send


Dolunay, negatif enerjiden arındırmak için çeşitli ritüeller ve törenler yapmak için ayın en faydalı zamanıdır - bu, aurayı temizlemek, çeşitli hasarları ortadan kaldırmak ve tüm gereksiz şeylerden kurtulmak için ayinleri temizlemek için ayinlere atfedilebilir . Tam bir ayın ışığında, bir kişinin gelişiminin yanı sıra bir kişinin büyümesini de engelleyen bu nesnelerin ve nesnelerin aydınlatılması önerilmektedir.

Dolunay ayinleri, uyuşturucu ya da alkol bağımlılığı, sigara içmek, zayıf beslenme ya da bir şey için acı verici özlem gibi kötü alışkanlıklardan kurtulmak için yapılır. Bir şey bir insanın yaşamasını engellerse ve en kısa zamanda ondan kurtulmak istiyorsa - böyle bir kurtuluş için en iyi an dolunay aşamasıdır.

Kurtuluş ayin

Kağıt üzerinde, tahmin eden bir kişinin çok yakın bir zamanda kurtulmak istediği üç şeyi (alışkanlıklar veya hastalıklar) tanımlamak gerekir. Ondan sonra, hepsini ateşe vermek çok önemli, en iyi şekilde, böyle bir ritüel bu şekilde çoğaltılmalıdır - sokakta bir arkadaşla toplanan, her biri bir “kurtuluş mektubu” yazan, düzenli bir ateş yakan, bir daire haline gelen, ve arkadaşların sırayla bu tür notlar attığı Ateşe

“Sorunların” kül haline geldiğini gözlemlemek gerekir, ancak eğer bir kişi ateş yakma olanağına sahip değilse, kurtulmak istediği şeyi yazmak, sonra da yüksek sesle yüksek sesle okumak arzusunu yazmak ve sıradan bir mum yardımıyla yakmak - külleri tuvalete yıkamak yeterli olacaktır. .

Aurayı temizlemek için ayin

Bu, dolunayın aurayı temizlemesi için çok güçlü bir ritüeldir; bu, bir kişinin acilen birikmiş olan negatif aurayı acilen temizlemesi gerektiğini hissettiği anda gerçekleştirilebilecek olan bir eylemdir. Egzersiz için en uygun zaman gecedir. Dolunayda gerçekleştirilmesi veya en azından azalması gerekir.

Bunun için yararlı:

 • Bal yedi yemek kaşığı
 • Yedi kaşık şeker
 • Yedi çorba kaşığı tarçın.

Tüm malzemelerin karıştırılması gerekir ve gece duş alınmadan önce bu karışımı vücuda sürüp yedi dakika bekletin.

Şu anda, kesinlikle herhangi bir dua okumalısınız ("Babamız" gibi). Aynı zamanda, bir kişi her şeyden olumsuz olanı nasıl temizlediğini açıkça anlamalıdır. Bundan sonra, her şeyi soğuk suyla yıkamanız gerekir.

Bir kişi auranın güçlü bir temizliğine ihtiyacı olduğunu hissediyorsa - işlemi yedi gün boyunca yapmanız gerekir.

Cinsel çekiciliği artırmak için geçiş töreni

 1. Kaynamış suyu bir bardak içine dökmek, sol elinizle bir tutam tuz atmak gerekir. Bardağı ayın ışığı üzerine düşecek şekilde yerleştirin. Dahası, tuz çözülene kadar arsa okumak gerekir: "Bir kızın gözyaşı gibi ay suyu, genç, güzel ve kederli olmama izin ver, güzelliğim için sevdiğim kişiyi seveyim, karakterin uygulanabilirliği için!" Cam bütün gece boyunca bekletilir.
 2. Sabahları yıkamak, aç karnına, bu sudan bir yudum almalısın, zihinsel olarak: "Su içimde ve güzellik benim üzerimde!" Camdaki su akıncaya kadar bu işlemleri her sabah tekrarlayın.

Dolunay ayin dileklerini yerine getirmek için

Bu ayin, kişinin doğum gününden sonraki ilk dolunayda yapılmalıdır. Bir kağıda, maddi nitelikte kendi arzularını (örneğin bir ev, bir araba, bir telefon) yazması gerekiyor. Bu arzuların içtenlikle dolu olması şarttır.

Bütün değerli dilekleri yazdığınızda, sadece Yüksek Kuvvetler'e istekte bulunma, yardım, sorulacak her şey için teşekkürler. Bir kişinin yıl boyunca yukarıdakilerin tümünü bu listeden alabileceğine inanılmaktadır.

Dolunay Ayini Para Çekmek İçin

Gece dolunay ile yapılmalıdır. Aynı zamanda, gökyüzünün ay manzaralı, çok net ve yıldız olduğu ortaya çıkması son derece önemlidir.

 1. Bir bardak alıp yarısına kadar temiz su dökmek gerekir. Kupada gümüş renkli bir bozuk para atmak istiyorum. Camın eşiğine bir bardak koyun veya balkona koyun (bir ihtimal varsa, dışarıya çıkmak daha iyidir), böylece Dolunay'ın ışığı üzerine düşer.
 2. Biraz, su yüzeyinde iki elinizle, sanki elindeki gümüşü toplar gibi tutmanız gerekir. Şu anda üç kez söylemek gerekiyor: “Harika Ay Metresi! Lütfen bana servet ver, ellerimi gümüş ve altınla doldur. Getirdiğin her şeyi alabiliyorum! ”
 3. O zaman dışarı çıkmanız ve normal topraklara su asmanız gerekir (bozuk parayı cüzdanınızda saklamanız gerekir).

Başka bir para ritüel:

Ayin "Parasal dolunay"

 1. Dolunay gecesi karanlığın gelişiyle birlikte açık gökyüzünün altına (cadde ya da balkonda) geçmelisiniz.
 2. Öyleyse cüzdanınızı sağ elinize ve büyük faturaları bir cebinden diğerine aktarmak için üç kez sol tarafınıza götürmeniz gerekir. Bu sözleri söylemek gerekir: “Annenin lütfuyla - Ay ve bileşenlerin gücüyle, kendime sonsuz refah akışını çekerim. Ortak yarar için yardım ve destek istiyorum. Öyle olsun. ”
 3. Eve dönerken, yeşil mumu esansiyel portakal veya fesleğen yağlarıyla yağlamanız gerekir. Aroma lambada bir kokuyla tütsü yakmanız gerekir: haşhaş tohumu, hanımeli veya badem.
 4. Yanan bir muma yakın faturaları cüzdandan ayırmak istersiniz. İsteklerin yerine getirilmesini görsel olarak gösteren oturmanız ve yanan aleve konsantre olmanız gerekir. Mumun yanması ve ardından tüm fonları dikkatlice cüzdanınıza koymanız gerekir ve ertesi günlerde hayalini kurduğunuz şey için harcamayı deneyin.

Pin
Send
Share
Send
Send