Rüya yorumu

İşaret: sağ kulak yanıyor

Pin
Send
Share
Send
Send


Dünyada çok çeşitli işaretler var. Onlara farklı davranabilirsiniz: Onlara mantıksız saçmalıklara inanmak veya bunları düşünmek, ancak her durumda, muhtemelen en azından bir kere, her inancın yorumlanmasının gerisinde yatan şeyle ilgileniyordunuz. Bu materyalde, kulaklar yanarken her bir işaret için çeşitli açıklamalar topladık, sizi bilimsel gerçekler de dahil olmak üzere onlarla tanıştırmaya davet ediyoruz. Ve sonra neye inanıp neye inanmayacağınıza kendiniz karar verin.

Halk pratiğinde, bu inancın kesinlikle zıddı olan yorumları vardır. Her iki kulak aynı anda yanıyorsa, birisinin aktif olarak sizi dedikodu yaptığı ve “kemikleri yıkadığına” inanılıyor.

Özellikle hassas insanların bilgiyi bilinçaltı bir seviyede algılayabildiğine inanılır ve daha sonra kendisini yanan kulaklar şeklinde gösterir. Farklı bir yorumlama durumunda, hızlı kulakların alınmasıyla yanan kulaklar açıklanmaktadır. Bu alâmetin performansını bile hatırlayabilirsiniz.

Aynı zamanda sadece sağ kulağın "yanmaya" başlaması olur. Bu ne anlama geliyor? Şimdi öğrenmeye çalışalım:

 1. Şu anda, insanlar aktif olarak tartışıyorlar. Aynı zamanda, gerçeklerin yanı sıra, iyi dediklerini söylüyorlar. Özellikle bu işaretler yaşlılara yapışır. Sizden tam olarak kiminle konuştuğunu bulmak için, zihninizdeki iddia edilen muhaliflerin isimlerini saymaya başlamalısınız, doğru kişiye ulaştığınızda kulağın yanmayı durduracağına inanılıyor.
 2. Aksine sol kulak yanıyorsa, birisi sizi olumsuz bağlamda tartışıyor, aktif olarak sizi dedikodu yapıyor. Ancak, tam tersine, sağ kulağın alay etmeye yanmaya başladığı, bir tanesinin de sizden iyi şeyler söylediği gerçeğinin solunda kaldığı bir başka yorumlama sürümü de vardır.
 3. Bir başka teoriye göre, birileri hatalarınızı eleştirdiğinde veya sizi azarladığında sağ kulak parlamaya başlar. Çoğu durumda, bu insanlar yakın akrabalarınızdır.
 4. Bir başka yanan sağ kulak, birinin sizi önemli bir soru bulmak için şiddetle çağırmak istediğini, ancak onun için işe yaramadığını gösterir.

Her durumda değil, artan kişisel hassasiyet nedeniyle kulaklar yanıyor. Bu nedenle, bunun bir kişi hakkında konuşmakta olduğunu gösterdiğini% 100 söylemek imkansızdır.

Bu durumda bilimsel bir açıklama yapmak daha mantıklı olacaktır. Araştırmacıları olan bilim adamları bu anı şu şekilde yorumluyor: Bir kişi güçlü bir korku hissi yaşadığında kulaklar yanıyor. Aynı zamanda, kanda büyük miktarda adrenalin oluşur, bu nedenle vücudun bir veya başka bir bölgesine, örneğin kulaklara doğru akar. İkincisinin parlak bir şekilde “parlamaya” başladığı açıktır.

Ayrıca, doktorlar artan beyin aktivitesi nedeniyle kulakların yanmaya başladığına inanıyor. Ancak, diğer uzmanlar bu bakış açısıyla tartışıyorlar, çünkü sınavda çok düşündüğümüz zaman bile, bütün öğrenciler kulaklarını kamaştırmamışlardı.

Oldukça yaygın bir versiyon, kulakların utanç ve utanç nedeniyle yanmasıdır. Bu herhangi bir yaşam durumunda olabilir, ancak söyledikleri gibi sonuç açıktır. Bu durumda, kan aktif olarak beyne akar ve kulaklar bir insanda yanmaya başlar. Bununla birlikte hoş olmayan bir utanç hissi var.

Sadece bir kulağın uzun süre yanması ve ikincisi tamamen normal kalması durumunda, tıbbi yardım istemek zarar vermez. Sonuçta, bu vücutta çeşitli patolojik süreçleri, kaygıyı ve alerjik reaksiyonları gösterebilir. Herhangi bir vücut sistemi gibi kulak bile, vücudun sıcak hissettiği ve soğuma eğiliminde olduğu durumlarda yanabilir.

Genel olarak, bilimsel raporlara mı yoksa popüler inançlara mı inanacağınız, her birinizin yalnızca özel bir konudur. Her durumda, işaretler üzerinde durmamalısınız, ancak bilim adamlarının görüşleri de birbirlerinden biraz farklı, hepsi doğru değil. Yanan bir kulağın hiçbir şey göstermemesi ve vücudunuzun, öksürme, çizilme veya hapşırma gibi belirli tahriş edici maddelere verdiği normal tepkiyi göstermesi mümkündür.

Aynı zamanda kulağın kendisi yanmaz, ama aynı zamanda güçlü bir kaşıntı hissi hissedersiniz. Bugün mevcut işaretlere inanıyorsanız, sol kulak kaşınırken, hoş bir haber ve olumlu bir konuşma almanızı sağlar. Kulak memesi üzerinde kaşıntı olması, sizin sorumlu olduğunuzu gösteren bir anlaşmazlığa işaret eden çok iyi bir uyarı değildir. Sağ kulakta keskin bir kaşıntı ortaya çıkması, hava (yağmur) değişikliğini gösterir.

Sağ kulak haftanın belirli bir gününde yanmaya başlarsa ne anlama gelir:

 • içinde Pazartesi - Yakında skandala karışacaksın. Çatışmanın yayılmasını önlemek için tutkunuzu ılımlılaştırmanız gereksiz olmaz;
 • içinde Salı - omen sevilen kişiyle ayrılmayı gösterir;
 • içinde Çarşamba - beklenmedik bir toplantıya hazırsınız;
 • içinde Perşembe - Bu, hoş haberi ya da hediyeleri aldığınızı gösteren yukarıdan bir işarettir;
 • içinde Cuma - çok yakın bir gelecekte romantik bir randevuya gideceksin;
 • içinde Cumartesi - çeşitli dertlerin ve dertlerin hayatınıza yaklaştığını gösteren çok kötü bir tahmin;
 • içinde Pazar - Yakında iyi bir kar elde edersiniz.

İşaretlerin olumsuz yorumuna dikkat etmemek önemlidir, çünkü düşündüğünüz şeyin yakında yaşamınıza gireceğinden emin olabilirsiniz. Bu nedenle, enerjinizi pozitif yönde yönlendirin ve hayatınız kesinlikle en iyi şekilde gelişecektir!

Videoyu izle: Kulak Çınlaması Neye İşarettir? (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send