Rüya yorumu

Bir çocuğun hayali nedir - küçük bir çocuk?

Pin
Send
Share
Send
Send


Küçük bir çocuğun hayali nedir? Çocuklar hayatın çiçekleridir. Küçük bir çocuk şefkat yaratır, kırılgan çaresizliği ile kendine çeker ve yardım etme arzusuna neden olur. Tüm rüya kitaplarındaki küçük bir çocuğun görüntüsü olumlu taraftan bakılıyor. Ancak, rüyadaki bazı nüanslar yorumu değiştirebilir - detayları düşünün.

Genel yorum

Bir rüyada görülen görüntünün tam olarak yorumlanması birçok ayrıntıya bağlı olacaktır. Özel olarak ne gördüğünü ve hissettiklerini hatırla:

 • çocuk doğumu;
 • rüyadaki duygularını;
 • çocuk sayısı;
 • çocuk ne yaptı?
 • Bir rüyadaki hareketlerin.

Bir çocuğun doğumunun genel anlamı - bir değişiklik bekliyorsunuz. Yeni doğmuş bir çocuğu görmek - kariyer, iş ve finans konularında başarılı değişiklikler yapmak.

Bir kadın bir rüyada ise kendi evinde bir bebek doğurdu - Ailede refah ve istikrarı ön plana çıkarır. Yabancı bir kadının doğumunu görmek - neşeli haber ve olaylara.

Bir kadın hamilelik planlıyorsaRüya, erkek bir çocuğun güvenli bir şekilde görünmesini sağlar. Hamile bir kadın, başarılı bir doğum için bir rüyanın hayalini kurar. Ancak, ağlayan çocuk sorun vaat ediyor.

Bir rüyada ikizlerin veya üçüzlerin görüntüsü - Hayattaki olumlu olayları ikiye katlamak. Çocuklar hasta görünüyorsa, küçük engeller ortaya çıkar, ancak bu durumun yararlarına müdahale etmez.

Diğer yorumlar

Bir rüyanın içindeki bebeğin görünüşünü hatırla. Düşlenmişse temiz bebek bezi içinde sağlıklı bebek, finansal kazanç bekliyor. Bir kadın için bu görüntü yeni bir hayranla aşinalık uyandırıyor.

Sakin gülen bebek refah, güzel bir hediye, hem de sağlık vaat ediyor. Huzursuz kırıntı, saygın insanlarla buluşmayı önler.

Büyük bebek zenginlik ve onur büyüler. Bebek tam anlamıyla gözlerinde büyür? Bu büyük başarıyı ön plana çıkarır. Çocuk ajan mı? İyi haberi bekle.

Hasta çocuk iş yerinde sorun habercisidir. İkiz hastaları, kendi başlarına aşılması gereken yaklaşmakta olan zorlukları göstermektedir.

Ölü çocuk - bütün işlerin ters gidecek, başarısızlıkla sonuçlanacak. Büyük bir iş kurmaya çalışmamak daha iyidir.

Yenidoğan ise Uykusunda konuşurken oğlan - Başkalarının bilge tavsiyelerini dinlemelisin.

 • Ağlayan bir bebeği büyük para makbuzları için kollarında tutun.
 • Bir bebeğin vizyonu, bir erkeğe kariyer basamaklarını kaldırması için söz verir.
 • Evlenmemiş kız rüyası, gelecekteki eşle buluşmayı öngörür.
 • Eğer bir çocuk evlenmemiş bir kızın rüyasında ağlarsa, bu özgür olmayan bir adamla buluşmayı önler.
 • Çocuk kolu çeker - yeni ve hoş bir tanıdık.
 • Çalınan bir çocuğun başı belada.
 • Yenidoğan çalmak dürüst olmayan bir kardır.

Hayalperest Eylemler:

 • Bebeği yıka - kar etmek.
 • Ağlayan çocuğu sakinleştiremezsiniz - yaşamdaki olumlu olaylara.
 • Bebekler için çocuk bezi bulamıyorsunuz - yakın arkadaşların ihanetine.
 • Çocuğu kendinize sarılın - zor durumdan çıkmanın bir yolunu bulun.
 • Başkasının bebeğini bir rüyada beslemek - hayal kırıklığına uğramak.

