Rüya yorumu

Astrologların tavsiyesi ile Kasım 2019'da Oğlak burcu

Pin
Send
Share
Send
Send


Kasım 2019'daki Oğlak burcu burcunu, çevrenizi ciddi bir şekilde yeniden gözden geçirmeniz gerekeceğini söylüyor. Belki de sizin gibi düşünen insanlar bulma ve sizi geri çekenlerle iletişim kurmamanın zamanı gelmiştir. Yaşam kalitenizi arttırma yönünde doğru hareket etmek için astrologların önerilerini okuyun.

Genel eğilimler burç

Kasım ayında, Oğlaklar birçok sorunu çözmek zorunda kalacak. Ama bunun seni pes etmesine izin verme. Olumsuz bir süre sadece bir ay sürecek ve sonra her şey yoluna girecek.

Astrologlar ne hakkında konuşuyor:

  1. Bu ay kader seni güç için test edecek. Hemen çözüm gerektiren yüzeyde sorunlar ortaya çıkacak, yeni sorunlar ortaya çıkacaktır. Dünya görüşünü global olarak yeniden değerlendirmek zorunda kalabilirsiniz.
  2. Zorluklara rağmen, şans aynı tarafta seninle olacak. Önemli olan - yaşamınızda ortaya çıkacak fırsatları fark etmek ve bunları duyarlı bir şekilde kullanmak.
  3. Ailenize ve arkadaşlarınıza daha fazla zaman ayırmak güzel olurdu, dikkatinize her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyacaklar. Sevdiklerinize dikkat ederek, gelecekte mükemmel meyve getirecek doğru karmik tohumları ekersiniz.
  4. Kasım ayındaki duygusal arka plan oldukça dengesiz olacak. Bir neden olmadan, Oğlaklar kaygı atakları ile karşılaşabilir, diğerleri için aşırı hassas ve kritik hale gelebilir. Bu süreye katlanmanız gerekiyor, çünkü duyguları kontrol etmenin başarılı olması muhtemel değil.
  5. Özellikle ayın ilk haftasında zor görünebilir. Bu süre zarfında, arzu artık Oğlakların öfkeleneceği ve üzeceği olasılıklarla örtüşmeyecek. Bu süre sadece beklemeniz gerekiyor. Önemli olan - kendinizi aşırı yüklemeyin, vücudunuza biraz dinlenin ve duygusal durumunuzu izleyin.

Astrologlar Konseyi: zayıf ve zayıf yönlerinizi analiz edin, ilerlemenizi engelleyen şeyin ne olduğunu belirleyin ve başarıya ulaşın. Sonra kendin üzerinde çalışmaya başla ve karakterin zayıflıklarını telafi etmek için erdemleri geliştir. Bu kadar açık ve tutarlı bir çalışma gelecekte çok meyve getirecek.

İş ve iş

Kasım ayındaki mesleki becerileriniz çok popüler olacak. Bu yüzden, nasıl iyi yapılacağını bildiğiniz hakkında açıkça konuşmak, inisiyatif almak ve yeteneklerinizi güçlü bir şekilde göstermek için tereddüt etmeyin. Gelecekte, bu davranış kariyerinizi büyük ölçüde etkileyecektir.

Ayrıca başkalarının sorunlarını ve görevlerini çözmelerine yardımcı olan bir aracı olabilirsiniz. Sizin için yorucu görünmemesine izin verin, çünkü yardım takdir edilecektir. Para dahil, insanlar sana teşekkür edecek.

Kasım, prensip olarak, işe girmeye değer olduğu ve diğer yaşam alanlarını arka plana iten bir ay. Yakın gelecekte yetişmek için vaktiniz olacak, bu yüzden kollarınızı sarın ve tam güçte çalışın.

Kasım müzakereler, iyi anlaşmalar, sözleşmelerin yapılması, sponsor ve iş ortaklarının aranması için uygun bir aydır.

Ayrıca eylemlerinizin anında sonuç vermeyebileceğini de anlamak önemlidir. Biraz beklemeniz gerekiyor ve bir süre sonra çabalarınız çok iyi karşılanacak. Kasım ayındaki Oğlaklar, hedeflerine ulaşmada küçük adımlar sanatında ustalaşmalı ve her şeyi bir seferde elde etmek için çaba sarf etmemelidir.

Zaten 25 yaşından sonra, kendini geliştirme ve yaratıcılık için etkili bir dönem başlayacak. Bugünlerde, Oğlaklar hedeflerine ulaşmak için tüm kaynaklarını zorlamalı ve kullanmalılar. Küresel planlar oluşturma konusunda utangaç olmamak, kararlı ve cesurca kendini ilan etmek önemlidir.

Astrolog tavsiyesi: iş akışında azami katılımı sağlamaya çalışın, arkadaşların ve sosyal ağların çağrılarından rahatsız olmayın. Dikkatinizin odağının yönlendirileceği yer, bu konuda, harika sonuçlar elde edersiniz, bu yüzden sprey kullanmayın.

ilişkiler

Kasım, ilişkiler için yeterince sakin bir dönemdir. Astrologlar bu yaşam alanına konsantre olmamalarını, gerisini sıkmalarını tavsiye ederler. İkinci yarıda çalışmak için daha fazla zaman ayıracağınızı anlamanız gerekecek. Bunu genel refahınız için yaptığınızı belirtmeniz önemlidir.

İlişki sorunları yalnızca eşlerin sınırsızca birbirlerine şikayetleri dile getirdiği, kırıldığı ve sinirlendiği çiftlerde ortaya çıkabilir. Bu durumda, her ikisi de zihni almazsa ve bir uzlaşma bulmaya çalışmazsa, ayrılma bile olabilir.

Bu durumda sevgili kişi kategorik olarak temas kurmayı reddederse, bilgelik göstermek zorunda kalacaksınız ve ilk adımı da atmanız gerekecek. Her durumda, önce ilişkiyi korumaya çalışın ve arayla ilgili hemen bir karar vermeyin.

Astrolog tavsiyesi: Eğer bekarsanız, Kasım ayında bir ruh eşi aramaya başlamayın. Çok fazla enerji harcayacaksınız, ancak çabalarınız başarı ile taçlandırılmayacak. Yaşamın bu aşamasında, kendini gerçekleştirme sizin için daha önemlidir. Ve tam olarak beklemeyi bıraktığınız anda kaderinizle buluşacaksınız.

Pin
Send
Share
Send
Send