Rüya yorumu

Para, şans ve mutluluk için doğum günü ritüelleri

Pin
Send
Share
Send
Send


Bir doğum gününde çeşitli türlerde törenler ve törenler tamamen farklı yönlere sahip olabilir, ancak, çoğu zaman farklı dileklerin yerine getirilmesi, maddi malların çekimi, para ve kişisel hayatınızda başarılar olur. Böyle bir sihrin inanılmaz bir etkisi vardır, çünkü doğum bir kişinin ortaya çıkma zamanıdır, böyle bir günde her biri kendi hayatına başlar. Çünkü bir insan için böyle bir gün var inanılmaz enerji.

Doğum günlerinde çalışma ritüelleri ve ritüelleri

Bir kişi çok sevebilir ya da kendi doğum gününü bile sevebilir, ancak bu, kaderini ve etrafındaki dünyayı kontrol etmek için en büyük fırsatların kendisine açık olduğu belirli bir günde olduğu gerçeğini değiştirmez. Bir kişinin Kozmos ile büyük bir enerji bağlantısı sayesinde, doğum gününde en iyi seçenek arzuların yerine getirilmesi için özel sihir ritüelleri gerçekleştirmektir.

Belli bir arzu ritüelini gerçekleştirmeye başlamadan önce, Hayallerinizi çok doğru bir şekilde anlayın ve bir ifadeyle ifade edin. Bu durumda, böyle bir cümle, seçenekler için yer bırakmadan, arzuyu tam olarak göstermelidir. Örneğin, bir kişi bir iş bulmak istiyorsa, aşağıdakileri formüle etmeniz gerekir: “İyi maaşlı bir iş bulmak istiyorum”, hatta istenen faaliyet alanını bile arayabilirsiniz. Ne kadar somut söylenirse, dilek o kadar çabuk gerçekleşebilir.

Arzunun yerine getirilmesi

 • Doğum gününüzde, ritüelin uygulanması için bir saatten fazla zaman ayırmaya çalışmalısınız. Bunu yapmak için yalnız olun, gözlerinizi kapatın ve çok açık bir şekilde hayal edin altın ışınları ek yükü. Sadece onları görmeye ve hissetmeye çalışmamalıyız. Vücudun sihirli enerjiyle doluyken, ışınların cildi nasıl ısıtdığını hissetmelisiniz.
 • O zaman sessizce söylemelisin:Ben (isim) ve Cosmos biriz. Ben (isim) Cosmos“O zaman, altın ışınlarının insan vücudunu tamamen saran yoğunluk ve parlaklık elde ettiğini mümkün olduğu kadar açık bir şekilde hayal etmek gerekiyor. Bu yüzden bu ışınların enerjisinin cildin altına düştüğünü hissedebiliyor. Bu noktada düşünmeniz gerekir. en samimi arzu hakkında.
 • İfadeyi açıkça söylemiş ve bu kelimeleri duymuş bir insan, arzunun dünya çapında nasıl anında tepki verdiğini ve kelimelerin güçlerini kazandığını düşünmelidir. Arzuya konsantre olmalısın.zihinsel olarak onu gerçek bir enerjiye dönüştürmek ve yukarıya doğru göndermek - bu ışınların yönünde. Gözlerini açtıktan sonra, ritüel sona erecek ve arzu muhataplara ulaştırılacak.

kesişim

 • Bu doğum günü ritüel yapılmalıdır. tamamen yalnız. O zaman etkisi zamanında gelecektir.
 • Kimsenin fark etmemesini sağlamak için özen gösterilmeli ve sonra üç kere ışığın her yerine yayve aşağıdaki sırayla: doğu, batı ve sonra kuzey ve güney. O zaman doğuya dönüp şu sözleri dört kez söylemelisin: "Ben doğuda, Baba, Oğul ve Kutsal Ruh adına hizmetçi olan Tanrı'ya hizmet ettim. Ben (isim) ve doğuya, batıya, kuzeye ve güneye doğru eğilirim. Dünyanın bütün bu yerlerine şunu söylüyorum: Göklerin güçlerini ve yeryüzünün güçlerini bir araya getirin. Gizli dileğimi yerine getirmelerine izin verin (daha sonra hazırlanan cümle arzunun kendisiyle telaffuz edilir). Söylendiği gibi olsun. Amin. (üç kez)".
 • Dünyanın her tarafına tekrar eğilmek zorunda kaldıktan sonra, hepsi aynı şekilde, kesişime dört aynı sikke atıp "Ücretli" olarak telaffuz edeceksiniz. Kişi kavşaktan uzaklaştıktan sonra gözlerini kapatır ve çok net bir şekilde istenen şeyi almayı başardığını hayal ediyor.
 • Sadece ne düşündüğünü düşünmekle kalmayıp, hatta Tüm bu olumlu listesini hissediyorum duygularınBir rüyanın gerçek yerine getirilmesinde merak uyandırıcı bir şeydi. Sunulan resim ne kadar parlak ve zenginse, kişi “böyle” arzuyu yerine getirme sevincini o kadar güçlü hissederse, o kadar çabuk gerçekleşir.
 • Tarafından takip edildi bu kavşaktan uzaklaşAncak, asla arkana bakma. Eve giderken kimseyle konuşmamalı, cevap vermemeli ve ayrıca farklı konuşmalar yapmamalısınız. İnsanlara bakmamak daha iyi.
 • Böyle bir törenin uygulanması sırasında hiçbir şey engellememeli. Kavşak arabalardan ve insanlardan boş olmalıdır, bu nedenle hemen hemen her zaman boş olan eteklerinde önceden bir yer bulmalısınız. Eğer böyle bir ritüelin uygulanması sırasında bir şeyin müdahalesi olursa, kesintiye uğrayacak ve sadece çok farklı bir kesişme noktasında tekrarlanacaktır.

Başı belada

Ateş uzun zamandır çok pozitif bir enerji taşıyor. Bela ayininin uygulanmasında yardımcı olacağını.

 1. Bir doğum gününde, sadece arzularını yerine getirmekle kalmaz, aynı zamanda sonsuza dek çeşitli sıkıntıların ve negatif enerjinin üstesinden gelebilirsin. En iyi şekilde, böyle bir ritüel, titrek bir sağlık durumunu iyileştirmek, kendi enerjisini güçlendirmek ve olumsuz etkiden kurtulmak için uygundur. Ayin, sadece doğada yapılır.
 2. Küçük bir ateş yakmak, onu geçmek ve daha sonra kendiniz için gereklidir. Ateşe baktıktan sonra, komploun sözlerini üç kere söylemelisin: "Tıpkı senin gibi, Ateş Kralı, dalları ve kütükleri yakarsın, yaktığın her şeyde ve tüm engeller geçerken, sen ve hastalıkları yakarsan, tüm hastalıklar, acımı sonsuza dek alırsın. Öyleyse öyle dedi. amin".
 3. Sonra yüzünüzü nemli bir peçete veya havluyla silmeniz, ateşe atmanız gerekir (ateş çok büyük olmalıdır, böylelikle peçete bezinin yanması için) ve sonra kelimeleri söyleyin:Size, Ateş Kralı'na tüm hastalıkları ve rahatsızlıkları ekleyeceğim. Git başım ağrım, kutsal bir ateşe. Beni bundan uzak tut, hastalıklarımı seninle al, Ateş. Amin. (üç kez)".
 4. Yangından çıkan ılık kül, madeni paralarla birlikte dikkatlice toplanmalı ve toprağa gömülmelidir. Sonra dönmeden oradan uzaklaşmalı.

Pin
Send
Share
Send
Send