Rüya yorumu

Arzu yerine getirilmesi için St. Martha Dua

Pin
Send
Share
Send
Send


Herhangi bir insanın hayatındaki samimi rüyalar ve arzuların bir yer olması gerekir. Ne de olsa, bir arzu veya hayal her zaman bir amaçtır ve amaçsız bir yaşam sadece anlamsız bir varlıktır, Tanrı'nın öngördüğü bir yasak yaşam ve günlerin kaderidir.

Ama ne yazık ki, her gerçekleşme arzusu değil. Bununla birlikte, bir insanın kendisinin kendi mutluluğunun bir demircisi olduğunu söyledikleri hiçbir şey için değildir ve çeşitli dilek yerine getirme tekniklerini ve çalışmalarında güçlü bir inanca sahip olsa bile, sevgili rüyasını gerçekleştirebilir. Örneğin birçok kişi, St. Martha'ya yönelik bir dileği yerine getirmek için bir dua kullanır.

Kutsal Martha - kim o?

Aziz Martha, İsa Mesih ile aynı anda yaşayan ve mucizevi Dirilişinden önce Tanrı'ya inanan doğru bir kadındır. Martha, hastalıktan ölen ve İsa tarafından dirilen Lazarus'un kız kardeşi idi.

Martha Katolik bir isim, Ortodokslukta Martha gibi geliyor. Hristiyanlıkta, efsanevi kadınlardan biri. Martha, hanehalkı patronluğunu korur, görevlilerin (aşçılar, garsonlar, uşaklar) birleştiricisi olarak kabul edilir.

Arzu yerine getirilmesi için St. Martha Dua: metin

Çoğu Ortodoks duadan farklı olarak, Aziz Martha'ya yapılan dua metni modern ve erişilebilir Rusçadan yapılmıştır, bu nedenle her insan için telaffuz edilmesi zor ve anlaşılmaz bir durumdur. Martha’ya yapılan dua metni şöyledir:

Gerçekten de, arzunun yerine getirilmesi için Aziz Martha'nın duası, yüksek verim ile karakterizedir. Bunun kanıtı - bu tekniği uygulamada kullanma fırsatı olan birçok insanın ikna edici örnekleri. Ancak, bu dua önemli bir özelliğe sahiptir - ayrı olarak değil, diğer Ortodoks dua metinleriyle birlikte çalışır. Dilekçenin ritüelini St. Martha'ya, arzularını yerine getirmeye, aşağıda oku.

Arzuların yerine getirilmesi ritüeline hazırlık

Aziz Martha'ya dua kullanımıyla bir hayali gerçekleştiren büyülü bir ritüel, sanatçının, aşağıdakilerle ilgili özel hazırlık tedbirleri almasını gerektirir:

 • ritüel özellikler;
 • icracının görünümü ve duygusal durumu;
 • arzular ve ifadeler;
 • ayinlerin düzenleneceği odadaki şartlar.

Ritüel özellikler

Dua döngüsünün arzulanan sonuca ulaşma arzusunun yerine getirilmesi için sanatçı, töreni yürütme sürecinde ihtiyaç duyabilecek öğeleri önceden hazırlamalıdır. Gerekli özellikler:

 • mumlar - Kilisede satın almaları iyidir, ancak sıradan olanların kullanımına da izin verilir;
 • Saint Martha görüntüsü - dürüstün bir simgesi veya bir fotoğraf (resim) olabilir. Aşırı durumda, birini ya da diğerini bulamadıysanız, kutsal bir imaj olmadan yapabilirsiniz - dua hala işe yarar;
 • dua kitabı - Buna duyulan ihtiyaç, diğer Ortodoks dua metinlerinin ritüelde kullanılmasıdır. Dua kitabıyla çalışmazsa, gerekli duaların metinlerini İnternette bulması ve kişisel olarak bir kağıda yeniden yazmasına izin verilir (bilgisayardan basılan metinlerin kullanılması hoş karşılanmamaktadır). İdeal olarak, bu Ortodoks duaları kalp tarafından bilinmeli ve bellekten okunmalıdır. Dua eden broşürler yabancılara, hatta akrabalarına aktarılamaz.

Bir dileğin gerçekleşmesi için St. Martha'ya yapılan bir dua, söylendiği gibi dini bir servise katılmak zorunda olmamakla iyidir. Hiç kimsenin ve hiçbir şeyin bu süreçten rahatsız etmeyeceği konforlu bir ev ortamında haklılara itiraz edebilirsiniz.

Ritüel sanatçının ortaya çıkması ve duygusal durumu için şartlar

Dua töreninde ressamın isteğinin yerine getirilmesi ile devam etmesi gerekir iyi ruhlar ve sakin, huzurlu bir durumda. Bilinci endişeli ve olumsuz düşüncelerden kurtarılmalı ve düşünceler saf, kişisel çıkar, bencillik, intikam ve kötülükten yoksun olmalıdır.

