Rüya yorumu

Yeni ay için ritüeller ve ritüeller - servet, sevgi ve arzuların gerçekleşmesi için

Pin
Send
Share
Send
Send


İnsan ataları uzun ayın büyük gücünü ve bunun insan yaşamını ne kadar etkilediğini uzun zamandır fark etmişlerdir. Ayın döngüsünün belli aşamalara ayrıldığı yüzyıllar geçti. Ve her aşama kendi ilginç törenlerine ve ritüellerine sahiptir. Yeni bir ay, günlük hayattan profesyonel alana, yaşam koşullarından parasal alana kadar her türlü taahhüt için ideal bir zamandır. Bir kişi davadan olumlu bir sonuç almak istiyorsa - yeni aydan başlamanız ve en iyisi - Pazartesi günü.

Yeni ayın farklı ayin ve ritüelleri hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Daha sonra, uygulama için en yüksek kalitede ve güvenilir ritüeller verilecektir. Eğer işaretlere güvenirseniz - yeni ay uzun zamandır değişim zamanı ve şimdiki arzuların yerine getirilmesi olmuştur.

Yeni Aydaki Ayinler ve Ayinler

Yeni ayın ritüelleri, arzuların yerine getirilmesini sağlamak için sıklıkla gönderilir. Bunlar para, sevgi ve ayrıca hane halkının ilgisini çeken törenlerdir. Törenin görevi hayatı daha iyi hale getirmek. Genç bir ayın bir erkeğe sağladığı şans budur.

aşk

Sevilen birini ciddi bir basamağa itmek için onlara ihtiyaç var - düğünü. Bunun için genç Ay (yeni ay) aşamasında bir hediye sunması gerekiyor.

Sevginin büyüsü, en azından bir kere sevdiklerini tahmin ettiği tüm kızlar tarafından bilinir. Herhangi bir kadın, doğası gereği küçük bir büyücü. New Moon, doğanın ve Dünya'nın kızlara bahşettiği bu tür bir gücü uygulamada kullanma fırsatı sağlar.

 1. Bir kızın evlenmek istediği bir erkek arkadaşı varsa, ama teklif vermeye cesaret edemiyorsa, böyle bir tören yapmalısınız. Yeni ayda, sevdikleriniz için bir şeyler birbirine bağlamalı ya da dikmeli ve sonra ona sevgiyle vermelisiniz. O zaman kız beklemek zorunda kalacak.
 2. Bir erkekle temas kurmanın bir başka güvenilir yöntemi de, balığın kafasından yeni bir ayda bir kulağı pişirmek ve daha sonra onu her konuda dinleyen kız arkadaşı fikrine karşı çok hassas hale geldiği ve böyle bir yemeği olan evli bir adama davranmasıdır.

Bağımlılık için Yeni Ay Ayini

Uygulanması için kırmızı bir mum, 3 adet defne yaprağı, bir yaprak kağıt ve bir kalem alınması gerekir. Yeni ayın gecesinde, bir mum yakmanız gerekir, ve kağıt üzerinde, sevgili ismini belirtir ve üç kez yüksek sesle söyler. Sonra notu üç kez katlamanız, lavruhuyu içine koymanız ve daha sonra üç kez tekrar katlamanız gerekir. Mühürlü sac en tenha bir yerde toplanmalıdır.

Aşk cazibe

Yeni bir ayda, aynaya bir kase su ve bir kırmızı ton mum koyarak, genç bir kadının tamamen soyunması gerekir. Gül yağı suya damlar ve gül yaprakları dökülür. Mum yakıldıktan sonra şu sözleri söyleyerek:

“Ayın altındaki gül büyüdü ve kokuyordu, bu yüzden güzelleşip sevgiyi buldum. Ayın yolu, nişanlım eşiğe gelsin. Amin.

