Rüya yorumu

Neden bir kaplumbağa kadını hayal ediyorsun?

Pin
Send
Share
Send
Send


Bu yavaş ama gururlu hayvan, birçok rüya kitabında, samimi neşe, arzuların yerine getirilmesi ve amaçlanan hedeflerin gerçekleştirilmesinin bir sembolüdür. Ama o kadar basit değil. Bir kaplumbağa bir kadını ne hayal edebilir? Tahminleri doğru yorumlayabilmek için arsanın tüm küçük detaylarını dikkate almak, daha iyi bir rüyayı hatırlamakta fayda var.

Bu nedenle: uyandın, bir rüya kaplumbağası olduğunu hatırlıyor musun? Rüyayı tam olarak kaydedin. Kaç tane hayvan vardı, nasıl davrandılar, sizi çevreledi, kaplumbağaya nasıl tepki gösterdi. Beslenen, evcil hayvan veya veren, bağış? Her şey önemlidir, her şey önemlidir.

Sonra, bir kadının kaplumbağa rüyalarını gördüğü rüyanın en popüler ve sık yorumunu ele alıyoruz.

Popüler yorumlar

Önemli: Rüya kitaplarının öngörüleri her zaman gerçek olmaz. Çünkü uyku, her şeyden önce, bilinçaltından gelen bir sinyaldir, beynin gönderdiği bir işarettir. Dedi ki - başarıyı hak etmek ya da beladan kaçınmak için bu yaşam alanında çalışmamız gerekiyor. Bu nedenle, rüya kitaplarına kör bir şekilde inanmak gerekli değildir, ancak birisinin kendisi üzerinde çalışmak için not alması kendi yorumlarını alabilir.

Bir kadının bir kaplumbağanın hayalini kurduğu uykunun anlamı şöyle olabilir:

 • Hayvan suda yüzüyorsaBu iyi bir işaret. Hayatınıza arzularınızı yerine getirmek için bir aşama geldi. Her şeyi, en cesur ve samimi fikirleri bile gerçekleştirmenin zamanı geldi. Planlanan tüm durumların başarılı bir şekilde tamamlanması için koşullar uygun olacaktır.
 • Hayal ederse karikatür kaplumbağa, çizgi romanlardan sanki çok eğlenceli bulacaksınız. Hayattaki beyaz şerit çok aniden gelecek ve uzun bir süre sürecek. Yakında hayat sonsuz havai fişek ve tatil haline dönüşecek

Hayvanın rüyanda nasıl davrandığı önemli. Kaplumbağanın davranışını hatırlamaya çalışın:

 • Hayvan agresif ise, saldırır ve sizi ısırır, dikkat! Yakında, direnmesi zor olacak çok güçlü bir günaha maruz kalacaksın. Ancak yapılması gerekiyor, aksi halde sorun çıkacak. Duygulara teslim olma - kafanla düşün
 • Bir kaplumbağayı yakalamaya çalıştıysanGerçek hayatta, bazı yeni işlerde başarı bekliyorsunuz. Alışılmadık bir faaliyet alanında kendinizi deneyecek ve amacınızı bulduğunuzu fark edeceksiniz.
 • Eğer bunu hayal ettiyseniz böcek senin evinde yaşıyor, denizaşırı seyahat, tatil veya sadece hoş bir konaklama için bekleyin. Uzun zamandır ilk kez rahatlayacak ve birçok olumlu duyguya sahip olacaksınız.
 • Eğer kaplumbağadan gördüysen pişmiş çorba ve yedinGerçek hayatta, ününüz çökecek. Sizi suçlayın - topluma bir kınama dalgası yaratmasına neden olacak bir suç işleyin. Onurlu davranmaya çalışın ve riskli eylemleri kızartmaya cesaret edin.
 • İki kaplumbağanın üremesine çalışırken, gizli romantizm arzusundan, samimiyetten, samimi ilişkilerden bahsediyor. Uygun bir ortak bulmak için yalnız ve çaresizsiniz. Endişelenmeyin - yakında seçtiğiniz bir ufukta görünecektir.

Bunlar, en popüler rüya kitaplarında verilen en yaygın yorumlardır. Ama aynı zamanda özel olanlar da var.

Özel çeviri

Bazı rüya kitaplarının yazarları, genel görüş ile aynı fikirde değildir ve kendi yorumlarını verir. Örneğin:

 • Freud düşündüHavuzda gördüğünüz kalın kabuklu çok sayıda deniz kaplumbağası, akvaryum (yani, doğal ortamlarının dışında), bir sorununuz var! Sen ünlüsün, kendi cinsellik çekiciliğinden emin değilsin. Bu nedenle, genellikle mükemmel olduğunuzu onaylamak için ortakları değiştirin. Dur ve kendini sevmeye çalış, yoksa itibar sona erer.
 • Bir kız birkaç büyük kaplumbağanın evine yerleştiğini düşlerse, yakında statü hayranı olacak. Gerçekten sevdiği, zengin ve güçlü bir insan olacak.
 • Kaplumbağalar kendi evlerinin dışında hayal kurarsa, evlilik hakkında düşünmenin zamanı geldi. Bir ortak bulmak için iyi zamanın var. Seçilmiş olanın bir teklifi zaten varsa, düğünü çekmeyin.
 • Birçok küçük, avuç içi, kaplumbağalar, senden kaçan, iyi bir işaret değil. Yakında kaybedilen çizgi başlayacak: birçok küçük ama nahoş zorlukların üstesinden gelmek zorunda kalacaksınız. Ancak, bu süre hızla sona erecek ve şans size geri dönecektir.

Çoğu durumda, kaplumbağalar kişisel, aile yaşamlarında iyi olayları hayal ederler. Bu nedenle endişelenmek için bir neden yok.

Videoyu izle: Niloya - Tospik (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send