Rüya yorumu

Yeni aydaki ve dolunayda aşkın ritüelleri

Pin
Send
Share
Send
Send


Bir erkeğin veya bir erkeğin aşkı için ayin ve törenler- Bu en popüler ama aynı zamanda büyücülüğün en saygın bölümü. Bu sihir kategorisinde, duyguları çekmek için komplolar, sevilenleri bulmak için törenler ve hızlı evlilik için pek çok ritüel var.

Dikkat çekmek için geçit töreni

Aşk için bu tür bir ritüel uygulaması için, bir kız veya kadın işe yarayacaktır. sıradan havlu kremi (veya diğer favori kozmetikler) ve sabun. Bu eşyalar masanın üzerine yerleştirilmeli, kutsal suya serpilmeli ve etrafına kiliseden 3 mum yerleştirmeniz gerekir. Mumları ateşe vermek ve kelimeleri üç kez okumak gereklidir:

“İnsan ırkının yaratıcısına. Manevi refah ve yüksek mallar veren. Kuvvet bu şeylere insin, cennetin ve kutsal şefaatın iradesiyle silahlanmalarına izin verin. Başvuru sırasında bunları bana ver, Tanrı'nın hizmetçisi (adı), Rab'bin desteğini versin. Evet, yukarıdakilerin hepsi gerçek olacak. Baba, Oğul ve Kutsal Ruh adına. Amin (üç kere).

Böyle bir ayin ilan ettikten sonra çapraz, tüm mumları aynı anda üfle ve uyu. Sabah erkenden kız bu özel sabunla yıkanmalı ve sonra yüzünü havluyla silmeli. Bu sözleri fısıldayarak anlattıktan sonra:

“Ben, Tanrı'nın bir hizmetkarı (adı), yüzümü şifalı sabunla yıkadım, kendimi temiz bir havluyla sildim ve benim gibi insanlar. Genç ay boyunca süslenmiş, aydınlanmış, yıldızlarla çarpışmış, kirişli, Tanrı'nın hizmetçisi (adı). Yukarıdakilerin tümü doğru olsun, şimdi ve sonsuza dek olsun. Amin (3 kez). "

Sevilen birini dolunağa iade etme ritüeli

Bu ritüel, inanılmaz bir sabrın yanı sıra herhangi bir sonuca hazırlıklı olmayı gerektirecektir.

Böyle bir sevgi ritüelinin uygulanması için:

  • sıradan cam
  • kiliseden mum
  • ayın parladığı pencerenin yanı sıra.

Ayin dolunay ile yapılmalıdır. Saat tam 00: 00'da mumu bir bardakta kuvvetlendirmek ve ateşe vermek gerekir. Yavaşça biraz su dökün ve bir bardak mum ve su ile yerleştirin, böylece ay tarafından iyi aydınlatılır.

Sevgili olanı geri getirme arzusuna konsantre olmak ve mumun tam olarak nasıl yandığını izlemek gerekir. Mum sönene kadar kız o zamana kadar sessiz kalmalı. Kanepenin başına bir bardak koyup uykuya dalmanız gerekiyor. Şafakta uyanmak, bir bardak almak ve onunla sokağa gitmek gerekir. Orada yolun içinden geçip bu bardağı kaldırımın yakınında bırakman gerekiyor. Ancak o zaman eve döndükten sonra, kişi geceden sonra ilk kez konuşabilir.

En yakın kiliseye gitmeniz, sevdiklerinizin sağlığı için oraya bir mum koymanız ve Mezmur 90'ı üç kez okumanız gerekiyor.

Tapınağın çıkışında duraklamaları ve üç kez ritüel sözlerini okudum sessiz bir fısıltı halinde, böylece kimse onları duyamaz:

“Eğer o benim ise, Tanrı'nın hizmetkarı (adı), benimle gelsin, Tanrı'nın kölesi (adı). Benim değilse, benim değilse geceleri ışık gibi erimesine izin verin, ama kanın kaynamasına izin verin. aman tanrım benden sevgi şeklinde ağır bir yük alsın. Öyle olsun. Amin. (3 kez). ”

Bu çok güçlü bir aşk ritüeli, ancak hemen işe yaramıyor, bir süre beklemeye hazır olmanız gerekiyor. Ve bu teknik sayesinde bunu hatırlamalıyız. eğer gerçekten amaçlanmışsa, o sevgiliyi geri vermek mümkündür kız kaderi. Bu adam "kendisinin değil" olduğu ortaya çıkarsa, o zaman geri dönmeyecek, ancak, kadın hala önemli bir rahatlama hissedecek ve yakında yeni ilişkiler için hazır olacaktır.

Yeni aydaki aşkın ritüeli

Kadere mahkum bir adamla hızlı bir şekilde tanışmak için geceleri saat 12'de en yakın tapınağa gitmeli, yanınızda 3 mum almalısınız. Bu ayin en iyi şekilde yeni ayda yapılır. Kiliseye yaklaşırken, mumları yakmak ve ateş yönüne bakmak gerekir:

  • Ateş eğilmeye başlarsa sağ tarafta sevilen biri uzakta yaşıyor demektir ve denizden bir kızın hayatında ortaya çıkacaktır. Ateş eğiliyorsa sola doğru - gelecek sevgili tek bir ülkede yaşayacak Bununla birlikte, farklı şehirlerde bir kadınla.
  • Sola yön, oldukça erken bir toplantıdan da söz eder.
  • eğer bir mum alevi kıza gider, sonra sevgili çok yakın yürürÇünkü bir kadının etrafındaki insanlara iyi bakması gerekir.
  • Bazen öyle olur Mum ateşi ayin sanatçısından akıyor, bu da kaderin onun için bir gelecek hazırlamadığı anlamına geliyor.Git ya da eş, bu yüzden alçakgönüllü beklemelisin.

Köprü, bir ruh halinden diğerine geçişin, yaşamdan hayata giden yolun bir işaretidir. Bu nedenle köprüye gitmek ve yeni bir hayata girmek gerekir.

Şamdan ifadesi çözüldükten sonra - yangını söndürmeniz ve kiliseden nehre ya da nehrin üzerindeki köprüye gitmeniz gerekir. Köprünün ortasında durmalıyız. geri kalan mumları atmak.

Mumdan çıkan ateş aniden kıza yöneltilmişse, köprüye değil şehirdeki en kalabalık yere, daha iyi bir yere yönelmelisiniz. Meydanın ortasında durmanız, düşüncelerinizde etrafınıza bir daire çizmeniz ve sevgi-ritüel komplo kelimelerini telaffuz etmeniz gerekiyor:

"Sevgili, benim için gel, benim için acele et, acele et, ben, Tanrı'nın hizmetkarı (adı), tamamen yalnızım ve ateş sarıldı gibi. Gel bana, gel, kalbimi sakinleştir, bana ver. Amin.

Ondan sonra eve gidip yol boyunca kimseyle konuşmamaya çalışmalısın.

Bu videoda kırmızı bir mumla aşk ritüelinin başka bir yolunu görün:

Pin
Send
Share
Send
Send