Rüya yorumu

Salı-Çarşamba arası uyku ne anlama geliyor?

Pin
Send
Share
Send
Send


Genellikle önemli olayların gerçekleştiği hayallerimiz vardır. Rüyaların bazıları yanardöner resimlerle doludur, diğerleri ise onların kaderleri için endişelenmeye neden olur. Hangi hayalin peygamber olduğu ve peygamberliğin kaderde nasıl değiştiği nasıl belirlenir? Bunu yapmak için haftanın gününü düşünün. Salıdan Çarşamba'ya uyu - bu ne anlama geliyor? Detayları düşünün.

Merkür ve Mars

Haftanın gününün enerjisinin bir rüyanın anlamını nasıl etkilediğini anlamak için, astrolojiye dönelim. Salı'nın gezegensel patronu saldırgan ve savaşçı bir Mars, zalim ve acımasız. Salı günü, karanlık büyücüler ölümcül zarar verdi ve düşmanlardan intikam aldı. Mars bir rüyanın anlamını nasıl etkileyebilir?

Çarşamba gecesi rüyalar hayalperest hayatında gerçekleştirmek mümkün olmayacağını göstermektedir: Mars, planların veya noktaların mevcut engellere uygulanmasını engellemektedir.

Mars aşağıdakileri gösterir:

 • İşletmelerde girişim nedenleri;
 • insanları engellemek;
 • Hayalperest karakterinin karakteristiğinin yaşamı nasıl etkilediğini;
 • Finansal başarısızlıkların nedenleri ve işdeki başarısızlıklar.

Çarşamba günü rüyalar iddia edilenden daha fazla analiz edildi ve göze çarpıyor. Rüyayı analiz ettikten sonra, yapılan hataları anlayabilir ve düzeltebilir, olayların seyrini kendiniz değiştirebilirsiniz. Çarşamba günü kehanet rüyalar sadece kaderin düğüm noktalarında olabilirDiğer günlerde mevcut sorunların bir yansımasıdır - bu durumdan en iyi şekilde nasıl kurtulabileceklerini tavsiye ederler.

Çevrenin gezegensel patronu, geçmişin sırlarını yöneten Merkür'dür. Merkür, iletişim, iletişim, arkadaşlık, ayrıca tüccarlar ve çeşitli çizgilerden dolandırıcılara patronluk kazandırır.. Bu zamanda parlak, olaylı rüyalar hayatta değişiklikler getiriyor. İfade edici hayaller, bilgi ve izlenimlerden yoksun olduğunuza işaret eder.

Merkür, arkadaşlığın koruyucu azizi olarak, genellikle arkadaşlar hakkında bilgi verir ve sırlarını açıklar. Rüya iyi hatırlanırsa, içeriği analiz edin ve arkadaşlarınız veya meslektaşlarınızla olan ilişkilerinde düzeltilebilecek olanı düzeltin. Çarşamba günü rüyalar nadiren yaşamda önemli değişikliklere neden olur; bunlar çoğunlukla psikolojik bir yönü ifade eder.. Kaleydoskop olaylardan oluşan bir hayaliniz varsa, yakında sosyal çevre genişleyecektir - yeni arkadaşlar bulacaksınız.

Rüya gezisi, hareket, hareket - olaylarla ve izlenimlerle dolu parlak bir hayat sizi bekliyor. Salıdan Çarşamba'ya kadar bir rüyayla uçun - Gerekli bağlantıları kurmaya ve çözülemez sorunları çözmeye yardımcı olacak faydalı bilgiler edinmek.

Para rüyalar

Tüccarlara tüccar patronu para, ticaret ve dolandırıcılık hayalleri getirebilir. Vizyonlar farklı:

 • büyük faturalar;
 • metal para;
 • ödünç / para ver;
 • Altın külçelerini / takıları görün;
 • piyasada olmak;
 • para / mal çalmak;
 • dolandırıcıların görüntüleri / çingene / dolandırıcılara.

Görmek için kâğıt para büyük itibar - iyi şanslar. Büyük mezhepler faturalar ise, hayalperestin alacağı kar o kadar büyük olur.

