Rüya yorumu

Hangi saf beyaz kar rüyalar?

Pin
Send
Share
Send
Send


Hangi saf beyaz kar rüyalar? Rüya kitaplarının çoğunun yazarları, karın aldatma, sürpriz, yanlış gerçeklerin sembolü olduğuna inanır. Diğer yazarlar, aksine, rüya karını barış, huzur ve iyilikle ilişkilendirir. "Karlı" bir rüyanın ne anlama geldiğini anlamaya çalışalım.

Önemli: bir rüyayı mümkün olduğunca doğru yorumlamak istiyorsanız, en küçük ayrıntılarını hatırlamaya çalışın. En iyi seçenek, uyandıktan hemen sonra rüyanın grafiğini tüm detaylarıyla yazmaktır. O zaman önemli bir şey kaybetmeden tam ve doğru bir yorum yapabilirsiniz.

Kar ne zaman sürprizleri hayal eder?

Bazı rüya kitapları, karın ani, beklenmedik, öngörülemeyen bir şeyin sembolü olduğunu gösterir. Popüler yazarların yorumlarına örnekler:

 • Ezop hayal kitabına göre, yaz aylarında yere düşen büyük kar taneleri, şaşırtıcı, çok hoş bir sürpriz tahmin ediyor. Yakında gerçekleşecek bir olay sizi memnun edecek ve yeni yaşam perspektifleri açacak. İleriye doğru büyük bir adım bekliyor!
 • Rüya kitabında Bayan Hasse yaz aylarında veya sonbaharın başında düşen anormal karın muazzam değişiklikler vaat ettiğini söylüyor. Çalışmanın çoğunu etkileyeceklerdir - belki de mesleki faaliyetin kapsamını değiştirmek için. Ayrıca keskin bir kariyer artışı bekleyebilirsiniz. Her durumda, değişiklikler olumlu olacaktır.

Uykunun anlamını bilmek iyidir, ancak her zaman tahmin de gerçekleşmez. Genelde hayallerin resimleri sadece bir işarettir, bir kader vaadi, hangi yöne doğru hareket edileceğini hatırlatır. Örneğin, rüya kitabı kariyerin büyümesini önlerse, bu yeni bir pozisyonun gökten düşeceği anlamına gelmez. Çaba göstermek, onu almak için bazı eylemlerde bulunmak için gereklidir. Uyku yoluyla bilinç, doğru yönü seçme şansını verir - kullan!

Nasıl hissediyorsun

Hayalperest kar ve kar yağışı sağlık durumundaki değişiklikleri kehanet edebilir. Örneğin:

 • Ezoterik düşünce: kar beyazı, berrak pencere dışındaki karlar hastanenin sembolüdür. Sağlığınıza dikkat edin - onunla bir şeyler doğru değil. Ankete katılın, bağışıklık sistemini güçlendirin. Sağlığın ihmali sizi bir hastane yatağına götürebilir;
 • Asil rüya kitabında hayal karı güçlü bir manevi özlem öngörüyor. Depresyona gireceksiniz, çok üzüleceksiniz veya ani PMS açılacak. Endişelenmeyin - Blues hızlı bir şekilde geçecek, çünkü hayatta parlak bir insan görünecek, tutumunuzu büyük ölçüde değiştirecek, basit şeylerin tadını çıkarmayı öğrenecek

Rüya kitaplarının çoğunluğunun yazarları şunları göz önünde bulundurur: kar, fiziksel ya da zihinsel olarak acil bir hastalığın işaretidir. Tam olarak hasta olduğunu sanma. Aksine, bu bir sinyaldir - sağlığınıza daha güçlü bir şekilde bakmaya başladığınızda, zayıflamışsınızdır.

Peki ya ilişkiler?

Hayal edilen kar, kalp işlerinde bazı değişiklikler ve başkalarıyla ilişkilerde değişiklik yapabilir. İşte bazı tahminler:

 • Kar kar beyaz iseBirçoğu var, sevdiklerinizle ilişkinizi duraklatmanız gerekiyor. Birbirinizden bıkmışsınız, şimdi dinlenmeniz gerekiyor. Kötü bir şey olmayacak - sıkılırsanız, aynı duyguları tekrar deneyimleyeceksiniz, her şey yoluna girecek, ilişkiler yeni bir seviyeye gelecektir. Çiftin ahenkli olacak, kavgalar geçecek, karşılıklı anlayış ortaya çıkacak
 • Güneş bir rüyada parlarsa, kar parladığından dolayı, gözleri kör etmek, bu hayırlı bir işaret. Yakında aşık olacaksın! Uzun zamandır hoş bir erkeğe bağlanacaksın. Romantik tarihler, tutku, parlak duygular ve aşk maceralarını bekleyin!
 • Dondu bir rüyada hissedin? Kar diken diken üstünde, bir sürü var, güçlü bir rüzgar esiyor, bir kar fırtınası var mı? Kötü işaret - kişisel hayatındaki engelleri bekliyorsun. Birileri seçilenle olan ilişkinize müdahale edecek, zarar vermeye çalışacaktır. Dikkatli olun ve hasta dilekçilerin sevginizi mahvetmesine izin vermeyin.
 • Normal kış beyaz kar aşk kaybı büyüsü. Ya sevgili ile kavga et, sonra da ayrıl. İkinizden biri sevgiden düşecek ve bu ilişki bitecek. Üzülmemelisin - zaman kaybetmeyi bırak, ama kendini yeni ve değerli bir insan için özgür bırak.
 • Güçlü fakat soğuk olmayan bir kar fırtınası uygun olaylar. Gerçek hayatta bir dizi başarısızlık duracak, sadece olumlu olacaksınız
 • Eğer bir rüyada düşersen kar fırtınası, ailede ikmal bekliyoruz. Çocuklar zaten oradaysa, bu karının başka bir bebek sahibi olmak istediğini gösterir.
 • Kar yağarsa bir kar fırtınası bir adam hayalbu, daha güçlü cinsiyet temsilcisinin güvensiz olduğu anlamına gelir. Ne karmaşık olduğu için cinsel yaşamda zorluk çekiyor

Bunlar popüler rüya kitaplarının yorumudur.

Pin
Send
Share
Send
Send