Ondan sonra, kız aynada kendine bakıp, böyle suyla iyice silinmelidir. Daha sonra, bu çok suyla, kapı kolunu dışarıdan iyice silmek ve aynı zamanda eşik üzerine su püskürtmek gerekir. Pembe yaprakları olan diğer su, kanepenin altına yerleştirilmiştir. Sadece beklemeniz gerekiyor ve ay boyunca kaderi karşılayacak.

Yeni aydaki hanehalkı ayinleri

Bir kişinin saç dökülmesi varsa, o zaman yeni bir ay boyunca kişi eşiğin altında durmalı ve bir ay aramalıdır. Aynı zamanda, ellerinizi başınızla tutmalısınız, Ay'da bir saç kalesi isteyin.

Gençleştirme için birçok yöntem var:

Güzellik ritüel

Düzenli bir yumurta almanız, beyazı yumurta sarısından ayırmanız, beyazı atmanız ve sonra yüzünüze ve boynunuza yaymanız gerekir. Bu aleti 20 dakika tutun ve sonra suyla durulayın. Gülün altına sarılı sarısı göbeğe gömmelisin ki güzellik bir gül gibi olsun. Gül yoksa, o zaman güzel bir gölgeye sahip başka bir çiçek seçebilirsiniz.

Temizlik için

Yeni ayda evde genel temizlik yapmanız gerekir ve ondan sonra iyice yıkamanız gerekir, bundan sonra temizlemeniz gerekir. İşaret, paranın hızlı bir şekilde yeni ayda temizlenen eve geleceğini söylüyor.

Yeni ayda para için ayinler

Para kazanmak için yeni ayın ritüelleri özleri bakımından çok basit, ama aynı zamanda çok kaliteli. Özel özellikler gerektirmezler. Birçoğu için, yalnızca bir banknotun yanı sıra her şeyin işe yarayacağı inancına ihtiyacınız var.

 1. Öncelikle büyük miktarda alabilmek için kendinize bir makbuz yazmanız gerekir. Genç ayın görüleceği anda bunu yeni ayda gerçekleştirmeniz gerekiyor. Makbuz en doğal olmalıdır - tarih, ad, numara ve çok gerçek bir miktarla (büyük, ancak çok fazla değil).
 2. Yeni ayda bir bardak su dökmeniz ve pencere kenarında bırakmanız gerekir. Dolunayda, bu suyu yıkamalısınız ve sadece paranın gelmesini beklemelisiniz.
 3. Yedi kez yeni aya boyun eğmeli, paralarını atmalı ve yüksek sesle servet sormalı.
 4. Yeni ayda para konuşmak oldukça basittir. Faturanın ortalama değerinin alınması zorunludur, ancak değerinde olmamalıdır. Bu faturayı bir aylığına göstermeniz ve ardından cüzdanınıza ayrı bir bölmeye koymanız gerekir. Bu para gelecek aya kadar kazanılmalı.

Yeni ayda para toplama hakkında ilginç bir video:

Yeni Aydaki İşaretler

aşk

 1. Bir kuş balkonda evlenmemiş bir kadına ulaştıysa, hızlı bir evlilik teklifi onu bekliyor.
 2. Yeni ayda evlenecek, sonra çok mutlu ve uyumlu yaşadıktan sonra.
 3. Ancak Yeni Ay'daki düğünün yıldönümü kutlanamaz - bu sorun için.
 4. Yeni bir ayda, düşmüş bir diş hayal edilir - ayrılık için.
 5. Bu sırada dağılmış olan tuz büyük bir tartışma.

ev

 1. Yeni ayda doğan insanlar her zaman sonsuza dek mutlu yaşayacaklar.
 2. Hareket etmek onu yeni ayda düzenlemek daha iyidir, böylece yeni dairenin parası olur.
 3. Yeni bir ay hamile kalmak için uygun bir zaman değil, bebek çok zayıf olacak, birkaç gün beklemek daha iyi.

Pin
Send
Share
Send
Send