Arzuların gerçekleşmesi için dua ederek Aziz Martha'ya itirazda bulunun temiz bir gövdeylebu nedenle, ayin öncesi duş almak veya banyo yapmak veya banyoda yıkamak gerekir. Sanatçının giysileri de temiz olmalı ve ayrıca yeni, hiç giyilmemiş, açık tonlarda olması da çok arzu edilir. Kadınlar için uygun kıyafetler - gecelikerkekler için - pijama.

Dilekler ve ifadeler

İnsanların St. Martha'ya dönme istekleri çok farklı. Doğru kişiden hamilelik, evlilik, hastalıktan iyileşme, aydınlanma, ciddi bir sorunun çözümü vb.

Bir dileğin yerine getirmesi gereken temel gereklilik, diğer insanlar ve tüm canlılar için güvenliği ve zararsız (hatta potansiyel) olmamasıdır.

İkinci kural: bir ritüel - bir dilek. Tabii ki, bir insanın birçok değerli arzusu ve hedefi olabilir, ancak St. Martha'ya yönelik bir dua döngüsü sadece bir arzuyu kapsamalıdır. Diğer hayallerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız, başka bir ayinleri onlara ayırabilir ve bir süre sonra tutabilirsiniz.

İsteğiniz dikkatlice düşünülmeli, tüm detayları dikkate almalı, olası tuzaklar hariç tutulmalıdır.Beklenmedik sürprizlerle karşılaşmamak için. Belli bir kağıda daha iyi yazma isteği dile getirildi, böylece St Martha'ya her dua söylediğinizde, aynı geliyor.

Kapalı ortam

St Martha itiraz ile arzu yerine getirilmesi için dua ritüel gerçekleştirilebilir günün herhangi bir saatinde (daha sık olmasına rağmen, sabah veya akşam bunu yapmanız önerilir). Törenin gerçekleştirileceği odada sessiz olmalı ve icracı - tamamen yalnız olmalı.

Ek olarak, oda koymak için tavsiye edilir taze ve taze çiçekler ile bir vazo. Faydaları getirecek, doğru atmosferi yaratacak ve istediğiniz havayı ayarlamanıza izin verecektir. bergamot yağı - yanan muma bulaşabilirler.

Arzu yerine getirilmesi için ibadetin ritüel açıklaması

Bir dilek yerine getirmek için dua töreni 9 döngü sürüyor ve kesinlikle Salı günleri (ardışık 9 hafta) düzenleniyor. Bu salı günlerinden en az birini kaçırmamanız tavsiye edilir. Yine de bir nedenden ötürü, ritüelin tekrar başlaması ve 9 Salı günü tekrar sayması gerekecek.

Duaları okumadan önce, masaya taze çiçekler koymanız, Saint Martha imajı ve yanan bir mum (sağınızda) yapmanız gerekir. Ardından - arzunuza odaklanın ve duaları okumaya başlayın (kesinlikle aşağıda verilen sıraya göre). Ayinlerde kullanılan dualar:

 1. Martha Duası - 1 kez telaffuz edilir;
 2. Rab'bin Duası (Babamız) - 1 kez;
 3. Bakire için dua - 1 kez;
 4. “Baba ve Oğula şan ...” - 1 kez;
 5. Martha Şefaat İsteği - 9 kez.

Dua'nın St. Martha'ya gönderdiği metin yukarıda verilmiştir. “Babamız” ve Tanrı'nın Annesine dua, dua kitabından yeniden yazılabilir veya verilen bağlantıları izleyebilir. Dördüncü dua: "Baba'ya, Oğul'a ve Kutsal Ruh'a şan ve şeref!! Şimdi ve her zaman ve sonsuza dek! Amin!" Okumadan önce, sanatçı 4 taraftan da geçmelidir.

Sonunda, Saint Martha'dan şu sözcükleri kullanarak dokuz kez araya girmesini istemeniz gerekir: "Kutsal Martha, İsa'ya bizden sor!"

Ritüelde kullanılan mum, kiliseden ise, sonuna kadar yanmasına izin verilmelidir. Sıradan bir mum söndürülebilir (üflemeyin!) Bütün duaları okuduktan sonra, 15-20 dakika yanmasına izin verin.

Tüm ayin boyunca, 9 haftalık dönemin bitiminden önce bile oyuncunun isteğinin gerçekleşmesi gerçekleşebilir. Bu durumda dua ritüelini durdurmak için buna değmez - sonuna kadar yapılması önemlidir.

Tüm metinleri yürekten öğrenmeniz ve 9 Mart boyunca Kutsal Martha’nın duası üzerine yazdığınız kağıdı saklamanız tavsiye edilir.

Ritüelde, arzuyu yerine getirene kadar kimseye söyleyemem. Ve ancak başarılı olursa, sanatçı sevincini sevdiği biriyle - güvenebileceği biriyle paylaşabilir. Sahibin sırrını açığa çıkardığı bir kişi iyi bir auraya sahip olmalıdır - böylelikle ayin sürecinde elde edilen başarıyı kısaltmamak için.

Pin
Send
Share
Send
Send