Rüya yorumu

Uyku perşembeden cumaya ne demektir?

Pin
Send
Share
Send
Send


Cuma geceleri rüyalar, eğer sabahları rüyalarsa, çoğu zaman peygamber olur. Hayalperestin şu andaki ruhu, dünyevi sorunlardan uzak ve ince dünyalar arasında yolculuk ediyor. Uyku perşembeden cumaya ne demektir? Yaşam olaylarının oluşumu üzerindeki gezegensel etkilerin anlaşılması yorumlama için büyük önem kazanır. Ne anlama geldiğini ayrıntılı olarak düşünün.

Jüpiter ve Venüs

  • Perşembe Patronu Jüpiter gezegenidir.istikrar, başarı ve finansal refahı simgelemektedir. Para çekmek için en başarılı sihir töreni Perşembe günü yapılacak. Jüpiter korur ve emek sağlar, böylece şu anda rüyalar iş veya işle ilgili olabilir. Bir rüyada, Jüpiter'in gezegensel etkisi, belirli bir durumda en iyi nasıl devam edeceğine dair bir ipucu olarak ifade edilir.
  • Cuma gününün patronu Venüs, insanın duygularını, isteklerini ve isteklerini ortaya koyuyor. Venüs aynı zamanda insanın maddi işlerini de yönetir, fakat daha çok aşıklar patronunun ve aile ocağının rolünü oynar. Mistik Venüs, bir insanın ince enerjilerin hissine karşı psişik duyarlılığını keskinleştirir, sezgiyi geliştirir. Bu nedenle, Cuma günü ilgilendiğiniz konuyla ilgili bir kehaneti "emredebilirsiniz".

Cuma gecesi rüyalar özelliği

Venüs'ün enerjisinin etkisiyle en sık gerçekleşen Cuma rüyalar. Gezegenin enerjileri, hayalperestin ruhunun önbelleklerini ortaya çıkarır, en içten arzularını seçer ve hayalleri gerçeğe dönüştürmenin yollarını gösterir.

eğer evli kız toplantı hayal hoş bir genç adamla Venüs, gizli rüyasının gerçeğe dönüşmesi konusunda uyarır. Rüya görüyorsa değerli para, Venüs ve burada bir arzuyu tahmin edip yerine getirir: yakında parayı alacaksınız.

Venüs, yalnızca en derin arzuları gerçekleştirmekle kalmaz, aynı zamanda kızarıklık eylemleri yapmamaları konusunda da uyarır. Hayalperest ortaya çıktıysa kayıp veya aldatma resimleribu, hayatta kendinizi bir şeyle sınırlamanız gerektiği anlamına gelir (bir rüya tam olarak ne olduğunu gösterir). Gerçekte, hiçbir kayıp olmayacak: sadece sağduyulu olmak ve gereksiz olanı terk etmek gerekli. Bir rüyada, bir ipucu, kayıp resminden geçer.

Renkli duygusal görmek bir şey edinmenin hayalleri doğrulukta gerçekleşme: hayalperest, gerçek hayatta istediklerini elde eder. Hayaller siyah beyaz olsaydı, satın alma için mücadele etmek zorunda kalacak. Rahatsız edici bir kayıp rüyasını görmek, ne yazık ki, rüya resimlerinin koyu tonlarda olması koşuluyla, doğrulukla da gerçekleşecektir.

Cuma günü rüyalar yorumlanması

Aşk rüyalar Cuma gecesi hemen hemen her zaman% 90'a varan doğrulukla gerçekleşir. O gece bir erkeğin bir arkadaşını gördüyseniz, onun da sizi düşündüğü anlamına gelir. Venüs insanın duygularını açığa çıkardı ve sana karşı olan tutumunu gösterdi. ancak kavga görmek bir erkekle bu gece iyi söz vermez: kaçınılmaz olarak ayrılırsınız.

Kendi düğününü hayal et İstenilen kişiyle evlilik hecelemek. Rüya yalnız bir kızın hayalini kuruyorsa, yakında onun ruh eşiyle tanışacağı anlamına gelir. Kötü değer sevilen birinin düğününü hayal et Kız: Ayrılık kehaneti.

Çalışma rüyalar Olumlu bir hikaye ile kariyer başarısını ve maaş artışını öngörüyorlar. İşteki çatışma hayalleri de gerçek olacak: büyük olasılıkla, kovulacak veya kendi isteğiniz üzerine işleri değiştireceksiniz. İşyerinde kalmak istiyorsanız, yetkililerle çatışmayın.

Bela düşleriNe yazık ki onlar da gerçek olacak. Sorunları önlemek için planlarınızı değiştirmeniz gerekir. Bir araba kazası gördüyseniz - yolculuğu erteleyin. Sevilen birinin ölümünü görürseniz - onu yakın gelecekte hiçbir yere gitmemesi için uyarın. Hiçbir şey yapılmazsa, rüya başarısız olmadan gerçek olacak. Uyku bir kader cümlesi değil, bir uyarıdır.

Prop vizyonu nasıl çağrılır

Cuma günü peygamberlik bir rüya görmek için küçük bir tören yapmanız gerekiyor. Planlanan günde, insanlarla iletişimi mümkün olduğunca sınırlandırmanız gerekir; böylece fazla bilgi ve izlenim kalmaz.

Yatmadan önce tavsiye edilir:

  • dışarı havalandırın ve yatak odasını temizleyin;
  • mum ışığında ılık bir banyo yapın;
  • nane çayı içmek;
  • 24 saate kadar uykuya dalmak.

Yatmadan önce yüzüğünü alıp şu kelimelerle yastığın altına koymalısın: “Küçük Yüzük, Scram. Görmek isterdim hayal. Bundan sonra, gözlerinizi kapatmanız ve nişanlıları görmek için bir arzu yaratmanız gerekiyor.

Hayalperest ilginç bir soruya cevap almak istiyorsa, başka kelimeler söylemeniz gerekir: «Çal, karıştır. Ne görmek istersem, hayal et!«. Rüyada heyecan verici bir sorunun cevabını görmek için, sadece uykuya daldığınızda düşünmeniz gerekir. Hayalperestin başındaki herhangi bir düşünce, bilinçaltının gerekli ayarlarını aşağıya çeker.

Eğer peygamberlik bir rüya görmeyi başardıysanız, parmağınıza bir yüzük yerleştirin ve görülen gerçek oluncaya kadar çıkarmayın. Küçük yüzük bir tılsım işlevi görecek. Eğer peygamberlik vizyonunu görmediyseniz, töreni gelecek cuma tekrarlayın.

Videoyu izle: Cumali Ceber - Yeni Akım Yeşil Uzaylı Dansı (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send