Rüya yorumu

Simoron para toplama ritüelleri çok etkilidir.

Pin
Send
Share
Send
Send


Bir kişi parasal zorluklara bir kez ve herkes için elveda demek istiyorsa, Simoron ayinlerinin tekniğine para toplamak için çok kaliteli bir ritüeli denemelidir. Böyle bir ayin yardımı ile, kişi bir hafta içinde parasal pozisyonunu geliştirebilecek. Öncelikle, simoronun, sihre dayanmayan, ancak doğru bir bilinç tonu ve bilinçaltının seviyesine dayanan, arzuların gerçekleşmesi için özel bir teknik olduğunu öğrenmeniz gerekir.

Aynı zamanda, bu tür ritüellerin çoğu zaman tamamen saçma ve hatta aptal göründüğünü de belirtmek önemlidir, ancak bu tam olarak onların temel gücüdür. Para, eğlenceyi ve pozitifliği sever çünkü içten bir gülümsemeyle çekmeleri gerekir!

Yeşil çorap

Bu töreni gerçekleştirmek daha iyidir. büyüyen ay Bu süre zarfında olduğu gibi, paranın enerjisi en aktif olanıdır.

Bu simoronsky ritüelini yerine getirmek için bir kişinin yeşil renkli yeni çoraplara ihtiyacı olacaktır. Gerçek şu ki, bu gölge para çekiyor ve para büyümesi için gerçek enerji.

 • Koymak gerekir Madeni paradaki her çorabın içinde beş ruble ve tüm gece pencerenize asın.
 • Sabahları polisleri çıkarmanız, çoraplarınızı giymeniz ve işe devam etmeniz gerekiyor. Akşamları, çorapları çıkarmanız ve paraları tekrar koymanız gerekir.
 • Bu tür işlemler gerekir hafta boyunca yapın.
 • Bir hafta sonra, yeşil çoraplar sahibinin ayaklarını yeni para fırsatlarına ve refaha götürecek.

Üzerinde simoronsky oyunculuk ritüelcüzdan cüzdan

Bu para toplama ritüeli, cüzdanınıza sürekli olarak para çekmek için yardımcı olacaktır. Genellikle bir insan cep telefonunu şarj eder mi? Kendi kendine. Ve kaç kez kendi cüzdanını aldı? Kesinlikle, hayatımda asla. Ve boşuna, çünkü aynı zamanda enerji desteği gerektiriyor!

İnsan bunu hayal etmeli M-cüzdan elektrikle ıslatılmış ve sürekli şarj olmuyorsa, o zaman para gelmeyecek. Her gece alışkanlık haline gelmesi, akıllı telefondan şarj edilmesinde ve kablo ucunun cüzdandaki deliğe sokulmasında yatma zamanı fişine hazırlık yapılmasını sağlamalıdır. Sabaha, cüzdan tahsil ve para çekmek için hazır olacak. Adamın kendisi cüzdanın para için nasıl bir mıknatıs olacağının farkında değildi.

Faturaları üreme

Paranızı çarpmaya çalışabilirsiniz. Bu amaçla, para için gerçek bir tarih düzenleyebilirsiniz. Akşam için beklemeliyiz, mevcut olan en büyük iki faturayı almalı ve sonra onları pencereye göndermeliyiz. İki mum yakmamız, romantik şarkıları açmamız, 2 bardak kırmızı şarap dökmemiz ve faturaların yanına koymamız gerekiyor. Bu çarpıcı bir aşk gecesinde sona erecek olan para için gerçek bir romantik akşam. Onun peşindeydi parite artmaya başlayacaktır.

Para yolunu temizlemek

Birine para akışı aniden kurursa ve devam etmek istemiyorsa, böyle bir Simoron ayini yapmalıdır. Bir saç kurutma makinesi veya normal bir elektrikli süpürge alıp yavaşça başlamalısınız, ama aynı zamanda toz alanını güvenle temizleyin, zihinsel olarak para akışının yolunun ne kadar çabuk temizlendiğini düşünmek.

Elektrikli süpürgenin kendisi bir kişi tarafından toplanan tozlardan arındırılıncaya kadar düşüncelere konsantre olmak ve meditasyon yapmaktan vazgeçmemek gerekir. Çok yakın gelecekte, para tekrar sahibine geri dönecek ve yaşamda sonsuz yoldaş olacak. Fakat aynı zamanda bir insan onlara aşık olduklarını itiraf etmeli ve onlara sanki aşık olmuş gibi dikkat etmeleri gerekiyor.

Su şarjı

Harika bir yol olmuştur uzun maddi zenginlik ile su doldurma yöntemisu çok güçlü bir enerji iletkeni olduğu için. Bu şekilde para çekmek için kaynamış suyu bir bardak içine dökmeli ve kabı önünüze koymalısınız. O zaman mümkün olduğunca rahat olmanız, gözlerinizi kapatmanız ve zenginlik ve refahın farklı görüntülerinin ayrıntılı bir görselleştirmesini başlatmanız gerekir.

Bir kişi gerekli miktarı nasıl aldığını, çekilişi kazandığını ya da her on yılda bir ani gelir artışı öğrendiğini düşünmelidir. Bu gibi temsillerden sonra su içmek Gerçek mutluluğu alırken, sanki temsil ettiği kişi daha önce yaşanmış bir olaydı; Ayin, ayda üç kez veya daha fazla tekrarlanması gerekir.

Para banyosu

İnanılmaz derecede etkili ve çok kaliteli ekipman.

 1. Önceden hazırlanmalı farklı mezheplerin birkaç avuç dolusu para ve herhangi bir devletten.
 2. Bir kişinin sahip olduğu en büyük faturası almanız gerekirken, azami değeri bulmak için önceden denemek daha iyidir. Bir kişi bu faturayı borca ​​girmeden kendisi seçmelidir.
 3. O zaman ihtiyacın var lahanayı doğrayın ve güzel limonları pişirin.
 4. Yukarıdakilerin hepsinin banyoda genişletilmesi gerekir; örneğin para kurbağası, istemek veya diğer koruyucu figürler gibi diğer çeşitli zenginlik sembollerini kapmak. Bir kimsede böyle bir tılsım yoksa, para, zengin veya başkanların fotoğrafını kullanabilir.
 5. Daha sonra banyoya su eklenir, eklenir yeşil tuz tavana bir fotoğraf asıldı ve etrafa rakamlar yerleştirildi. Bakabilmeniz için büyük bir fatura yerleştirilir. Limon dilimleri ve lahana da suya bırakılır.
 6. Bundan sonra, banyoya dalabilir ve tam servetin gerçekleşmesinden gerçek mutluluk alabilirsiniz. Vücuda yapışan lahana yaprakları nakittir.
 7. Böylesine hoş bir işlemi bitirdikten sonra, lahana ve limon dilimlerini toplamak ve onları tuvalete atmak, "Yüzmek ve bana gelmek için tüm parayı söyle." Demek gerekir.

Kolay ve acil para

Şişirilmiş helyumlu bir sürü balon alır ve onlara para eklenir. Banknotlarla topları dairenin etrafında uçsun. Bir insan mutlu bir şekilde zıplamalı ve onları yakalamalıdır.

Pin
Send
Share
Send
Send