Rüya yorumu

İşaret: sol bacağında yanılmak

Pin
Send
Share
Send
Send


Sıradan ve düz bir yerde yanılmak için bir işaret, herhangi bir erkeğin inanılmaz derecede saygı duyduğu bir atı olduğu zaman, kökenlerini eski çağlardan alır. Böyle bir hayvan, olası zorluklara ve tehlikelere karşı inanılmaz derecede tepki verir.

Çünkü insanlar, at yerinde durursa, yolcunun birçok engel ve sıkıntıyla karşılaşması gerektiğine inanıyordu. Modern dünyada atlar neredeyse hiç sürmez, ama omen sol ayağa yanılmak kaldı, ancak şimdi kişiye atfedilir.

Omenlerin halk yorumu

 • Bir adam doğru tökezlediyse eşikteHangi ayağından bağımsız olursa hemen eve geri dönmeli ve aynanın yansımasına bakmalı, aksi takdirde başka bir durumda başarısızlık.
 • Özellikle yanılmak için bir işaret var yolda - güçlü bir kavgaya yakın insanlarla.
 • Batıl inançlı insanlar aynı zamanda hangi bacağına bastıklarına da dikkat ediyor. İşaretlere göre yanılmak Bir kişinin tek bir sayı olarak doğmuş olması durumunda, sol ayak üzerinde iyi şans ve neşe vaat ediyorDoğum tarihi bir çift ise, iyi değildir.
 • İlginç bir gerçek, antik çağlarda, sağ ayağın çeşitli iyi haberlerle ilişkilendirilmiş olmasıydı, çünkü üzerine tökezlemek başarısızlık vaat ederken, sol uzun süredir her türlü olumsuz olayla ilişkilendirildi; sıcak olaylar.

Bilimsel açıklama

Ancak bu tür işaretlerin daha bilimsel versiyonları ve açıklamaları var.

 1. Bütün insanlar bir insanın beynin iki farklı yarım küresine sahip olduğu, tamamen farklı beceriler, yetenekler ve yeteneklerden sorumlu olduğunun bilincindedir: hak, fantezinin oluşumu, sezgi ve sezgiden sorumludur ve bedenin sol tarafının çalışmasından sorumlu iken, sol yarım küre sorumludur. analitik bir zihin ve mantık için ve vücudun sağ tarafına bağlı. Çünkü bilim adamları bunun yanıltıcı olduğuna inanıyor sol ayak üzerinde neyin ortaya çıktığını gösterir sağ yarımkürenin aktivitesi yavaşlarHer şekilde aktifleştirilmesi gerektiği anlamına gelir.
 2. Araştırmacıların bu hesapla ilgili başka bir görüşü var. Bir kişi yorulduğunda, aynen böyle yanabilir, ancak yarım kürelerinin hangisine hükmedeceği, hangi ayağın tökezlediğine bağlıdır. Yani bu solda olursa - daha gelişmiş sağ yarım küre.

Çok sayıda çeşitli inançlar günümüze ulaşmıştır ve her bir insan adımının açıklayabileceğini kabul edecektir. Bazen hayatı biraz tuhaf ve korkutucu hale getirmelerine izin verin, ancak merak ediyorlar. Bu nedenle, kendinizi farklı işaretlerle daha ayrıntılı olarak tanımanız ve bazen insanların genellikle ne olduğu konusunda anlaşılmaz bir şekilde yanıltıcı olması gerçeğine ihtiyaç duymanız gerekir. Bu arada, yanılmak sağ ayak ne getireceğini gösterir büyük gerileme.

Neden tam olarak sol bacak?

Neden aynı sol bacak? Gerçek şu ki, vücudun bu tarafı uzun zamandır ilişkili. şeytanolumsuz düşünceler, olumsuz ve kötü işler. Bu nedenle, sol ayağında tökezleyerek, bir kişi olumlu, mutluluk ve iyi haberi çekiyor. Bu tür bir fenomen, kendisini kötü ve olumsuz olan her şeyden koruyan bir şey yediği için bir uyarıdır.

Açıklama için başka seçenekler de var:

 • Önemli olan bir insanın hangi günde çarpıştığı ve hangi günde doğduğu. Bir kişi düz bir günde doğmuş ve tam tersine, tuhaf bir durumda tökezlenmişse, olayın sonucu oldukça olumsuz bir sonuç getirecektir.

Tüm bu batıl inançları ve aniden tökezleyen bir gerçeği, mutlaka olumsuz bir şeyi belirtmeye başlamayın. Ancak bilimsel araştırmaya dayanarak, bu tür bir alâmet Kalıcı beyin aktivitesinin sonucuve. Bir kişi sağ bacağına tökezlerse, sol yarımküresi açıkça mantıksal alanda belirli bir başarısızlığa işaret eder.

Haftanın günlerinde tökezleyen “sol” değişimleri de var: Çarşamba veya Pazar. Ancak, haftanın son gününde mi yoksa başka bir zamanda mı gerçekleştiğinden bağımsız olarak, en önemli şey hangi düşüncelerin böyle bir eylemi desteklediğini izlemektir.

İnsan bilinçaltı zihni sıklıkla gerçekleştirilen eylemleri ve alınan kararları kontrol eder. Bir insanın bilinçaltının derinliklerde bir yere gizlenmiş olması ve bazen insanlar doğru seçiminden tam olarak emin olamadıkları için, bilinçaltı zihni bir kişiye çeşitli yöntemlerle tanımlanan bir şeyi işaret etmeye çalışır. Hayaller veya çeşitli tökezlemeler içeriden gelen sinyallerden başka bir şey olamaz.

Sol taraf ve bu tarafa tökezleyen bir sinyaldir. adam her şeyi doğru yapar. Yani, bu bacağına tökezlerse, en iyi haber onu bekliyor. Ayrıca, bu bir insanın doğru şeyi yaptığını ya da muhakeme yaptığını gösterir.

Haftanın günleri

Tökezlemek sadece hangi ayağa bağlı olduğunu değil, aynı zamanda haftanın belirli günlerine de bağlı olarak yorum yapar:

 • Böyle bir olay Pazartesi öngörür uzun gözyaşları.
 • Bu sırasında oldu Salısonra bir adam onunla buluşacak aşk.
 • Eğer varsa Çarşamba - o zaman o kişinin iç çemberi tehdit altında ağır hastalık.
 • Bir kişi tökezleyebilir Perşembe için nazik sözleradresinde m.
 • Cuma olay bir ambulansı simgeliyor önemli toplantı.
 • Olay Cumartesi günü gerçekleşirse, kişi bekliyor vatan hainliği.
 • Pazar bela getirecek bir mektup.

Bir kişinin aniden tökezlediği hangi gün olursa olsun, çok dikkatli olmalı. Ve bu gerçekleştiğinde, böyle bir olaya sinyal olarak tam olarak neyin hizmet edebileceği hakkında önceden ne düşündüğünü düşünmelidir. Böylece bir kişi bu tür eylemlerin hatasının ne sakladığını anlayabilecektir. Sol bacak veya sağ, her şey insanda gizlidir beyin ve zihniyet. Doğru, eylemlerin yanlış olduğu anlamına gelir, ancak bacak bırakılırsa verilen karar tamamen doğrudur veya en azından düşünceler doğru yönde gider. Hangi gün olursa olsun, bu sinyale son veren insan düşünceleri.

Videoyu izle: Bacak agrısı neden olur? Sağlık Videoları (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send