Rüya yorumu

İşaret: dili ısırmak

Pin
Send
Share
Send
Send


Atalarımız, her biri kendi kutsal anlamlarına sahip olan ve geleceğin olaylarını anlatabilecek çok sayıda farklı işaret, inanç ve batıl inanç icat etti. Eski zamanlardan beri, insanların çevrelerinde ve aynı zamanda etraflarında meydana gelen olaylarda evcil hayvanların davranışlarına dikkat etmesi yaygındı. Bütün bunlar belirli bir tahminde bulunmaya yardımcı oldu.

Zaman ilerledikçe, vücuda gittikçe daha fazla ilgi gösterildi: burun tarandı, kulaklar ve yanaklar parladı, topuk veya el kaşıntıları, dilimizi ısırdılar - bütün bunlar atalarımız için büyük bir rol oynadı. Isırılan dilin işareti günümüze kadar gelmiştir, detaylı yorumuyla başa çıkmaya çalışacağız.

Bir insan yemek yerken dilini sert bir şekilde ısırdığında genellikle bir durum vardır. Bu durumda olumlu duyguları deneyimlemeniz muhtemel olmasa da, sizi konsolide etmek için acele etmenin bir işaretidir: Yüksek Kuvvetler basitçe sizi susturmanız ve sorunlardan kaçınmak için fazladan bilgi aktarmamanız için bir işaret gönderir.

Birisi dilin ucunu ısırırsa, inanç, kişinin yalan söylediğini ya da yalan söylemeyi düşündüğünü söyler. "Yaralı" insanla ve “kulaklarını açık tut” gibi işlerde son derece dikkatli olunmalıdır.

Isırılan dilin belirtileri hakkında birçok yorum var. Varyantlarından birinde bu, tarif edilen sorunun yaşandığı kişinin düzenli tartışma ve iftiraya uygun olduğu anlamına gelir. Buna dayanarak, böyle bir kişinin belli kıskanç tükürük çemberinin olduğu sonucuna varıyoruz.

Ayrıca, dilde aniden küçük bir sivilce ortaya çıkarak, güçlü bir ağrı ortaya çıkabilir. Aynı zamanda yorumlanabilir ve bir insanın kendini nasıl kontrol edeceğini bilmediği ve "dediği gibi" ağzını kapalı tutma "dediği, artan konuşkanlık ile ayırt edildiği anlamına gelir. Duygularını ve duygularını ifade etmekte daha fazla kısıtlı olmaya ve özellikle yabancı insanlara ne düşündüğünü söylememeye değer.

Isırık dilinin işaretinin ne anlama geldiğini biliyorsanız, kendinizi ve iç çemberinizi her türlü sıkıntıdan ve iletişimdeki boş vahiylerden koruyabilirsiniz. Asla unutmamalısınız ki, yanınızda kesinlikle her bir sözün sizinle çok kötü bir şaka yapma gücüne düştüğünü. Etrafınızdaki insanlar her zaman başkalarının sırlarını saklayamazlar ve çoğu zaman tüm çevrelerine edindikleri bilgileri engellemeye hazırdırlar.

Herkes bir dilin formunun belirli bir kişinin karakter özellikleri hakkında çok fazla şey söyleyebileceğini bilmiyor. Bu, çok sayıda insan tarafından tekrar tekrar doğrulanır. Bu nedenle, geniş bir dilin sahipleri iyi bir doğaya sahipler ve ihtiyaç duyulursa ruhu tersine çevirmeye hazırlar.

Sona doğru keskinleşen dar ve uzun bir dil, sahibinin (veya sahibinin) iletişim kurmak için en hoş kişi olmaktan uzak olduğunu, bu nedenle böyle bir kişiyle herhangi bir iletişimi sınırlandırmanın gereksiz olmayacağını belirtir. Bu tür dillere sahip kişilerin dedikodu yayma isteği artmıştır.

Bu durumda, omenlerin anlamı hiç değişmeyecektir. Sadece muhatapınıza transfer edilecek.

Aşağıdaki anlamına gelebilir:

  • şu anda bir yalanla yüzleşiyorsun;
  • bir kişi size henüz onaylanmamış başka bir dedikodu yaptı;
  • muhatapınız şu anda başkaları tarafından aktif olarak tartışılıyor - iftira konusu;
  • Bazı durumlarda, bir ısırık dili, dikkatlice gizlenmiş bir heyecanı gösterebilir. Muhtemelen dostunu seviyorsun.

Omenlerin yorumunu okuduktan sonra, hemen Krivodushia'da bir arkadaşını suçlamamalısın. Bilmiyorsunuz ve aniden bugün dişçiyi ziyaret etti ve henüz lokal anesteziden uzaklaşmayı başaramadı mı? Sizin için önemli bir şey duyulduysa, olası güvenilirlik için alınan bilgileri iki kez kontrol etmeye çalışın.

Arkanızda olan iftirayı durdurmak istiyorsanız, efsaneye göre, dilinizi acı biber veya tuz serpin. Bu fikrin, özellikle kendinizi kanla ısırdığınızda, çok insancıl görünmediğine dikkat edilmelidir. Ağzınızı bir papatya veya hypericum kaynatma maddesiyle durulamak ve yaralanan bölgeye buz parçası eklemek çok daha etkilidir. Ve bir başka işaret düşmanları yok etmenize yardımcı olacaktır - bir ip veya ip alıp üzerinde güçlü bir düğüm atmanız gerekir. İncelemelere bakılırsa, omen gerçekten iyi çalışıyor.

Eğer dili sürekli olarak ısırırsanız, artan konuşkanlıkla mücadele etmeye ve söylenenleri kontrol etmeyi öğrenmeye değer. Bu beceri sizin için çok faydalı olacaktır, tüm işaretleri yanlara koysanız bile.

Ancak, elbette, dünyamızda sık sık sıradan şans denilen böyle basit bir şey olduğunu unutmamalıyız. Vücudumuzun, Yüksek Kuvvetlerin ve sözde kaderin düzenli olarak bize işaretler vermeye ve en doğru rota boyunca ilerlememize yönlendirmeye çalışması muhtemeldir. Çevre ile olan davranışınızı analiz ederek zaman zaman duraklatmanız ve bu sinyalleri dinlemeniz gereksiz olmayacaktır. Ancak bazı durumlarda ısırılmış bir dil sadece ısırılmış bir dildir. Bu nedenle, uç noktalardan kaçınmak ve her şeyin ölçüsünü gözlemlemek gerekir.

Videoyu izle: Konuşurken birşey olması mesela dilini ısırmak bir şeye işaret midir? (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send