Görmek için metal saçılması - gözyaşlarına. Harcanan çaba işe yaramaz, harabe mümkündür. İşlemlerde dikkatli olun, dolandırıcılara dikkat edin: basitçe soyulabilirsiniz.

Eğer sen rüyada para vermekBu olumlu bir işaret. Yakında hayalperest, çalışmaları için bir ödül alacak veya değerli bir hediye alacak. Aynı zamanda dostça ticari destek bekliyoruz.

Pazar meydanı ve çarşıya ait resimler pek de iyi değil. Sahte söylentilerin yayılması arkanızda dedikodu yapmanız bekleniyor. Markette dolaş ve sayaçları gör - yeteneklerini ölçmek. Bir rüyanda alım yaptıysanız - ne aldığınızı unutmayın. Bu bir rüya bahşiş.

Ürünün kalitesi yüksekse, olumlu sonuçlar beklenir, tezgahın üzerindeki çöp zarar verir. Piyasadaki bir arkadaşı gör - aldatıcı, samimiyetsiz bir insan olmadan önce ona güvenme.

altın raflarda - yatırılan iş için iyi bir ödül. Ancak, altın takılar ya da külçeler kırılmış ya da sahte ise, hayalperestin hayatına olumsuzluk getirir.

Cüzdan çaldı piyasada Bela için bekleyin. Hayalperest bir rüyanın kendisi bir şey çaldıysa - üstesinden gelmek çok zor olacak, cezbedici şeyler için.

Dolandırıcı, çingene ve dolandırıcıların görüntüleri piyasada - gerçekte, aldatıcı iki yüzlü insanlar tarafından kuşatılmışsınız. Bunların arasında gerçek iş ortaklarınızı, sevgili arkadaşlarınızı veya sevgililerinizi gördüyseniz unutmayın. Eğer öyleyse, karşılık gelen bir sonuç yapın.

Kötü rüyalar

Çarşamba rüyasındaki kötü şeyler nelerdir? Bu Mars'ın enerjisiyle bir rüya.:

 • et, kan;
 • patlamalar, yangın;
 • soğuk çelik;
 • pas demir;
 • mezarlık.

Görmek için çiğ et - hastalığa. Et kanla olsaydı kötü. Sağlığınız güçlü ise, başkaları tarafından kirli bir numara ve sabotaj bekleyin.

yangın yüksek ateş taşıyabilir. Patlama - çatışmalara, skandal durumlarına ve açık saldırganlığa karşı. Agresif insanlardan fiziksel saldırılara karşı dikkatli olun. Bir çatışmaya karışmamak daha iyi.

Görmek için kenarlı silahların yanı sıra çatal ve keskin nesneler - birinin öfkesinin nesnesi olacaksın. Kendine iyi bak. Bu dönemde, planlanan gezileri ertelemek, tatili ertelemek, yeni bir işe başlamamak daha iyidir.

Demir pas meselelerdeki engelleri simgelemektedir. Her türlü engel ve beklenmedik arıza nedeniyle sizin fikriniz gerçekleşemez. Doğru anı bekleyin.

Mezarı üzerine çaprazMezarlık manzara iş veya ilişkiler için ciddi bir tehdittir. Yağ noktasının koyulduğunu düşünün - devam olmayacak.

konsey

Çarşamba gecesi rüyalar bir ipucu - ne yapılması gerekiyor, neyin düzeltilmesi, neyin korkması gerekiyor? Görülen resimleri tam anlamıyla çekmemelisiniz: evren yalnızca olası bir koşul kümesi hakkında uyarır.

İş yerinde bir skandal gördük - iş yerinizi değiştirin. Geçmişle ilgili bir rüyanız var - gelecekte aynı hataları yapmayın. Ölü akrabaları ya da arkadaşları gördüm - ölümcül hatalara ya da hatalara karşı sizi uyarırlar. Unutmayın: istenirse her şey düzeltilebilir.

Pin
Send
Share
Send
Send