Rüya yorumu

İşaret: kuş evin içine uçtu

Pin
Send
Share
Send
Send


İnsan hayatında, omens her zaman büyük bir rol oynamıştır, bu eğilim günümüzde devam etmekte olup, önemli teknik ilerlemelere rağmen, çeşitli “kader belirtilerine” her zaman bir inanç olacaktır. Birçok bilim adamı yorulmadan öbür dünyaya, bilinmeyene inanmaya zorlama nedenini belirlemeye çalıştı ve batıl inançlarla hayatlarının çoğunu açıklamaya çalıştı.

Bir eve giren bir kuşun işareti, en uygun tahminde bulunmaz, özellikle hassas insanların ruh halini önemli ölçüde bozabilir. Fakat üzülmek için acele etmeyin - her zaman inancın negatif değerini etkisiz hale getirmenin bir yolu vardır, bundan daha fazla anlatacağız.

Antik çağlardan beri kuşlar, ayrılan ataların ruhunun bir sembolü olmuştur. Bu nedenle, kuş pencereden geçtiğinde, ölen akrabalarından birinin haberini iletiyor olarak yorumlandı. Bu temelde, bir eve uçan bir kuşun bir mesaj olduğu sonucuna varılmıştır. Ve iyi ya da kötü - cinsi zaten bunu belirtti:

  • yutmak ve hızlıkural olarak, hızlı bir evliliği veya evliliği sembolize etti;
  • bülbül - para;
  • saksağan ya da küçük karga - dedikoduların gizlilikle ilgili yayılması;
  • karga ve serçe kötü işaret sayılır.

İnanç, muhtemelen kuşların insan yaşamındaki olumsuz rollerinden dolayı böyle bir yorum kazanmıştır. Sonuçta, kuşlar mahsulü tahrip ederek büyük zarar verdi. Genellikle insanlar bu davada kiliseye gidip Bakire'ye mumlar koymaya ve ayrıca korunma ve koruma talep etmeye çalıştılar.

Özel bir rol oynadı güvercinbir konut içine uçtu. Kuş, hem iyi (bir çocuğun doğumu) hem de kötü (bir akrabanın ölümü) herhangi bir haberi sembolize etti. Bir güvercin ayrıca çeşitli aile sorunlarına, dedikoduya ve güçlü sinir şokuna işaret edebilir.

Bir güvercin gagasında bir şey tutuyorsa (örneğin bir dal veya yaprak), omenlerin pozitif bir yorumundan söz edilebilir.

Genel olarak atalarımız, bir kuş eve girdiğinde, kilisede ölülerin anısına saygı duymaları için hizmet vermeye çalıştılar.

Kışın, kötü haberciler genellikle göğüsleri ve boğa güreşleridir. Ancak bu kuşların mevsimlik olduğunu ve varışlarının büyük olasılıkla yardım için bir çeşit çığlık ve yemek için bir savunma olduğunu unutmamalıyız. Soğukta, fakir kuşlar çok zor yaşar. Baştankara ve muhabir, erkeğe daha yakın olan çok "sosyal" bir varlıktır.

Popüler plastik pencereler ise kuşları konutlara daha da çeker. Bu olguyu açıklamak çok kolaydır - PVC pencereler yerleştirme sürecinde memeler için çok çekici olan montaj köpüğü kullanın (kuşlar gagalar ve kendilerini rahat yuvalar yaparlar). Bu durumda evler her yönden mükemmel bir şekilde korunur ve şiddetli soğukta bile kar fırtınasından kuşları güvenle gizlerler. Bu nedenle, bir kuşun gelişinde her zaman negatif bir değer yakalamaya çalışmamalısınız. Merhamet göstermek ve kuşlara onlar için bir besleyici yaparak yardım etmek daha iyidir.

Kuşların pencerelere veya pencere eşiklerine oturdukları belirtiler tamamen farklı anlamlara gelir. Kuşkusuz varışınızın ne anlama geldiğini öğrenmek istiyorsanız elbette, burada hiçbir olumsuz yorum yoktu. Küçük bir ayrıntıya dikkat edin. Kuş kafasının hangi yöne baktığını - sokakta veya pencereden önemlidir. İlk durumda, sakinleşebilirsiniz - kuş sadece güneş ışınlarının altında ısınır ya da dinlenir, içinde gizli bir anlamı yoktur.

Ve diğer durumlarda, bir pencerede veya bir pencere pervazında oturan kuş, diğer dünyadan bir elçi olarak hareket edecektir. Bu yorum aynı zamanda tüylü türlere de bağlıdır:

  • Ardıçkuşları - Bir aile ferdinin ölümünü haber vermek;
  • karga - kuyruklarında kötü haberler taşımak;
  • güvercinler - kariyerin büyümesini, yaşamın çeşitli alanlarındaki başarısını gösterir.

Kuş, pencerenin üzerinde oturuyorsa, bu her durumda önemli bir finansal kaybın (çeşitli arızalar, beklenmeyen giderler vb. Olması muhtemel) gösterecektir. Onların iddialı olmaları gerekli değildir, ancak yine de onları hissedemezsiniz.

Ayrıca, bu işaret, yaşamınızdaki büyük değişikliklerin (olumlu ve olumsuz yanı sıra) ortaya çıkması olarak yorumlanabilir. Zaten endişelenmeye başlamış olan herkese güven vermek için, inancın olumsuz anlamının ortadan kaldırılmasını sağlamak için hızlanıyoruz.

Yanlışlıkla pencere ya da balkona uçan bir piliç kullanmaya çalışmayın. Uygulamada görüldüğü gibi, çoğu durumda kuşlar, tıpkı orada oldukları gibi, "tuzak" dan kendi başlarına çıkabiliyorlar. Yardım sadece kuş aktif olarak kırma ve kesme riski altında kapalı cama doğru vurmaya başladığında yapılmalıdır.

Sakinleşene kadar bekleyin ve sonra çok dikkatli bir şekilde, korkutmamak için iki elinizle hafifçe alın. Eğer kuşa dokunmaktan korkuyorsanız, kuş tüyünü örtmek için ihtiyacınız olan büyük bir levha kullanabilirsiniz ve sonra pencereyi geniş bir şekilde açarak kuşu serbest bırakmak için serbest bırakın. Aşağıdaki kelimeler telaffuz edilir:

“Sen, piliç, uç ve uç, tüm sıkıntıları bizden al.”

Kuşlar odadan çıktıklarında, pencerenin dışına bir avuç gevrek dökün ve şu kelimeleri yazın:

"İyi haberlerle uçun, ekmeğimizi isteyin, ama ruhumuza dokunmayın."

Atalarımız bu tercüman sözlerin yardımı ile evinizden kötü haberler taşıyan kuşları yabancılaştıracağınıza inanıyordu.

Yine de, omenlerin olumsuz anlamlarına fazla takılmamalısınız, dikkatinizi olumluya kaydırırsanız ve ziyafetinize tüy bırakmış yardım almak yerine, çok daha iyi ve daha etkili olacaktır. Sadece iyiliğe ve bu iyiliğin hayatında olması gerektiğine inanmanı istiyoruz!

Pin
Send
Share
Send
Send