Rüya yorumu

Neden bir rüyamda kavga hayal ettin?

Pin
Send
Share
Send
Send


Birçok insan en az bir kere kavga hayal etti. Arkadaşların veya akrabaların ve kendinle birlikte gelen kavga, bir nedenden dolayı hayal ediyor. Bu vizyona dikkat etmek gerekiyor. Neden bir rüyamda kavga hayal ettin?

Görme nüansları

Gece uykularını atmamak için yataktan kalkmayın. Kimi ya da ne gördüğünü unutma. Küçük şeylere dikkat edin. Arsa seçenekleri nelerdir?

  • İki kadınla savaştım. Dedikodu görünümünü bekleyin. Çevrenizde çevrenizle çevreniz.
  • İki adam savaştı. Eğer onlar kardeşler, o zaman şans yakında gelecek veya bir pazarlık olacak. Eğer sen bir yabancıyla savaştımancak yakın gelecekte hayati bir enerji alacaksınız.
  • Kim bir rüya gördü? Erkekler için İnsan çevreden ikiyüzlülüğü beklemelidir. Zengin adamlar veya partner seçiminde hata veya sıkıntı için paraya erişme. Eğer uyu bir kadın içindive erkekleri gördü, o zaman erkek cinsiyetine bakmalı. Çevresinde aşık olan bir adam var. eğer Bir bayan tanıdık veya erkek akraba gördümo zaman arzuların yerine getirilmesini beklemelidir.
  • Sen birini dövmek? Üzerine düşen problemler fazla çaba göstermeden çözülür. Rakiplerin ve düşmanın kıskançlık ve iltifatını kovacaksınız.
  • Bir arkadaşımla savaştım? Arkadaşın seni aldatacak, kişisel ilgisini besleyecektir. Belki iş arkadaşları ve işten çalışanlar sizi üzecektir.
  • Nerede kavga bıçak vardı düşmanların aktif eylemlerine. Vuruldun mu? Joy yakında hayatında olacak.
  • Mücadeleye katıldı çok insan? Komşuların görünümü.
  • Görmek için kan uzak akrabaları ile bir toplantı için dayak sırasında.

Rüya yorumu

Hayallerin ABC yorumu

Eğer sen kavga gördümsonra arzularına ve olasılıklarına bak. İçinizde birçok çelişki var. katıldı? Aşk sana neşe getirmeyecek. Kazanmak için arka plana gerileyen tatsız şartlara.

Güreşçiler görmek yeni arkadaşlar veya misafirler edinmek demektir. Yandan kavga görmek içino zaman yeni arkadaşlara bakmalısın. Kavgaya katılGelecek kavgalarda daha fazla kısıtlanmanız gerektiğini size söylemeye çalışan birçok insanın burcu olduğu yere.

İngilizce rüya kitap

Tercümana ev içi dertlerle savaşır. Planlarınız gerçek olacak ve suçluya bir darbe ile cevap verirseniz düşmanlarınız çökecek.

Ay rüyası

Mücadele ile durumu görmek refah için. Kendileri savaştı? Yakında bir sürpriz olacak. Bela ve bela için canavarlarla savaş.

Küçük Veles rüyası

Basit bir dövüş görün misafirlerin gelişini müjdeliyor ama kanı değil. Belki de hastalıktan kurtuluruz. Kan kavgası akrabaların toplantısı için. Büyük kavgalar bir şeye tanık olacağınız ve mahkemeye davet edileceğiniz anlamına gelir.

Kavgayı görün ama katılmayınbeklenmedik bir misafir olmak. katıldı? Endişelerle kendinizi kuşatın. Eğer rüyada karı koca savaştımsonra göründüğü gibi aniden aşık olduğunuz bir adamla tanışmayı bekleyin. Kavga adamlar? Kıskanıyorum. eğer kadınlar - deneyimler için.

Rus halkının rüya kitabı

Bir erkekle bir rüyada savaş erkek cinsiyetiyle hakaret ve kavga etmek. Belki birini cezalandırmaya karar verirsin.

Modern rüya kitabı

Eğer sen savaşçıların çemberini vurduo zaman insan hoş olmayan toplantılar ve davalar için beklemelidir. Duruma taraf olmak kararlı eylem. İnsanlarla savaşmak boşuna para israfını tahmin et.

Ayırın? Sıkıcı bir hayattan bıktınız. İstediğiniz hedeflere ulaşmak için yeni ve ilginç bir şey yapın.

rüya kadınlar için iftira ve dedikodu vaat ediyor. Sevgiliyi gör şeylerin kalınlığında, kaderin size bir kişinin sevginize layık olmadığını söylemeye çalıştığı anlamına gelir.

Çin rüyası kitabı

Karımla savaş enerji ve güç kaybı. Kadın görmek hastalık savaşında. eğer kardeşler savaştıkar ya da mutluluk için beklemeye değer. Mutluluk için savaşlar sırasında kan.

Erotik rüya kitabı

Bir kadınla bir rüyada savaş korkular için. Kendinizi yatakta göstermekten ve utandırmaktan korktuğunuz gerçeğine dayanır.

Rüya Miller

Hayalimdeki kavgalar işteki, ailedeki sorunları öngörüyor. Eğer sen kazan, sonra hoş olmayan durumlar yönünüze olumlu bir şekilde son verir. Ancak, seni dövmek Bir çatışma, kavga veya deneme size birçok gözyaşı ve hayal kırıklığı getirecektir.

Soylu kadın N. Grishina'nın rüya yorumu

Konuklar bekleyin yandan kavga gördüm. Kan ve kavga akrabaların gelişi için. Arkadaş görmek onlarla tanışmak için.

Orduyu gördüm? Konuklar evinizde onurlandırılacaktır. Belki de geceleri yalnız gitmemelisin, saldırıya uğrayabilirsin. Yüzüğü belaya sokmak için savaş.

Doğu Rüyası

Hoş olmayan durumlar ve sorunlar varsa kavga etti. Hızlı kararlar vermeye gerek yok, bu yüzden daha fazla zorluk çekeceksiniz. Savaşı izle haksız mali zararlara.

Savaşçıları ayır özlemlere ve yeni hedeflerin oluşumuna. Onlara ulaşmak zor değil. Bir durumda kan akraba veya arkadaşlardan ihanet etmek.

Pin
Send
Share
Send
Send