Rüya kitaplarının yorumlanması

Rüya Miller Olumlu taraftan bir çocuğun görüntüsü ile bir rüya görüyor. Bir çocuğun imajı, yaşamdaki başarıyı, servet ve maddi kârın iyiliğini ön plana çıkarır. Kader hayalpereste yaşamı büyük ölçüde değiştirmesi ve çok şey başarması için bir şans verir.Kendi düğününün arifesinde bir rüyanın görülmesi - arkadaşlarının imrenmesine. Ancak yalnız bir kız için bu görüntü kötü olayları çekebilir - itibar kaybı ve dürüst bir isim.

Oğlan rüyada idrar yapıyorsa, gerçek hayatta bir oğul ortaya çıkabilir. Bir erkek için, çocuk doğrudan üzerine idrar yaptıysa, bu rüya beklenmeyen bir maddi desteği önemser. Miras almak da mümkündür. Hamile bir kadın çocuğu görürse, gelecekteki çocuğu tüm hayatı boyunca refah ve refah içinde yaşayacaktır.

Bebeği bir rüyada öpmek - hayattaki mutlu olaylara. Bir rüyada iki çocuk - zorluk ve endişelere. Rüyada bir bebekle konuşmanın kehanet anlamı vardır - her kelimeyi hatırla. Kadınlar için, rüyasında bir bebekle yürümek, yeni bir hayranın ortaya çıkmasını ve erkekler için eski bir arkadaşla buluşmayı vaat ediyor.

Rüya loft Uykuyu psikoloji bakış açısıyla değerlendirir. Yetişkin bir erkek küçük bir çocuğun görüntüsünü görürse, bu yetişkin olma konusundaki isteksizliğini gösterir. Küçük bir çocuğun görüntüsü - kendi rüyanızla kendi rüyanızda buluşmak. Ölü çocuğun vizyonunun olumlu bir anlamı vardır - bu yetişkin bir insanın oluşum aşamasını gösterir.

Yaramaz çocuğu elden geçirin - erkek yaşa bağlı çelişkilerle baş edemedi, geçiş çağında. Ağlayan çocuk hayalperestin iç ağrısını gösterir: zayıflık gösterme arzusu, dış rehberliğe duyulan ihtiyaç, sorumluluk alma isteksizliği.

Rüya yorumu Tsvetkova Küçük bir çocuğun imajını, yaşamdaki mutlu olayların habercisi olarak görür. Ancak, kızıl saçlı çocuk umutlarla aldatma hayalleri kurar. Sarışın çocuk, karşılıklı aşk, uyuyan bebek - kaçırılmış fırsatları ön plana çıkarır. Çocuğun tarif edilmesi durumunda, hayalperest çok daha küçük bir miktarda para alacaktır. Çocuğu tehlikeden kurtarmak için - mali işleriniz risk altındadır.

Modern rüya kitabı Bir çocuğun imajını, yaşamdaki büyük neşenin habercisi olarak kabul eder. Bebek ağlıyorsa - planın uygulanmasını bekleyin, bebek gülümsüyorsa - aile kavgalarını bekleyin. Bir rüyadaki çocuğa bakmak - çabaları için bir ödül almak.

Evrensel Rüya evlenmemiş bir kıza sevilen biri ile hızlı bir düğün peygamberlik eder. Henüz sevilen biri yoksa, bu toplantı çok uzak değil demektir. Kızın aklında istenen oğlan varsa, yakında duygularını karşılık verecek. Yeni doğan bebek - kurnazlık ve el becerisi ile hedeflere ulaşmanız gerekiyor ve devam etmiyorsunuz.

Psikolojik rüya kitabı arsa yaklaşmakta olan çabalar ve etkisiz çalışma olarak kabul eder. Kendini bir kız için küçük bir çocuk olarak görmek, evlenmek ve akrabalarını dinlemek istemiyor.

Pin
Send
Share
Send
Send