Rüya yorumu

İşaret: Bir kelebek evin içine uçtu

Pin
Send
Share
Send
Send


İşaretler - Bu, halkların eski bilgeliği ve günümüze ulaşmayı başaranların bazı "istatistikleri" dir. Bazen işaretler her zaman doğru değildir, bazen birbiriyle çelişir, ama onların içinde her zaman gerçeği bulabilirsiniz. Özellikle de olumlu "öngörüler" ise. Peki, bir kelebek eve girdiğinde işaretler - hemen hemen her zaman çok iyi bir haber, kârın, başarının ve insan hayatını iyi enerjiyle dolduran birçok eğlencenin ve bazen gerçek mutluluğun belirlenmesi.

sembolizm

En eski zamanlarda, çeşitli inanç ve kültürlerde insanlar kelebeğe gerçek bir yeniden doğuş, modern yaşam, refah ve sıcak duyguların sembolü oldular. Japonlar kelebeği herşeyle bağladılar ışıkBu bir erkeğe gelebilir. Yunanlılar ve Hristiyanlar bu böceğin sembolize olduğuna inandılar saf insan ruhu. Ama Buda'ya ibadet edenler için kelebek onurlandırılacak bir yaratıkkelebeğin kendisine hitap eden Buda idi.

işaretler

Kuşkusuz, güzel bir kelebek bir eve, hatta bir daireye girdiğinde, hayırlı ve nazik işareti. Boyutundan bağımsız olarak, içindeki renk ve davranış. Aşağıda, eskilerin ve eve giren kelebek hakkında alınacak yeni yorumların çeşitli yorumlarının kısa ama oldukça ayrıntılı ve açıklayıcı bir listesi bulunmaktadır.

Ne için?

 • Neyse ki başarı için ya da iyi haber bir kelebek pencereden uçar. Bu tür bir ziyaretin çoğu zaman sembolize edebilmesi şaşırtıcıdır. aileye hızlı bir şekilde eklenmesi, hızlı ve kolay doğumun yanı sıra hızlı bir evlilik veya evlilik (özel duruma bağlı olarak). Dahası, bir bekarın evine giren bir böcek çok parlak bir renge sahipse, bu kişinin gelecekteki karısı inanılmaz derecede kıskanç olacaktır, bu arada aynı zamanda onun çok nazik, sevecen ve sevişmesini engellemeyecektir. Aynısı, evinde uçan bir kelebek fark eden evlenmemiş bir kız için de geçerlidir.
 • Arzuların yerine getirilmesi. Göründüğü kadar tuhaf, herhangi bir kelebek bu tür bir görevle eve girebilir. Ancak içsel arzuyu yerine getirmek için, uçuşan kelebeği dikkatlice yakalamak (kanatlarına zarar vermeden) ve yavaşça ona hafifçe fısıldaması gerekir. Ondan sonra, konuğun isteğine bırakması gerekir, böylece cennete en içsel arzusunu iletebilir.
 • Dairede güzel kelebek dansı - yakın evlilik için! Ve eklemek için özel bir şey yok. Herhangi bir desen veya renk olmadan kelebeğin tamamen siyah olduğu ortaya çıksa da, bu işaretin anlamını değiştirmeyeceği gerçeğini netleştirebilirsiniz. Düğün çok yakında olacak.
 • Kelebek içeri uçtu ve indi? Bir kişi bekliyor uyum, denge, rahatlama, keyfiben ve hoş tanıdıklar veya akrabalarla iletişim. Böyle bir durumda en muhtemel olan, ev sahibinin uzun süredir görmediği ve inanılmaz derecede kolay ve sakin olacağı eski arkadaşlarla ani bir buluşma olacak. Tanıdıklarınız yeni olabilir, ancak onlarla iletişim mükemmel bir şekilde gelişecektir.
 • Kelebek kapıdan mı uçtu? Konukların kabulüne hazırlanmalıyız! Ve endişelenmeyin - bu toplantı en iyi şekilde gerçekleşecek. Çünkü konuklar, hızlı bir şekilde neşelendirecek, hatta geçmiş nostalji ve mutluluğun bir kısmını kazanabilecek olan eski arkadaşlar olacak. Bu nedenle, herkes için sıcak ve mutlu bir buluşma bekliyoruz.

Farklı renklerde kelebekler hakkında işaretler

Bir apartman dairesine veya eve uçan tüm kelebeklerin kesinlikle en olumlu olaylar olmasına rağmen, bunlar arasında hiçbir fark olmadığı anlamına gelmez. Kelebekler üzerindeki bu isim, şaşırtıcı bir konuğun rengine bağlı olarak önemli ölçüde değişecektir.

 • Altın veya sarı turuncu kelebek simgeliyor servet, kar, piyango kazançlar ya da sadece güzel bir maaş artışı.
 • Eve vurdum parlak kırmızı veya soluk pembe Kelebek mi? Yanında taşır Aşk cephesinde değişiklikler. Hayatta çeşitli şekillerde hissedilebilirler: hoş bir sürpriz ve güzel bir akşam yemeğinden bir evlilik teklifine. Ve aynı zamanda bir kişi emin olabilir - bu sefer yanan bir "tutku ateşi" nden kaçınamaz.
 • Ben de bunu vurgulamak isterim kelebek boyama ne kadar parlak olursa sıcaklık o kadar fazladır, mutluluk ve olumlu olayı getirecektir, bu da gelişi demektir. Ve bu sadece aşk bölgesini değil, iyi şans ve para meselelerini de etkileyebilir. Eğer eve giren bir böceğin kanatları tamamen renksizse, bu kısa sürede kişinin çok şanslı olacağı anlamına gelir, ancak bunun denenmesi gerekir.
 • Siyah, koyu mavi veya gri kelebek, uzun süredir devam eden işaretlere dayalı, sembolize tehlike ya da sorun. Ancak bu korkunç bir şey beklemeniz gerektiği anlamına gelmez. Sonuçta, böceklerin tahmin ettiği talihsizliklerden kurtulmak için güvenilir bir yöntem var. Kasvetli bir kelebek tarafından eve getirilebilecek talihsizlikten kurtulmak için, şu sözleri dile getirmek gerekir: "Ne geldi, o sinekle." Bundan sonra, bir kişi emin olabilir - başarısızlıklar, üzüntüler ve sıkıntılar ondan uzaklaşacaktır.

Kelebeklerle ilgili diğer işaretler

 • eğer bir adamın kafasına çember kelebekböyle bir işaret sembolize ediyor iyi haber. Böcek aynı zamanda kafasına oturursonra omen de işaretler başarılı yolculuk veya en azından uzun zamandır beklenen bir toplantı.
 • Hemen 3 kelebek yakına oturdu? İyi! Sadece harikayaşamın herhangi bir alanı için.
 • Kelebek oturur sağ omuz - misafirlerle buluşmalısın. Bir kelebek oturursa sol, sonra işaret öngörür düşmanla buluşma. Doğru, ne zaman ve hangi sonuçlarla ilgili olduğu belli değil. Eğer bir kişi bu tür bir toplantı yapmak istediğinden emin değilse, yaka için yukarıdaki kelimeleri söylemelidir: "Ne geldi, öyleyse uç."
 • Bir kelebek sadece yavaşça evlenmemiş bir kızın kafasına attığında değil gerçek güzel dansomen sembolize ediyor hızlı angajman en içten duygulara göre.
 • Ofise uçan bir kelebekiş başarısını tahmin eder ve büyük nakit artışı.

Pin
Send
Share
Send
Send