Rüya yorumu

Neden bir rüyadaki atı hayal ediyorsun?

Pin
Send
Share
Send
Send


Hayal kitaplarının çoğu bu görüntüyü hayalperest için olumlu bulur. Ancak, yorumlamanın doğruluğu birçok nüansa bağlı olacaktır. Bir at neden bir rüyada rüya görüyor? Farklı rüyalardaki atın değerini detaylı olarak düşünün.

Popüler yorumlama

Bir rüyadaki güzel bir at, herhangi bir karmaşıklığın önündeki engelleri aşarak, hayattaki iyi şansın bir sembolüdür. Zarif bir atın görüntüsü güç ve gücü, cesareti ve cesareti temsil eder. Başrolde atlı bir rüyada hangi sahneler görülebilir?

Bir rüyanın görüntüleri:

 • yalnız bir at görmek için;
 • at sürüsü görmek;
 • çayırda otlayan atlar;
 • at rengi;
 • hayvanın büyüklüğü;
 • ata binmek;
 • hayvan saldırısı.

Yalnız güzel aygır görmek rüyada - duygusal zevklere, aşık romantizme, ilişkilerin güzelliğine. Güzel at, yüksek canlılık, öz saygı ve sevgi başarısını sembolize eder.

At sürüsü enerjinin gücünü sembolize eder. Sürünün çayırda sessizce otlaması, enerjinizin planlarınızı gerçekleştirmek için yeterli olmadığı anlamına gelir. Doğru zaman gelmedi, acele etme.

Bir çayır veya yol boyunca acele eden sürü - kelimenin tam anlamıyla karıştığı olayları bekliyorsun. Durumu kontrol edemezsin. Atların koşuşturma sürüsü, meydana gelen olayların arifesinde yaşanan güçlü duyguları ifade edebilir.

eğer aygır kadın görürBu, bir erkeğin hayatındaki görünüşünü ön plana çıkarır. Aygır karakteri yeni erkek arkadaşının karakterini anlatacak - engelleyici, uysal, kontrol edilemez, yumuşak, evcil.

Görmek için bir rüyada midilli - sabrın yok. Orta hırs, öfke kokusu. Bununla birlikte, güvensiz bir kişinin rüyasındaki bir midilli, özgüven eksikliğini simgeler. Duygularını ifade etmekten korkma, düşüncelerini paylaş. Parlak olun, başkalarını coşkuyla ateşleyin - ve kader size gülümseyecek.

doğal olmayan büyük at zihin üzerindeki duyguların önceliğini sembolize eder. Hayalperestler yaşam boyunca duyguları yönlendirir, çünkü gerçekleşmekte olan olayları yeterince algılayamaz. Duyguların kontrolünü elinize alın, aksi halde birçok aptal hata yapabilirsiniz: o zaman yaptığınız işden pişman olacaksınız.

Duygusal olarak kapalı insanlar, dev bir at görüntüsü, yaşamları hakkında düşünmeyi tavsiye eder: İçinde çok mutlu anlar var mı? Duyguları bilinçli olarak bastırırsanız, stres ve depresyona neden olabilir. Duygusal dalgaların dökülmesine izin verin, bunları zorla kendiniz kısıtlamayın. Duyguları bastırmayın.

At rengi

Neden rüya beyaz at? Keltlerin mitolojisindeki beyaz ata Unicorn denir. Bir Unicorn'u bir rüyada görürseniz, ruhsal aydınlanmayı ve yeni bir ruhsal seviyeye geçişi sembolize eder.

Günlük yaşamda, beyaz aygır veya kısrak girişimlerde başarı ve yaşamda beyaz bir şerit anlamına gelir. Beyaz at, arzuların yerine getirilmesini ve cennetin himayesini kanatlı atı sembolize eder. Burada inanç önemli değil: yüce kuvvetler hayalperestin himayesinde.

