Rüya yorumu

Bir rüyadaki kız veya kadındaki rüya nedir?

Pin
Send
Share
Send
Send


Böyle bir rüyanın en sık yorumlanması - erken bir hastalık beklersiniz. Doktora danışmak, muayene olmak ve testlerden geçmek gereksiz olmayacaktır. Ancak bu sadece diğerleri arasında genel bir yorumdur. Örneğin, bazı rüya kitaplarında, adet sevgisini kaybetme hayallerini, yakınlardaki mutsuzluğa, sonuçları hayatınızı büyük ölçüde etkileyecektir. Neden aylık kadını hayal ediyorsun?

Anlamak için uykunun en küçük ayrıntılarını bile her şeyi hatırlamanız gerekir. Herkes, rüyaların uyandıktan hemen sonra en net şekilde hatırlandığını bilir. Ve akşamları unutabilirsiniz. Bu nedenle, bir rüyayı mümkün olduğunca sadık bir şekilde yorumlamakla ilgileniyorsanız, uyandığınız anda en küçük ayrıntıyla rüyayı çiziniz. Ve sonra doğru yorumu bulmak için rüya kitabına gidin.

Popüler yorumlar

Böyle bir kadın rüyasının aşağıdaki yorumları rüya kitaplarında verilmiştir:

  • Bir rüyada kritik günlerin başlangıcını beklerseniz, bekleyemezsiniz, gerçek hayatta zorluklar, başarısızlıklar için bekleyin. Yardım arayacaksın, ama en yakın insanlardan bile mahrum kalacaksın. Bu, düşünmek için bir fırsat - belki de kendiniz dürüst olmayan ve dürüst olmayan bir şekilde hareket edersiniz, bu yüzden desteklemeye istekli hiç kimse yok.
  • Bir erkek böyle bir rüya görürseCinsel olarak kelepçelenmiştir, muhtemelen bakiredir. Bazı kompleksler ve korkular var. Tam bir seks hayatını nasıl gevşeyip yaşayacağınızı öğrenmek için nitelikli bir psikoloğun yardımına ihtiyacınız var. Veya önyargıdan kurtulmaya çalışın
  • Hamile bir kadın aylık rüyalar varsaBu hayırlı bir işaret. Meyve sağlıklı, hamile anne de. Zamanında sağlıklı ve neşeli bir bebek ortaya çıkmasını bekleyin. Doğum hızlı, basit olacak ve çocuk mükemmel sağlıkla ayırt edilecek.
  • Rüyada giysiler kirliyse, kendini garip hissediyorsunbu, gerçek hayatta yakında böyle bir şeyi hissedeceğiniz anlamına gelir, ancak daha büyük ölçekte. Utanç ve suçluluk hissi uyandıracak bir durumda olacaksınız.
  • Aylık bazı rüya kitaplarında, bir erkeğin hayalini kuruyordu, göze çarpan hızlı kayıplar. İşini kaybedebilir, büyük miktarda para kaybedebilir, borç veya krediye girebilir. Ancak kayıp, yaşamın maddi kısmına mutlaka dokunmaz. Uyku, kehanet ve hızlı ayrılık olabilir. Suçlayacak adam olacak, bu yüzden davranışınızı izleyerek rahatsız edici bir durumdan kaçınılabilir.
  • Kirli bir conta gördüğünüz hoş olmayan bir rüya sorun vaat ediyor Büyük olasılıkla, başkalarının kişisel yaşamının kirli ayrıntılarını öğrenmek için başkalarının işlerine göz kulak olmak gibi çok meraklısınız. Kes şunu! Bu davranış iyi getirmeyecek. Başka birinin kirli çamaşırını sallamayı bırakmazsanız, sonsuza dek yalnız kalacaksınız. Uyku, kendi kişisel hayatınızı alma zamanının bir kader işaretidir.

Bazen uykunun anlamı tamamen basit olabilir. Belki de siz uyurken adet görmeye başladınız ve vücudunuz uyanmak ve harekete geçmek için sinyal verdi. Ama değilse, neden bu kadar nahoş rüyalar görmüş olduğunuzu düşünün.

Özel çeviri

Böyle bir rüyanın başka yorumları da var. Örneğin:

  • içinde Fransız rüya kitabı uzak akrabalarınızla görüşeceğinizi belirtir. Bu insanları hayatında hiç görmemiş olabilirsin, ama ziyarete gelecekler. İlk başta memnun kalmayacaksınız, ancak sonuçta toplantı yalnızca olumlu duygular getirecektir.
  • yazar rüya longo devletler: âdet engelleri, yakında aşılması gereken zorluklar. Kişisel yaşamlarının çoğuna dokunacaklar - bir şey ya da birileri sizin mutluluğunuza müdahale etmek istiyor. Pes etmeyin - olayların sonucu doğru ya da yanlış eylemlerinize bağlı olacaktır.
  • Rüya Miller uyardı: hayal edilen dönemler - ertesi gün evden çıkamayacağınızın bir işareti. Araba ve toplu taşıma araçlarına binip dikkatli olun, kendinize iyi bakın
  • Freud düşündüEğer bir kız adet görmeyi hayal ederse, gerçek hayatta geç kalmaya meyillidir. Randevular, arkadaşlarla buluşma, çalışma gününün başlangıcına kadar. Bu tür davranış bozukluğu konuşuyor ve başkalarına karşı saygısızlık ediyor. Öyleyse düşünün ve daha sorumlu olmaya çalışın.

Olumsuz tahminler her zaman gerçekleşmez, ancak düşünmek, kendilerini ve istenen dalgadaki davranışlarını yeniden yapılandırmak için bir neden olabilirler.

Pin
Send
Share
Send
Send