Neden rüya siyah at? Bu görüntü, hayvan içgüdülerinin uyanışını ve ölüm resmini ifade edebilir. Siyah at, bir durumun kontrol edilemezliğinin, ölümcül koşulların bir sembolüdür. Siyah bir ata binen bir sürücü görürseniz, kötü haberleri gösterir. İtici tabiatlar kendilerine olan tutkuyu sağlamalıdır: iyiliği getirmeyeceklerdir.

At kırmızı takım Gerçekleşmemiş carnal tutkuyu ifade eder. Arzuların ateşi hayalciyi içeriden yakar, dinlenmez. Aksi takdirde, kırmızı bir at hiç tatmin olmama arzusunun bir sembolü olabilir: bir insan ulaşılamaz olmaya meyillidir ve hayallerinden acı çeker.

At altın takım Bir rüyada yaratıcı çalışmaları sembolize eder. Planların başarıyla uygulanmasının, iş veya projenin başarılı bir şekilde başlamasının zamanı geldi. Tüm düşündüğün, gerçek olacak. Tabii ki zorluk çekmeden olmaz.

At mavi elbisesi veya mor renk hayalperestin ruhsal gelişimini sembolize eder. Bu görüntü, zihin üzerindeki sezginin önceliğini, bilince varlığın sırlarına nüfuz etme yeteneğini ve gözlere erişilemez olanı görme yeteneğini gösterir.

Mavi at, yaşamdaki ezoterik yönü gösterir. Bununla birlikte, bu görüntü, dengesiz bir psişiği olan kişilerin sinir sistemlerine dikkat etmelerini önerir, münzevi bir yaşam tarzı sinir krizi geçirebilir.

At gri takım elbise umutsuzluğu ve can sıkıntısını ifade eder. Bununla birlikte, gümüş ışıltılı yün, başarılı bir iş başlangıcının sembolüdür: hayalperest tasarlanan bir projeyi başlatmak için yeterli enerjiye ve bilgiye sahiptir. Şüphe ve umutsuzluğa teslim olmayın: başaracaksınız.

Koşu atları

Yol boyunca atlar acele - hayalperest, planlarını gerçekleştirmek için bir güç dalgası yaşıyor. Bununla birlikte kontrol altında tutulması için fazla enerjinin öğrenilmesi gerekir. Sürü kaçıyor - kararları bekleyin, şimdi planın uygulanmasına enerji gönderme zamanı değil.

Sürü hedefe doğru gidiyor. - İşe girmekten çekinmeyin, başaracaksınız. Belki de hayalperest, yeni bir işe davet edilmeyi beklemektedir - katılıyorum, ancak gücünüzü arttırmayın. Duyguları kontrol altında tutun.

Ata binmek ve sürün - yaşamınızı tam olarak kontrol altına alın, durumu kontrol edin. Amaçlanan yönde hareket etmeye devam edin, iyi şanslar sizi doğru yolda bekliyor.

 • Orman içinden bir ata binin - kendini geliştirme, kendini tanıma.
 • Şehir caddeleri boyunca ilerleyin - sosyal alanda başarılı bir şekilde kendini gerçekleştirme.
 • Ata binmek - duygularına hakim olmak ve akıllarına teslim olmak için.

At saldırısı bir rüyada Bu, tamamlanmamış arzuların bir sembolüdür.

At binicileri

Rüyadaki sürücü, kaderin habercisinin görüntüsüdür. Sürücü bir kadını hayal ediyorsa, güçlü bir evliliğin mümkün olduğu önemli bir erkeğin hayatındaki görünümünü önemser.

 • Sürücüyü siyah bir atın üzerinde görün - kötü haberleri bekleyin.
 • Biniciyi beyaz atın üstünde görün - müjde.
 • Biniciyi soluk bir at üzerinde görmek - ölüm haberleri.
 • At beklenmedik bir olay sırasına - bir binici olmadan acele.

Koşarak koşan bir atı alın - yaşam durumuna hakim olmak için. Asi bir ata binin - kontrol edilemeyen bir durumu kontrol altına almak, kariyer basamaklarını yükseltmek için.

Pin
Send
Share
Send
Send